Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] unban.

Příspěvekod kikinin » 29 srp 2017, 18:41

Názov topicu: Server/Nick JB1/ Gentleman Džondýr

Skopírujte výpis z konzole: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.gamesites.cz/ for more info.


Popíšte čo sa stalo: No.. Hrál jsem si na serveru 29.8. v 19:20 a na server přišel Wurst a řekl mi, ať si změnim nick, protože jsem měl nick se zakázanými znakami. Tak jsem si změnil nick na jeho jméno a tak mi řekl znova, ať si ho změňim tak jsem si ho změnil na Stnd a znova mi řekl, ať si ho změnim a tak jsem si ho změnil na Honor. Potom dal výhodu ŽelezoBeton a já jsem to vypočítal jako první. Železo řekl, ať jdu na výstřely. Na serveru jsme byly 2 Honorové a ten druhej nešel a já šel. Najednou admini začaly mluvit voicem a já nic z toho nepochopil. Potom jsem se přejmenoval na Gentleman Džondýr a po minutě jsem dostal ban od Aweeho. Prosím tedy o unban nebo o zkrácení banu. Mrzí mě co jsem dělal a nikdy už to neudělám. Vím byla to chyba, ale čas se nedá vrátit.

Ještě bych se chtěl omluvit Standovi(Sdnt) a Wurstovi. Vím choval jsem se jak debil :(

Kikinin
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
BEST MOVIES NGL <3
Uživatelský avatar
kikinin
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 128
Registrován: 12 úno 2017, 17:38

[V] unban.

od Rumcajz » 29 srp 2017, 18:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban.

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 29 srp 2017, 19:18

Budu dělat že tvé omluvě věřím a ban ti zkrátím. Pokud se to bude opakovat, další vstřícnost nečekej.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Žádost o unban.

Příspěvekod kikinin » 29 srp 2017, 19:39

Dobře, děkuju.
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
BEST MOVIES NGL <3
Uživatelský avatar
kikinin
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 128
Registrován: 12 úno 2017, 17:38


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků