Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod UnyversaL » 30 bře 2017, 14:36 VIP

Fooox píše:Tak ať jsem jediný, no můj názor to nemění.


Já ti názor neberu, jen ti to říkám :lol:
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Update 21.3.2017

od Rumcajz » 30 bře 2017, 14:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod MrsNikoleTTa » 30 bře 2017, 14:39 VIP

UnyversaL píše:Ten skin Duka je už tam snad od počátků věků CTF a myslím si, že jsi asi jediný, komu tam vadí. :D On už na to CTF prostě patří. ;)


Je úplne jedno, od kedy tam je .. pokiaľ sa nájde nejaké iný, lepší, čo by sa páčil hráčom, adminom a najmä Dwandymu, tak sa to tam proste nahodí ;) :lol:
Aký strom, také ovocie.
Uživatelský avatar
MrsNikoleTTa
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 951
Registrován: 03 črc 2015, 19:22
Bydliště: CTF & PB

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Fooox » 30 bře 2017, 20:53 VIP

odysee píše:
Fooox píše:
UnyversaL píše:Ten skin Duka je už tam snad od počátků věků CTF a myslím si, že jsi asi jediný, komu tam vadí. :D On už na to CTF prostě patří. ;)


Tak ať jsem jediný, no můj názor to nemění.


Rebel vole! :lol:


8-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Fooox
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 19 dub 2014, 12:55
Bydliště: Liberec

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Pisulak » 01 dub 2017, 21:49

Zas sa to pekne dokaslalo a z akou hrdostou sa to prezentuje :lol: Napr. "Smilo"

Kód: Vybrat vše
https://www.youtube.com/channel/UCM2csWd4rCOQ7GstbjHZxKQ


01.04.17 vecer urobil dokonca livestream, aby pomohol nahnat hracov :roll:

Len tak dalej. Myslim si, ze to ide pekne do

Kód: Vybrat vše
https://www.hovno.sk/img/full/598.jpg


Navrhy, napady, postrehy ani nebudem pisat. Dovod ? Nema to cenu. Kto chce kam, pomozme mu tam.
Uživatelský avatar
Pisulak
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 11 říj 2014, 16:25

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 01 dub 2017, 22:21 VIP

Co přesně se podle tebe dokašlalo? :D Vždyt ty umíš tak hezky popisovat něco, co se ti nelíbí, tak do toho a nebud jak ty trubky co příjdou, napíšou "je to na p..." a tím to končí :)
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Izaya » 02 dub 2017, 12:25

Ja tam žiadne nové skiny hráčov nevidím. Pritom nemam ani príkaz aby som ich videl defaultne.
[img]ba787e66ec9279d07c1cbc5937622ad8[/img]
Uživatelský avatar
Izaya
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 66
Registrován: 30 zář 2016, 19:02

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod dsd » 03 dub 2017, 12:08

WOW, on ten update slibovaný před 2 lety (tehdy plánovaný na prázdniny) se konečně uskutečnil? No nevěřil jsem svým očím, když jsem tu dneska z nostalgie zabloudil.

Klobou dolů před realizátorem.

Procházeli jste při výběru co vylepšit příspěvky ve vláknu nápady? Měl jsem na stránkách 5, 6 a 7 pár tehdy aktuálních návrhů. Někteří je sice nebrali, ale ne všechny byly špatné, jen potřebovaly dotáhnout.

Líbilo se mi, jak jsem tu četl od Dwandyho o tom dělat CS CTF podle unreal tournament, to byl kdysi důvod, proč jsem ten mod začal hrát.

Nápad s autobhopem pro všechny taky pecka, jen škoda že hlas křičící menšiny zvítězil nad hlasem mlčící většiny. Opět lidé s vip ukázali, že bez výhod jim hrát nejde. Osobně bych ho sice zrušil a to pro všechny, podle mě kazí charakter hry, ale nevím jestli byste ustáli pláč vip, že vyhodili peníze, přičemž by opomíjeli těch dalších nejméně 10 výhod, které mají a evidentně všechny zbytečně, protože jediné co chtěli byl bhop.

Dík za snahu kluci ;).
Možná se přijdu na server podívat, jak se hraje teď.
Uživatelský avatar
dsd
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 08 čer 2013, 14:32

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 03 dub 2017, 12:22 VIP

Ten autobhop pro vsechny me doted trochu mrzi :) veril jsem ze to hru zlepsi ale ustoupil jsem tlaku (coz nedelam casto)
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod dsd » 03 dub 2017, 16:47

Dwandy píše:Ten autobhop pro vsechny me doted trochu mrzi :) veril jsem ze to hru zlepsi ale ustoupil jsem tlaku (coz nedelam casto)


Dá se z toho vyvodit, že když se mlčící většina ozve, tak se s tím ještě bude něco dát udělat?

Nebo ještě lépe vyhnout se všem hašteřením pro a proti a rovnou dojít ke kompromisu pro obě strany a to zrušit ho úplně pro všechny a dát VIP místo toho supermanův plášť, když mají tu potřebu lítat po mapách.
Uživatelský avatar
dsd
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 08 čer 2013, 14:32

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod zima » 04 dub 2017, 08:40

dsd píše:Dá se z toho vyvodit, že když se mlčící většina ozve, tak se s tím ještě bude něco dát udělat?

Nebo ještě lépe vyhnout se všem hašteřením pro a proti a rovnou dojít ke kompromisu pro obě strany a to zrušit ho úplně pro všechny a dát VIP místo toho supermanův plášť, když mají tu potřebu lítat po mapách.


DSD a ktorá výhoda by napr. teba najviac motivovala pre kúpu VIP ?
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Pisulak » 04 dub 2017, 16:30

Dwandy píše:Co přesně se podle tebe dokašlalo? :D Vždyt ty umíš tak hezky popisovat něco, co se ti nelíbí, tak do toho a nebud jak ty trubky co příjdou, napíšou "je to na p..." a tím to končí :)


Vies dobre, ze mne nerobi problem napisat navrhy, postrehy... problem je v tom, jak ma potom znechuti niekto, kto vsetko vyvrati a napise, ze vsetko je v poriadku. Popripade napise, ze sa tomu nerozumiem, neviem ako to je urobene a pod.
Pritom ak si clovek trochu zahra, tak vie uplne vsetko, viac netreba :!:
Ceresnicka je, ak mi napise: "...ked sa ti tu nepaci, tak tu nehraj..." Fakt parada pristup k problematike pri hrani na serveroch :roll: Co urobi dieta vo veku 9-15 ak mu niekto taketo nieco napise ? Vykasle sa na to a ide hrat inde, nebude hrat niekde, kde si nemoze normalne zahrat. Moje slova len potvrdzuju, co sa na inych modoch deje.
Este nepisem ohladom cheaters a VIPs, ktorym pridavas vyhody, ktore sa daju prirovnat k cheatom. Chcelo by sa to trochu kontrolovat pri tych vyhodas. Sam na serveroch urcite nehravas, inak by si tam nepridaval veci, ktore rapidne ovplyvnuju hru.

Nakoniec:

Napis mi aspon jeden dovod, preco by som mal napisat nieco k zlepseniu, ked si sam podkopavas nohy pridavanim veci, ktore kazia hru ?

-------------------------------------------------------------

"dsd"

Od unreal tournament to ma daleko. Sice sa pokusil pridat nejake veci, ale chcelo by to potom celkovu zmenu. Jak mapy, tak zbrane po zemi, nahodne spawn miesto...

"zima"

Tu je pekny priklad toho o com som pisal hore. Rozmyslaj trochu logicky a nie ako...
Pokial sa ti na serveroch nehraje dobre, tak si tam ani nekupis VIP ! Myslet len na VIP hracov nie je riesenie !
Na serveroch hra viac NeVIP ako VIP, preto sa treba v prvom rade zamerat na NeVIP a az potom na VIP. Lenze tu je to prave naopak, nemozeme sa potom cudovat, ze sa servery rusia a pod.


SiGiii píše:Může mi tohle prosím někdo vysvětlit? (hráč ani není ne VIP listině) Rlly? Nejedná se o dobrej BUG?
Zde démo


Je to sposobene tym, ak pouzivas

setinfo "_vgui_menus" "0" // 1 - nove, 0 - stare

Ak sa pripojis na server, tak server zacne hned respawn, aj ked nie si v teame. Preto aj ten hrac bol v spectate a pritom v CT teame :D To pana velkomozneho nezaujima, miesto toho aby sa vyriesili nedostatky jak tu "WOMANIZER" pisal, tak sa pridaju nove veci, ktore maju tiez svoje nedostatky :roll:

Gustik píše:...Peníze
Moc nechápu pointu peněz, každé kolo (jako no VIP hráč) jsem měl na jakoukoliv zbraň. Proč se tedy zbraň nevybírá na stejném principu jako na DM (mohu si uložit výběr)? Ne každé kolo mačkat 1 4 4/3, jako není to nic hrozného, ale je to otravné. Peníze by pak byly pouze na extra itemy, případně vesty atp. Ale tu zbraň bych měl hned a můžu vyběhnout bránit/sebrat vlajku. Navíc by se předešlo alespoň trochu spawn killu, protože bych dostal hned zbraň...


Som toho isteho nazoru: Pridat menu ohladom vyberu zbrani ako na DM + moznost ulozit si vyber a nezobrazovat. Plus pridat aj neobmedzene mnozstvo nabojov. Tu je hned napad na VIP vyhodu: VIP by mal Auto-refills ammo. Aspon sa moze vyhoda za nieco vymenit. Hrac by uz neriesil zbran, naboje a sustredil sa na poctatnejsie veci.

WOMANIZER píše:... Rovno zrušiť ten trapny granát a bude kľud...


Som toho isteho nazoru. Plus nechapem pridaniu tej vezicky. Na konkurencii som to videl na Zombie serveroch. U vas zas na Call of Duty. No stale nechapem, preco sa to pridalo na Capture the Flag :roll: Ze by zas nahrada cheaterovania ? Nahradime AB za vezicku, vsak vezicka zabija miesto mna. To iste mi pride pri BunnyHop-e + rychlosti co maju VIP a EVIP.

Bolo by dobre to dat ako reklamu:

Chces cheatovat a nedostat BAN ? Tak si kup vyhody a bud najlepsi !
Uživatelský avatar
Pisulak
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 11 říj 2014, 16:25

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Pisulak » 11 pro 2019, 17:47

Dwandy píše:Co přesně se podle tebe dokašlalo? ...


Vysledok šmudla ;)

Kód: Vybrat vše
https://i.ibb.co/NCJTT5b/11122019.png
Uživatelský avatar
Pisulak
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 11 říj 2014, 16:25

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod odyseenko » 11 pro 2019, 17:57 VIP

Pisulak píše:
Dwandy píše:Co přesně se podle tebe dokašlalo? ...


Vysledok šmudla ;)

Kód: Vybrat vše
https://i.ibb.co/NCJTT5b/11122019.png


Obviňovať update z toho, že nehrajú hráči je kravina. Všetci ľudia s dvojciferným IQ chápu, že CSko už je stará hra a buď ju hrajú deti s kalkulačkami, alebo starší ľudia z nostalgie :)
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Dwandy » 12 pro 2019, 15:35 VIP

Pisulak píše:
Dwandy píše:Co přesně se podle tebe dokašlalo? ...


Vysledok šmudla ;)

Kód: Vybrat vše
https://i.ibb.co/NCJTT5b/11122019.png

Si trochu zaspal dobu ne :))
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Update 21.3.2017

Příspěvekod Pisulak » 15 pro 2019, 01:46

Dwandy píše:
Pisulak píše:
Dwandy píše:Co přesně se podle tebe dokašlalo? ...


Vysledok šmudla ;)

Kód: Vybrat vše
https://i.ibb.co/NCJTT5b/11122019.png

Si trochu zaspal dobu ne :))


Šmudlo, clovek ti chcel len pripomenut, jak odrovnavas mod za modom ;) gj
Uživatelský avatar
Pisulak
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 11 říj 2014, 16:25

PředchozíDalší

Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků