Volná debata o Counter Strike 2.

Update

Příspěvekod maTiN10 » 11 pro 2014, 21:20

Dnešní noční update přinesl výrazné změny hratelnosti CS:GO. Byla oslabena proslulá automatická pistole CZ 75, zdražena byla tlumičová verze M4A1 a po dlouhé době jsme se dočkali i kompletní předělávky mapy de_train.
Již dlouho komunita žádala oslabení CZ 75 a dnes se konečně dočkala. Odteď má tato pistole jen osm nábojů v zásobníku, jejichž počet byl ale zvýšen na tři. Lehce oslabena byla kadence i poškození, navíc teď trvá přehození na tuto zbraň podstatně déle, což by mělo oslabit používání této zbraně společně s AWP.
Mimoto byly upraveny ceny M4A1-S a Desert Eagle. Tlumičová verze M4 nyní stojí stejně jako její „A4“ ekvivalent, tedy 3100 $. Cena legendárního Deaglu byla snížena o 100 $ na nynějších sedm stovek.
Kompletního předělání se dočkal Train, který se od doby, kdy Valve přidalo Cobblestone a Overpass do map poolu major turnajů, takřka nikde nehrál.

Více informací na http://www.hltv.org/news/13814-cz-nerfe ... -in-update.
Chceš poradit ke hře CSGO - napiš mi do PM
Uživatelský avatar
maTiN10
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 05 říj 2014, 18:57

Update

od Rumcajz » 11 pro 2014, 21:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Update

Příspěvekod Rainox » 11 pro 2014, 21:34 VIP

za mě to je špatný update, CZ byla moje nejhranější pistolka hned s deaglem, náboje ještě přežiju, ale ta doba než tu pistolku hodí do ruky, to je strašné...
u A1-S si myslím, že cena je zbytečně přehnaná, na počet nábojů...

Jediné co se mi v updatu líbí je to, že slevnili deagle a nakonec jsme se dočkali na předělanou de_train, teď je lepší, akorát pro slabší PC to bude blbé :D :D
Uživatelský avatar
Rainox
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 01 úno 2013, 13:04

Re: Update

Příspěvekod esko » 14 pro 2014, 10:32 VIP

Aspoň mě to donutilo hrát s Five-sevnem a Tec 9 :D Nakonec jsem zjitil, že to s nimi dávám líp, než s čézetou.. 8-)
Na těle cejtíš, jak tě dupou cizí podrážky, muSíš Se zvednout. Oklepat Se z další porážky, je to třeba zlomit, ukázat jim, co já umim a nemuSet furt poslouchat nějaký vyj*baný urážky. by Marpo
Uživatelský avatar
esko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 08 bře 2014, 01:26
Bydliště: Pardubice <3


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník