I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] urciteneDecoy / jb2 / Neschopnost admina

Příspěvekod Havii » 17 pro 2022, 13:06

Název tématu [Server / Nick admina]: urciteneDECOY

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/officialThecoy/

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Zaclo to tim ze do ct prisel znamy simple a nesel mu mik, decoy mu nekolikrat rekl ze mu nejde mik ja mu i poradil at si ho zkusi zapnout na mikrofonu jak je tlacitko a nebo v nastaveni decoy dal pokracoval a rikal ze mu proste jen nejde nakonec mu rekl ze ma 2 kola, coz je vtipny protoze normalne lidi dostavaj move instantne a nedostavaj 5 kol na to aby fungoval. Ja zacal rikat decoyovi at mu zkusi i poradit (par dni zpatky jsem ho videl na serveru s jinym adminem a kdyz simon ktery ocividne zacinal a chtel se proste normalne bavit a zahrat si za simona a jen nevedel jednu drobnost tak misto toho aby admini mu poradili tak zacli neskutecne spamovat xdxdxd ale nejvtipnejsi bylo ze se smali jen oni nikdo) on mi rekne ze neni nejaka skolka aby radila ze je od toho aby jen daval bany nasledne mi rekl at se uklidnim ja nevedel proc kdyz jsem byl klidnej a jeste jsem poucoval admina proc ne. Jsem se zeptal nebo co a dostal jsem move chci tady tedy resit free move a jeste neschopnost admina. Za me velmi neschopny admin situace resi movem ci banem souhlasil pak i se mnou cely server. Predem diky

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: od zacatku az do 3. kola https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... _v3.dem.gz
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

[Zamítnuto] urciteneDecoy / jb2 / Neschopnost admina

od Rumcajz » 17 pro 2022, 13:06

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: urciteneDecoy / jb2 / Neschopnost admina

Příspěvekod Decoyyy » 17 pro 2022, 14:02 VIP

Ahoj,

Nejdřív se přesuneme pár dní z5.(jak píšeš)
Ano, opravdu nejsme školka, kde by admini doučovali, jak mluvit a jak položit správně otázku. (Viz. Punkova slova) A Pokud Vím, slovíčko "XD" není nic, které by bylo na tohle špatné + když více lidí se zasmálo.

A teď se přesuňme z5 k dnešní situaci.
Hrálo se normálně s tím, že hráči SIMPLE / GOAT nešel mikrofon. Nechával jsem mu prostor na to, aby si ten mik opravil. Vzhledem k tomu, že přešlo pár kol a dobrovolně si ten mik prostě neopravil, tak jsem mu dal čas.
Ty si měl k tomu špatné narážky a začal si provokovat. Proto jsem tě upozornil a ty si odvětil: "Nebo co?". Vyznělo to provokativně a arogantně, což pro tebe nedopadlo dobře a dostal si move. Po chvilce už hráč SIMPLE / GOAT normálně mluvil.

Za mě vše,
Decoy.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: urciteneDecoy / jb2 / Neschopnost admina

Příspěvekod Havii » 17 pro 2022, 14:32

Ahoj,

Nejdřív se přesuneme pár dní z5.(jak píšeš)
Ano, opravdu nejsme školka, kde by admini doučovali, jak mluvit a jak položit správně otázku. (Viz. Punkova slova) A Pokud Vím, slovíčko "XD" není nic, které by bylo na tohle špatné +
když více lidí se zasmálo.
zasmal si se jen ty a admin nikomu jinymu to moc vtipny neprislo nebylo cemu se smat ale dobre

A teď se přesuňme z5 k dnešní situaci.
Hrálo se normálně s tím, že hráči SIMPLE / GOAT nešel mikrofon. Nechával jsem mu prostor na to, aby si ten mik opravil.
ano to slo videt 5 kol kdy ti to jeste trollil

Vzhledem k tomu, že přešlo pár kol a dobrovolně si ten mik prostě neopravil, tak jsem mu dal čas.
Ty si měl k tomu špatné narážky a začal si provokovat.
nebyli to spatne narazky bylo to tzv. poucovani kdy jsem ti vysvetlil ze by si mel poradit je to tezky mu rict to co jsem mu rekl ja?

Proto jsem tě upozornil a ty si odvětil: "Nebo co?". Vyznělo to provokativně a arogantně
nechal si se vyprovokovat timhle tim? To mi neprijde moc profesionalni

což pro tebe nedopadlo dobře a dostal si move.
Po chvilce už hráč SIMPLE / GOAT normálně mluvil.
ano to bych prosil medajli protoze jsem mu poradil v jedny vete, coz u tebe je problem a radsi to budes resit presunem do t wp

Za mě vše,
Decoy.

Stale si trvam nad trestem decoy si to moc ulehčuje resi veci banem ci movem. To ze mu dal 5 kol neni ani dobra vule ani nic podpobnymu tomu je to neschopnost kdy se snazil delat dobryho mezitim co ja jsem ho poucoval.
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

Re: urciteneDecoy / jb2 / Neschopnost admina

Příspěvekod Heppsak » 17 pro 2022, 15:34 VIP

Ahoj,
admini mají za úkol pomáhat hráčům s pravidly, né dělat počítačového technika. Pokud se nějaký admin v něčem nevyzná, těžko ti pomůže s HW problémem. Navíc jsi mu pomohl ty, tak mi přijde poněkud zbytečné, aby to opakoval.

Jediná menší chyba od admina je to, že mohl rovnou stanovit, kolik času mu dá na opravu. Přišlo mi, že Simple tam byl fakt dlouho. Naštěstí to moc nevadilo, protože to CT v pohodě zvládali i s nemluvícím spoluhráčem.

Co se tvého přehozu týče, nemáš co mluvit do postupů admina. Nejsi kompetentní k tomu, abys je tady poučoval. Jelikož jsi neměl k adminovi žádný respekt, tak se nemůžeš divit, že jsi dostal trest v podobě přehozu.

Zamítnuto
PS: Od začátku až do třetího kola se víceméně nic neděje, zkus do příště zlepšit vyčasování.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků