Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 21 bře 2017, 20:31 VIP

MrsNikoleTTa píše:Zdravím,

Ten Update vyzerá zaujímavo, konečne niečo nové na tom CTFku, ale sú na ňom nejaké chybičky a mohli by sa nejaké veci pomeniť.

Pri použití Teleport. granátu sa mi pár krát stalo že ma to vôbec neteleportovalo (na mape ctf_face asi 2-3x).
To že sa dá nakupovať všade sa mi celkom páči, ale zase to budú vo veľkom zneužívať hráči pre kemp a spawn kill.
:arrow: Mohli by sa tam zaviesť aj vyššie odmeny za ukradnutie vlajky, keď z celého Teamu len asi 3ja hráči dookola ich kradli.

Treba trošku doladiť a bude to fajn :)

teleport se neprovede když je na špatným místě a hrozí bugnutí
nakupování všude se uvidí časem jak změní hru, lidi zatím nakupujou převážně na spawnu, neznají to... chce to pár dní
vyšší odměny jsem chtěl, ale zase by tam pořád každý lítal s adrenalinem
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

od Rumcajz » 21 bře 2017, 20:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod WOMANIZER » 21 bře 2017, 20:35

trebalo tu update ale opravit stare chyby popripade pridat par noviniek a nie z toho spravit iny mod.... vlajky su tam len tak ked sa nepozeras na cestu a omylom ju vezmes .... granat - hodis ho z polovice mapy na cudzi spawn a ides.... tureta polozis v blizkosti spawnu a ides.... stit nahradi awp a lamerku .... vip a evip nema cenu kupovat.... nakupovanie po celej mape cisty nonsens teraz hraci ktorí len sedia nad enemy spawnom nemusia nikde odchadzat po naboje a granaty staci len nezomriet a prespawnkillovat celu mapu.... ja len pisem ze hlavny problem bol autobalance a s tym sa ako jedinym nic nezmenilo ..... ale ked chcete hru viac zameriavat na statistiku topku a fragy tak budis... myslel som ze to je ctf nie nejaky fun mod.....
AllEyezOnMe
Uživatelský avatar
WOMANIZER
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 186
Registrován: 27 črc 2016, 22:23

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod dolik » 21 bře 2017, 20:42

Zatím to vypadá zajímavě. Vím ,že když je něco nového tak s tím všichni nesouhlasí, ale třeba se ujme.
Jediné co bych vrátil je skin zbraní protože tyhle jsou takové protáhlé a nevypadá to dobře.
A ty štíty se uvidí aby je pak nemel skoro každý a kazilo by to hru.
Uživatelský avatar
dolik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 led 2013, 21:06

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 21 bře 2017, 20:46 VIP

skiny fakt nemám problém nahradit. Nenašel jsem vhodnější ... ještě se po nějakých ale podívám, když sem nikdo nic nepostne
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod SiGiii » 21 bře 2017, 20:46 VIP

Dwandy píše:Ke skinům - je fakt těžký nějaký vybrat. Když najdete vhodnější, klidně pošlete návrhy :)


měl bych tu pár navrhu.

Začnu v prvé řade o nahození těchto map (tyto mapy jsou vhodné pro CTF mod)
ctf_mideast
gunz_castle
de_bose
ctf_city_day
Tyhle mapy jsou docela velké a normální, posudté samy, kdyby to šlo rád bych tam některou z těchto mapek uvítal

Skiny hráču
Skiny normálních hráčů bych určitě nechal to mi nevadí, jen bych poupravil CT a T (vip) skiny
pro CT (vip)
CT (vip)
CT (vip)

pro T (vip)
T (vip)
T (vip)
Toto jsou návrhy, pokud to není vhodné nic se neděje..
Uživatelský avatar
SiGiii
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 01 pro 2014, 18:38
Bydliště: Útah, California, United States

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod dolik » 21 bře 2017, 21:06

Taky by bylo super kdyby VIP a EVIP měli jiné skiny, a normální hráči.
Uživatelský avatar
dolik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 led 2013, 21:06

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod IC3H3ART » 21 bře 2017, 21:11

Dlho som uvažoval či sem napísat ale teda dajme tomu aj keď to je asi strata času. Všetci sme samozrejme radi že je update , konečne niečo nové ale probĺem je v tom že aký , ja mám taký pocit že niekto si mod CTF pomýlil s módom COD alebo niečim takým , proste CTF klasika a teraz tam dáte teleport granát ? a štíť ? Je to nehratelné ....proste polka lám s štítom zakempená po rohoch budov .
A čo ma najviac štve na tom granáte je to ... že neustále je niekto na spawne proste človek než si nakúpi čo pri novom štýle kupovania mi trvá o 5s viac tak ho zadrbú bo sa niekto teleportne na granát ...Ten mód stratil už svoj zmysel ... vau je tam stále vlajka ...ale už by ani byť nemusela lebo toto ma od CTF daleko a niesom jediný koho to už takto nebaví ... CTF som hrával preto že to bola klasika a s nejakou možnostou nie len bezhlavé kilovanie ..no toto :) a čo tak čítam tak 90% ludom to vadí zvážte či toto bol dobrý krok :)
Radšej budem tripieť zato že hovorím pravdu ako by mala trpieť pravda zato že mlčím.
Uživatelský avatar
IC3H3ART
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 16 srp 2016, 13:02

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod IC3H3ART » 21 bře 2017, 21:14

Dwandy píše:
WOMANIZER píše:dobre tak admini ti napisu ze to stoji za ..... aj kopec hracov to nebavi hrat ale ty si si s tym dal pracu tak vsetko nechas tak :D to sa mi snad sniva toto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nedělal bych něco, o čem bych nebyl přesvědčený že to je dobře ... ;) Ale je pár věcí, který na test serveru nejde dopředu odhadnout a ty doupravuju za chodu.

Třeba každý nadává na skiny, ale sám si nikdo nedá tu práci a nepošle je sem i když jsem tu možnost dal :)



Ocenujeme že tebe sa to páči ale malo by sa to páčiť najmé hráčom a ako to tu tak čítam moc to tak neni :)
Radšej budem tripieť zato že hovorím pravdu ako by mala trpieť pravda zato že mlčím.
Uživatelský avatar
IC3H3ART
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 16 srp 2016, 13:02

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 21 bře 2017, 21:29 VIP

IC3H3ART píše:
Dwandy píše:
WOMANIZER píše:dobre tak admini ti napisu ze to stoji za ..... aj kopec hracov to nebavi hrat ale ty si si s tym dal pracu tak vsetko nechas tak :D to sa mi snad sniva toto :lol: :lol: :lol: :lol:

nedělal bych něco, o čem bych nebyl přesvědčený že to je dobře ... ;) Ale je pár věcí, který na test serveru nejde dopředu odhadnout a ty doupravuju za chodu.

Třeba každý nadává na skiny, ale sám si nikdo nedá tu práci a nepošle je sem i když jsem tu možnost dal



Ocenujeme že tebe sa to páči ale malo by sa to páčiť najmé hráčom a ako to tu tak čítam moc to tak neni

Kdyby jsi tu byl dost dlouho věděl by jsi, že já všechno dělám hlavně proto, aby to bavilo mě :) Tím jsem se řídil vždycky a proto jsme nejspíš největší portál :)

CTF jsem vždycky dělal podle Unreal Tournament. Kdyby sis to zahrál zjistil bys, že tady není nic, co by tam nemělo být :) Teleport granát jsem původně měl v plánu udělat v neomezeným množství (jako je to v unrealu), ale nakonec jsem si to rozmyslel.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Hr0b4r » 21 bře 2017, 22:22

Tak aj ja prispejem troškou do mlyna... Osobne by bol pre mňa update prínosom, keby sa de facto odzrkadlil na vyrovnanejšej a tímovej hre (autobalance), kemp, spawn kill a podobné neduhy čo i len trochu eliminoval a viac (d)ocenil hráčov, ktorí mód aj plnia, respektíve javia o to záujem. Možno nielen počas hry, ale následne aj v celkových štatistikách (keď už ľudom na nich tak záleží, pche).

Čo sa týka jednotlivých bodov, vďaka aspoň za to zrušenie AWP a autolamy. Inak teleportovací granát, štít, vežička a možnosť nákupu na celej mape sú podľa mňa vzhľadom na vyššie uvedené kontraproduktívne. Dropnutie lekárničky detto, lebo len ťažko pomôže "preživšiemu", keď protivníka zabije na väčšiu diaľku.
Uživatelský avatar
Hr0b4r
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 23 črc 2016, 17:57

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod mato1908 » 22 bře 2017, 00:39

Tak nech sa mozem aj ja vyjadrit ako dlhorocny hrac ctf...
1. ten granat by som obmedzil na 1 kus za cca 30 sekund lebo naozaj ako bolo spomenute hore v prispevku 2 granaty a si na druhom spawne.
2.BOTI konkretne teraz hra de_dust2 zoberu vlajku a idu cez súperov spawn je to srandovne no niekoho to može naštvať + porusuju jedno z pravidiel ked sa zobere vlajka ostavaju pri superovom spawne a zacnu tam stat a strielat a potom zrazu vsetci zacnu pisat ze spawn kill...
3. zaviedol by som pre adminov možnosť grab urcite nie jeden admin by to ocenil na CTF (aspon si myslim)
4. ked už update tak posunut vlajky na dust 2 aby nebola sanca kempit.
5. ak by sa dalo možno kus rychlejsie healovanie obmedzi to kemp na vlajke
6. nakupovanie by som nechal iba cisto spawn.

to je asi vsetko
Ďakujem
mato1908
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 06 úno 2017, 23:50

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 22 bře 2017, 04:02 VIP

menší úpravy viz první strana update-21-3-2017-t155618.html

upravil jsem spoustu hodnot, takže by hra měla být trochu jiná, uvidíme za provozu. Skiny hráčů jsem zatím vrátil do původního stavu, najít něco, co splňuje všechny požadavky je fakt hardcore a to jsem tím zabil už spoustu hodin :roll:

Jinak jsem zkoušel nahodit camp meter ale nějak nefunguje s CTF modem, nechápu proč, musím se na to později podívat. Grab nahodíme až bude update otestovanej...

Do konce týdne toho mám hodně v práci, takže další úpravy budu dělat až pak...
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Obetniovce » 22 bře 2017, 05:44

dodatek 22.03.2017
-> autobhop opět dostupný pouze pro vip
-> nakupování lze opět jen v buy zonách
-> změněny skiny (další pokus :))
-> zákaz nákupu smoke granátů (teleportu)


BHop jen pro VIP je OK
Nákup v buy zóně OK
Skiny je otázka vkusu mě nevadili(co možnost aspoň pro VIP výběru z vice)
Podle mě jeden smoke na život stačí

Co se týče vlajek Z Honem jsme to nedávno na CTF4 testovali a já myslel že to pošle a bude to v update

Kempmetr by ale musel umět rozeznat že nesu vlajku Jinak při čekání na vrácení vlastní mě to vyhodí
ex CTF/CTF PP/CTF PP akademie
Obrázek
Awee(cti ejvi):MH podle mě znamená Multi Hunting.:lol:podle toho jak jsem viděl bandů adminů skládat střípky důkazů a konspirovat proti tobě
Uživatelský avatar
Obetniovce
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1474
Registrován: 23 led 2013, 19:11
Bydliště: Louka, salaš a nebo Úpice, Milovice a Praha

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod odyseenko » 22 bře 2017, 11:00 VIP

Takéto niečo?
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 22 bře 2017, 11:32 VIP

odysee píše:Takéto niečo?

pošli toho ideálně víc at je z čeho vybírat.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

PředchozíDalší

Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků