Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] UNBAN Racy/mirage,public

Příspěvekod Racy » 16 dub 2021, 14:04

STEAM ID : "racy" STEAM_1:0:595136915

Odkaz v banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Zajímalo by mě za co jsem dostal ban, jelikož žádné cheaty nepoužívám, ani žádné obcházení banu, jelikož jsem CS:GO začal hrát opět cca měsíc zpět, kdy jsem si koupil PC a nikdy předtím když jsem hrával CS:GO v roce 2014-2017 tak jsem žádné ze serverů GAMESITES nepoužíval, hrál jsem only pouze faceit a MM. Odehráno cca 5k hodin a důvod proč nehraju na starém účtu tak je ten že jsem ho s hrami prodal a když ted hraju jen příležitostě CS:GO tak nevidím důvod proč si nezaložit nový když je ta hra už pár let free.
Tímto Vás žádám o udělení UNBANU, který jsem z mé strany dostal neoprávněně. Děkuji a doufám v brzké a kladné vyřízení žádosti.
Racy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2021, 13:47

[Vyřešeno] UNBAN Racy/mirage,public

od Rumcajz » 16 dub 2021, 14:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UNBAN Racy/mirage,public

Příspěvekod Racy » 17 dub 2021, 07:49

Tady se jak dlouho čeká než s tím někdo začne něco dělat ? :D Jak je asi složité zrušit neoprávněný ban.
Racy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2021, 13:47

Re: UNBAN Racy/mirage,public

Příspěvekod Racy » 21 dub 2021, 11:20

Je někdo z vedení schopný aspoň něco odepsat na tu zasranou žádost nebo co? Skoro týden od přidání a žádné vyjádření, přitom už jste další žádosti o unban vyřešili, tak o co jde?
Racy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2021, 13:47

Re: UNBAN Racy/mirage,public

Příspěvekod staryjena » 21 dub 2021, 12:06

Oni tady v tom mají takový bordel že ani neví co ti na to napsat, nejsi jediný případ který dostal takhle neprávem ban, když se podíváš na žádosti níž tak taky tam bezdůvodně dostali kluci ban z console.. hold co se dá dělat pevné nervy a lepší vedení :)
staryjena
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2021, 12:04

Re: UNBAN Racy/mirage,public

Příspěvekod Gustik » 21 dub 2021, 13:17 VIP

Vedení, neboli my, nemůžeme za to, že má někdo sdílenou IP adresu s cheaterem. Nemít tuto kontrolu, tak nám tady běhají cheateři, kteří si jen vytvoří nový Steam účet... ;)

Máš unban, můžeš jít hrát.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: UNBAN Racy/mirage,public

Příspěvekod polskasila » 21 dub 2021, 14:09 VIP

Racy píše:Je někdo z vedení schopný aspoň něco odepsat na tu zasranou žádost nebo co? Skoro týden od přidání a žádné vyjádření, přitom už jste další žádosti o unban vyřešili, tak o co jde?

Tak například mně jde o to, že kdyby ses nechoval jak arogantní hlupák, vyřešil bych to možná dřív :)
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků