Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Unban

Příspěvekod Uknownidididi » 02 čer 2019, 14:29

IP BAN:
STEAM_1:0:503714746:
http://www.gamesites.cz/serversoubory/ostatni/csgoblnew2/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:503714746&advType=steamid&Submit:
Chtěl jsem se připojit na server a zjistil jsem že mám ip ban tak jsem se podíval na banlist a vidím že jsem dostal ban on anticheatu za obcházeni banu přitom jsem na tomhle serveru ještě nehrál. Nemohlo to být z důvodu že mám "veřejnou ip" takže ji má více lidí a někdo v mojem okolí dostal ban tak já taky? Stalo se mi to právě takhle párkrát na mc serverech..
Uknownidididi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2018, 20:20

[Vyřešeno] Unban

od Rumcajz » 02 čer 2019, 14:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban

Příspěvekod ericek111 » 04 čer 2019, 12:27

Si si istý, že si dodal správne Steam ID?
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Unban

Příspěvekod Trsak » 05 čer 2019, 12:14 VIP

Žádná shodná IP, ten ban je tvůj Bafmane.

Vyřešeno
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků