Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban

Příspěvekod Suspect » 07 led 2018, 20:02

Ahoj chtěl bych požádat o unban chození k ct a mute. Na jb serveru 7 Jsem byl zabanován za házení guny věznům chtěl bych požádat o unban, Omlouvám se už se to nebude opakovat moje demence hráč´: D0PE
Suspect
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2017, 21:16

[V] Unban

od Rumcajz » 07 led 2018, 20:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban

Příspěvekod ericek111 » 07 led 2018, 20:39

Ahoj,

ban do CT som Ti dal ja. Prídem na server a prvá vec, čo vidím, je guna letiaca z Tvojej ruky väzňovi v cele hneď po druhom príkaze Simona...

Ospravedlňujem sa Ti však za chat ban. Bol to preklep a chyba z mojej strany a nabudúce si dám pozor, či stlačím 5 alebo 6. :) (To admin menu je naozaj hlúpo vymyslené - rovnaké reasony pre mute aj CT ban, rovnaké dĺžky banov.)
Ban do chatu už nemáš, môžeš ho ďalej používať. Znovu sa Ti ospravedlňujem sa nepríjemnosti.

Ban do CT Ti zatiaľ ostáva, to už je na rozhodnutí HLSA.

Vďaka za pochopenie!
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Unban

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 08 led 2018, 15:17

Příště si dávej pozor.
Máš unban.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků