Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Unban

Příspěvekod Barbarossa » 02 pro 2020, 17:13

Zdravím Vás,
mám taký menší problém...


Váš nick v hre: thematiasko
Odkaz z banlistu: https://mc.gamesites.cz/bans/search?query=thematiasko
Napíšte, čo sa stalo: pripojil som sa na server po dlhšej dobe, a sotva som sa zalogoval a hneď ma vyhodilo -> BAN ZA CHEATING..
Avšak som sotva stihol niečo urobiť takže som si neuvedomil že môžem mať cheaty. (Aj keď potvrdzujem, že brat, ktorý hrával na mojom notebooku chodil na neaké zahr. servery a neake cheaty udajne neaky launcher alebo čo to bolo mal - zistil som to až po bane, keď som sa ho nato pýtal.)
Kedysi dávno som tu adminoval, aj na CSku aj na MC, a vždy každý vedel že ja som bol proti cheatingu.)
Ospravedlňujem sa viem , že chyba je na mojej strane, že som si to nepostrehol, a tým pádom sa problému nevyhol.
Moja otázka znie: Je možnosť dostať unban? Môžem sa zaručiť že si nato v budúcnosti dám pozor, notebook mam na novo preinštalovaný, pár dní a od vtedy nikto okrem mňa tu nehral, takže na 100% tu nemám žiadne modifikácie (okrem optifinu).
Tak isto sa môžem zaručiť ak máte neaké databázy staré banlisty prehladajte si to a nenajdete nič za cheating, lebo som to nemal, a tak isto ak by bola možnosť sa zaručím, že ak sa niečo podobné stane (čomu sa určite ja vyhnem) tak budem suhlasiť s trvalym banom úplne.

Ďakujem za odpoveď, aj keď to nepôjde žial, nabudúce si budem musieť dať väčší pozor.
Barbarossa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 led 2019, 13:11

[V] Unban

od Rumcajz » 02 pro 2020, 17:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban

Příspěvekod fandasliz » 02 pro 2020, 22:15 VIP

Ahoj, bohužel je ban starší než 7 dní, tudíž už admin nemusí mít video a ban se považuje jako oprávněný,
tudíž je toto tvoje jediná možnost: vymena-zakupenie-vip-za-unban-t78088.html.
Považuji za vyřešené.
Uživatelský avatar
fandasliz
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 987
Registrován: 06 led 2014, 14:22


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků