Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Unban

Příspěvekod Zld » 10 pro 2018, 23:11

Názov topicu:.zLd ︻デ╦───═
Vaše SID: STEAM_1:0:16155795
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno):http://www.gamesites.cz/serversoubory/ostatni/csgoblnew1/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:16155795&advType=steamid&Submit
Popíšte čo sa stalo: Jelikož sem žádnej cheat neměl ,tak nevim jakej rádoby "admin" mi dal perma ban, ale že prý wh, tak chci vidět demo podle čeho to usoudil :D dávat ban na základě ničeho je vtipný... Rád bych unban za neoprávněný perma ban předem díky za vyřízení :)
Zld
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2018, 23:04

[Vyřešeno] Unban

od Rumcajz » 10 pro 2018, 23:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban

Příspěvekod BaDes » 11 pro 2018, 18:57

Ahoj, demo bohužel nemám, ale ozval se mi chlapec ze serveru, že se mám jít na tebe podívat, sledoval jsem tě 20 minut ve spectu a přišlo mi, že jsi dával dost přes stěny + prefire hele , ''rádoby'' admin usoudil tedy, že to moc legit nebude. Tvoje skore taky neodpovídolo úplně předešlým statům z posledních nahraných hodin ( viz. 1,7 KD a skore 47/7 ) nejsem si jistej jestli ses zlepšil až o tolik, aby si to vyčaroval nebo ne. Přeji pěkný zbytek dne.
Svet ide dopredu, časy sa menia
Uživatelský avatar
BaDes
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 416
Registrován: 19 črc 2018, 19:27
Bydliště: Olomouc

Re: Unban

Příspěvekod Zld » 11 pro 2018, 20:27

Tak si zapni přístě zvuky :D:D a když dáváš ban bez dema možná by se na to měl podívat někdo jinej, když ty to evidentně nepoznáš... jo nějáký staty to má cenu řešit hele, dřív sem byl global, ale za neaktivitu (díky hraní pubg) sem deranknul a začal to zase hrát, takže se do toho většinou ten člověk zase dostane ale nevadí... určitě budu používat hacky když mám nahráno ani nevim kolik hodin a v inventáři knife přemejšlej trochu :) je mi 25 let a budu si něco určitě kompenzovat cheatama tvle :D za celejch 8 let nebo kolik mam steam sem nedostal ban a najednou ho dostanu neprávem tak dík... :)
Zld
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2018, 23:04

Re: Unban

Příspěvekod BaDes » 12 pro 2018, 16:30

Po zkontrolování a zhodnocení admina, který tě dříve viděl taky hrát dostaneš UB, pokud se tu znova oběvíš bude to i s demem pro jistotu samozřejmě ;) , omlouvám se za delší vyřizování žádosti a nepříjemnosti, Gl a Hf na dále na serveru.
Svet ide dopredu, časy sa menia
Uživatelský avatar
BaDes
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 416
Registrován: 19 črc 2018, 19:27
Bydliště: Olomouc

Re: Unban

Příspěvekod Gustik » 12 pro 2018, 18:06 VIP

BaDes píše:pokud se tu znova oběvíš bude to i s demem pro jistotu samozřejmě ;)
Jak vůbec můžeš dát perma ban bez dema? :roll:

Odbanován, admin si na to dá příště pozor, jinak bude potrestán.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Vyřešeno] Unban

Příspěvekod Lotr778 » 14 pro 2018, 12:39

haha ty si dobrej bades :D
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků