Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] UNBAN Jailbreak 1

Příspěvekod fiskuseu » 24 led 2024, 22:14

Čauky, měl bych menší dotaz ohledně banu, který jsem dnes obdržel od admina NoSwear na serveru Jail Break 1. Po menší neshodě, když jsem byl u CT a byl v roli simona, jsem dal příkaz, přeplavte bazén první 3 budou přežívat a poslední zemře. První 3 bazén přeplavali, vylezli ven a čtvrtého jsem zabil, uvědomil jsem si to po chvilce, že vlastně ti 3 to neuposlechli a vylezli a 4 už byl mrtví, chtěl jsem automaticky tomu 4tému nahlásit VD další kolo, ale byl na mě uvalen ban, který byl obhájen tím, že jsem se nijak neomluvil, a měl hloupé řeči a dal jsem FK a nadržoval těm 3 hráčům, kteří bazén opustili. Když se mě NoSwear optal, tak jsem mu odpověděl slovy, že vím moc dobře co dělám, že on tu působí asi 14 dnů a má mě potřebu učit co jak mám dělat ač jsem vědomě věděl, že jsem udělal chybu a toho hráče zabil. Když už jsem mu chtěl za mou hloupost nahlásit VD, tak už jsem měl ban a neměl prostor to VD dát či nahlásit. Jak se mohu k této situaci postavit ? Je někde psáno, že když někoho omylem zabiju, že musím říct omlouvám se další kolo VD ? Nebo stačí když mu to VD nahlásím až to další kolo ? Na serveru jsem se nedozvědel zdárnou odpověď. Pŕeji hezký zbytek dne FiKuS^.
fiskuseu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 led 2024, 22:02

[V] UNBAN Jailbreak 1

od Rumcajz » 24 led 2024, 22:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UNBAN Jailbreak 1

Příspěvekod fiskuseu » 24 led 2024, 22:22

Netuším co máš na mysli
fiskuseu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 led 2024, 22:02

Re: UNBAN Jailbreak 1

Příspěvekod NooSwear » 24 led 2024, 23:22 VIP

Ahoj,
Jelikož nemám čas tak přikládám demo https://www.sendspace.com/file/1axxx9. HLTV
Každopádně jsi dostal ban za celkové tvoje hraní kde jsi každé kolo dával nesmyslné reakce za účelem nachytat hráče, kde jsem tě v čase 16:003 upozornil že máš hráče zabavit a ne zabít ale to je jenom taková vsuvka, aby HLSA-SA Mohli posoudit důvod a délku banu :). V čase 16:52:50 jsi dal onen příkaz, stačí dokoukat do konce kde jsem saimona upozornil co udělal špatně. Tvoje odpověď byla arogantní tak jsi dostal ban za nadržovaní a za FK. Takže tady nepiš že jsi věděl co jsi udělal špatně a že jsi chtěl dát hráči další kolo vd protože jsi očividně neznal pravidlo za které jsi dostal ban.

Jinak Rumcajz je Maskot stránek z něho si nic nedělej :)
Kdo si hraje nezlobí :) NoSwear
Uživatelský avatar
NooSwear
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1427
Registrován: 20 kvě 2013, 16:57

Re: UNBAN Jailbreak 1

Příspěvekod byLife » 25 led 2024, 00:50 VIP

Ahoj,

jedná se o tento ban https://www.gamesites.cz/amxban/jailbre ... p?bid=2351

Já již nemám čas se na demo podívat a posoudit ho, dostanu se k tomu dnes dopoledne, čili pokud mě kolega předběhne, tak s tím problém nemám
Pokud ne, tak verdikt napíšu během dopoledne

Děkuji za trpělivost
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: [řeší se] UNBAN Jailbreak 1

Příspěvekod byLife » 25 led 2024, 10:09 VIP

Admin tě slušně a normálně upozornil, že už několikáté kolo dáváš pouze chytáky, reakce atp.
Ty si odpověděl, že o tom ta hraje je, ale o tom ta hra opravdu NENÍ.
Arogantně si odpověděl a jel si svoje.

Následně si dal opět další FK, admin tě znovu upozornil a ty jen "si nějaký chytrý, nedal jsem FK".

Admin s tebou měl víc než dost trpělivosti.

Unban se určitě zamítá,
pokračuj v tomto simonování a bany budou mnohem delší.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků