Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] UNBAN vstup do CT

Příspěvekod JohynCZ » 04 kvě 2017, 18:13

Ahoj, včera večer jsem dostal ban k CT za mfk, ano udělal jsem mfk. Takže požaduji o unban, nikdy se mi nestalo za ty 2 roky co na vašem GS serveru na JB hraju že bych dal mfk. Byla to blbost, co jsem udělal, kdyby jste byli tak hodní, a ban odstranili abych si mohl ještě dnes zahrát. :-) Většinou když dělám simona tak si nikdo nestěžuje, a když dám někomu FK tak se mu omluvím a nahlásím mu další kolo VD, nebo když někdo ode mě dostane kill a on se zeptá do chatu ,,proč si mě zabil" tak já mu v pohodě odpovím. Děkuji za pozornost a hezký den. :)
BTW ban jsem dostal asi kolem 21:30 a serveru číslo nevím ani admina, který mi ban dal neznám. :)
Uživatelský avatar
JohynCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2016, 13:55

[V] UNBAN vstup do CT

od Rumcajz » 04 kvě 2017, 18:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: UNBAN vstup do CT

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 05 kvě 2017, 06:16

Malá rada do budoucna. Když se kaješ a žádáš nás o vstřícný krok, nikdy nezačínej slovy Takže požaduji unban!
Být tebou zdůrazním slova jako chyba, omlouvám se, je mi líto a už se to nestane!

Omluvu beru. Tady je tvé SID: STEAM_0:1:172405343 a HLSA až se vyspinká ti dá unban ale této šance si važ ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: UNBAN vstup do CT

Příspěvekod byLife » 05 kvě 2017, 18:01 VIP

Odbanováno, příště si dávej větší pozor
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků