Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban na CSGO servery

Příspěvekod beran02 » 30 pro 2022, 11:27

Vaše SID: STEAM_0:0:556660410

Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Popište co se stalo: Chtěl jsem se připojit na váš Public server ale hned po připojení mi to napsalo že jsem zabanován za duplicate acc a v banlistu je napsáno že byl mi byl udělen na mirage only je požné že to je kvůli mé IP adrese protože se mi poměrně často stává že mám stejnou IP jako někdo jiný v mém okolí a kvůli tomu se pak na servery nemůžu připojovat. Pokud to není kvůli IP tak na mém Emailu má vytvořený steam i můj mladší bratr takže na mém mailu je více účtů.
beran02
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2022, 11:19

[V] Unban na CSGO servery

od Rumcajz » 30 pro 2022, 11:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban na CSGO servery

Příspěvekod ericek111 » 01 led 2023, 17:25

Rovnaký problém (a IP) ako funnymonky-only-mirage-1-t257941.html

Niekto na Vašej IP cheatuje. Máš unban.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník