Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Zamietnuté] Unban Žádost

Příspěvekod ZlobR » 26 bře 2021, 09:27

Vaše SID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199112161314/
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://ctrlv.cz/DvRx
Popíšte čo sa stalo: Na serveru bylo cca. 4-6 lidí v cca. 1:00 ráno. Hráli jsme si takový menší ForFunek a za vše co udělali jsem jim dal nevýhodu... No v tu dobu se na serveru zjevil proste_jsi_noob který měl údaje asi problém s ForFunem. Tímž jsem dal ForFun poslední kolo a poté už bych hrál normálně ale samozdřejmně mírněji protože na serveru byli lidi cca. s rankem silver - gold. Jednou vzal hráč granát a on se ptal či ho může vyhodit já mu řekl že ano ale s nevýhodou. (To bylo ještě to kolo s FF). No a najednou se proste_jsi_noob rozhodl mi udělit report. Vím že to bylo nesprávné ale tak bylo 1:00 ráno a cca. 6lidma tak se mi to zdá trochu přehnané. Tímtož bych chtěl zažádat o unban.
ZlobR
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 11 pro 2020, 19:48

[Zamietnuté] Unban Žádost

od Rumcajz » 26 bře 2021, 09:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban Žádost

Příspěvekod Amby » 26 bře 2021, 09:31 VIP

I když je 1 ráno, tak stále platí pravidla - bohužel jsi nadržoval; dostal jsi tedy ban, nedá se svítit :?
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: Unban Žádost

Příspěvekod ericek111 » 01 dub 2021, 08:33

"FF". Celý JB je "FF". Prečo inak by to niekto hral, keď nie pre zábavu? Nikto tam nikoho nenúti chodiť. Simon tvorí hru. Mne osobne je úplne jedno, ako sa na serveri bude hrať, či budú všetci chodiť ako kačičky celé kolo alebo budú bhopovať po mape, kým sa všetci (T aj CT) budú baviť a nikto nebude znevýhodňovaný.

Zamietnuté, aj keď ban už vypršal.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků