Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban Multicrafer Punko69

Příspěvekod MultiCrafer » 25 srp 2019, 18:20

Ahojky dostal jsem ban na serveru na 2h za to ze údajně provokují nebo kazim hru čehož si nejsem vědom ačkoliv mě tedy admin upozornil a smazal mě moje věci nevidím důvod proč dostat ban 2h neřeším :) ale co mě štve je to ze jsem dostal ban za něco co byla prkotina a haze to na mě spatne světlo :) v pravidlech nikde není napsáno ze si nesmím postavit dům/objekt někde vedle resky hráče nebo jsem to tam alespoň neviděl takže nevím proč jsem za to dostal ban a byla mě i smazaná reska upřímně oskuv dům se nachází na /hra takže nevidím důvod proč si tam proste nemůžu vybrat horu a postavit si tam na kopci domeček ... nejde mě o boby ban jenom mě zajímá co jsem porušil aby se to neopakovalo :) přijde mě totiž nefer ze ha dostanu ban v tento čas za provokace přitom jswm stavěl residenci .. a například Osku tam spaluje chat atd a nic se mu nestane :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MultiCrafer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 973
Registrován: 24 led 2013, 18:50

[V] Unban Multicrafer Punko69

od Rumcajz » 25 srp 2019, 18:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban Multicrafer Punko69

Příspěvekod PuNko » 27 srp 2019, 14:32 VIP

Ahoj, pravidlo 21. b. Zareskování plochy v bezprostřední blízkosti jiného hráče za účelem provokace.

Hovoril som ti nech tam nevytvaras resku vedla oska, zmazal som ti ju a taktiez to co si tam zacal stavat, za chvilku si si to vytvoril znova a zacal znova ako by sa nic nedialo, dostal si ban, uz vies ze je to v pravidlach a ze to robit nemas, bolo to jasne za ucelom provokacie ta reska bola hned vedla oskovej resky a staval si tam naschval vodopady, sorry to ze si dal ub ziadost som si nevsimol ja ze si mi len pisal PMky

e.PuNko: osku dostava tresty na chat dost prisne za nadavky ja osobne mu davam uz den lebo uz mal mute tolko krat ze vie ze to nema robit, takze nepis ze oska neriesime,

e. Doge: zrovna teď má osku mute na 5 dní
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Unban Multicrafer Punko69

Příspěvekod Surprice » 28 srp 2019, 12:22 VIP

Ban oprávnený, PuNko ťa upozornil že porušuješ pravidlá a ty si ich aj tak porušoval ďalej tak si dostal ban.
Nakoniec ban ti už skončil takže hrať už môžeš a unban žiadosť je celkom bezpredmetná

A jak tu už Doge napísal, Osku má mute na 5 dní, takže nie je pravda, že by sa jeho správanie neriešilo.
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků