Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

[Vyřešeno] useless dogshit/UnyversaL

Příspěvekod cLuO » 30 črc 2019, 20:34

Obsah: Neoprávněný ban od admina UnvyersaL
Unique ID: Re8tjhh6gvbaybc4PVCnuC+l15A=
Výpis po napojení: You were banned for 12 hour(s) from the server by "UnyversaL" (jdi se provětrat)
Popis situace: Povídal jsem si v roomce s kamarádama a společně jsme se dohodli, že si z někoho uděláme srandu tím způsobem, že mu pošleme ,,iplogger" a potom mu řekneme, že mu pomocí botnetu shodíme internet (logicky se to nedá, jelikož iplogger nefunguje tak, jak by měl a vypisuje pouze IP adresu poskytovatele internetu a přes jeden počítač určitě neshodím celé O2/UPC, atd.). S tím se spojuje nějakej snitch (CoRF1K), který poslal pravděpodobně printscreen nebo jiný důkaz UnyversaLovi. Pár chvilek na to, se UnyversaL napojil k nám do roomky a začal se vyptávat, co tu děláme a jestli doopravdy čekáme na CS:GO gather. Odpověděli jsme, že ano, ale pouze hrajeme jiné hry, aby jsme zabili čas. Potom se konkrétně mě zeptal, proč tu posílám ,,iplogger", tak jsem mu odpověděl, že to byla pouze sranda, a že jsem cizí IP adresu nijak nezneužil a dvakrát jsem se mu snažil vysvětlit, že jsem dávno vypnul seznam, na kterém byly ,,Logged IP's", a že k seznamu dávno nemám přístup, jelikož link byl dávno neplatný a já si z hlavy URL doopravdy nepamatuju. Stál jsem si za svým názorem a důrazně jsem mu řekl, že nijak neovlivním, jestli na odkaz někdo klikne nebo ne a znovu mu řekl, že jsem IP adresu nijak nezneužil a ani to nemám v plánu. V minutě jsem dostal ban na 12 hodin a nechápu za co, když všechny argumenty, které jsem vynesl dávaly smysl a UnyversaL neřekl jediný smysluplný argument, který by mě nějak přesvědčil o opaku. Hledal jsem všude možně pravidla Vašeho TeamSpeaku a nikde jsem nenašel žádnou zmínku o zasílání linků a následném banování.

S pozdravem,


kreckyn59
I don't love you, I'm sorry if you love me. Hittin' ID, you'll never find me.
Uživatelský avatar
cLuO
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 25 bře 2014, 20:18

[Vyřešeno] useless dogshit/UnyversaL

od Rumcajz » 30 črc 2019, 20:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: useless dogshit/UnyversaL

Příspěvekod UnyversaL » 30 črc 2019, 21:20 VIP

Nebudu to ani číst a řeknu tady rovnou, co se dělo.

Jeden hráč mi psal, že tam posíláte odkaz, který zveřejňuje IP adresy hráčů, když je rozkliknou. Ten hráč to rozklikl a vy jste mu začali vyhrožovat že mu shodíte internet atp. Nevím, kolik tomu hráči bylo a dost se bál, že se něco stane. Přišel jsem tam a já se zeptal, co tu děláte (dodávám, že jste byli v CS:GO domluvě na Gather a jeden tam hrál minecraft a dělal si z něj srandu s tebou). Vy jste začali byt nahned toxičtí a chovali jste se, jak banda dementů. Byli jste tam tři, tys dostal 12 hodin za tuhle tvojí "srandu" a nadávky na mojí osobu s tím, že víš, že jsem admin. Druhý dostal ban jen na hodinu, aby se šel provětrat, protože se taky choval, jak nevychovanec a toho posledního jsem nechal být, ten jen tam na mně řval, ať mu dám taky ban.

S tím, že tam čekáte na Gather nikoho nezajímá, jste tam nonstop a kecáte si tam. Ty vaše srandičky nikoho nezajímají a není to poprvé, co jsi dostal podobný ban, aby ses zklidnil.

Aktuálně, jak se koukám do domluvy, tak tam jste zase a nevidím, že by jste za tu dobu hráli nějaký csgo gather.

Jinak tvoje zpráva :
<21:36:14> "useless dogshit": jinak nemáš právo starat se o cokoliv na tomhle serveru

Mám právo a povinnost se starat o tyhle věci, abyste nedělali bordel na TS, proto taky mám Práva 3 na TS serveru, jen tak tam nejsou.

Počkej si na vyjádření vyšších a nespamuj to tu.


e.
<22:30:14> "useless dogshit": přísáhám nbohu
<22:30:17> "useless dogshit": že udělám cokoliv
<22:30:19> "useless dogshit": na tomhle tsxku
<22:30:23> "useless dogshit": aby ty jsi se už v životě nenapojil
<22:30:25> "useless dogshit": rptože ty co napíšeš
<22:30:29> "useless dogshit": nedává absolutně žádnej smysl
<22:30:31> "useless dogshit": absolutně
<22:30:36> "useless dogshit": to píšeš čelem, ne?

Tak snad se ti to vyplní.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: useless dogshit/UnyversaL

Příspěvekod cLuO » 30 črc 2019, 21:34

Takže ty si to tu vesele updatuješ na foru, ale na TeamSpeaku si mě dáš do mute, abych ti nemohl psát a nejsi schopen to vyřešit v klidu a normálně? Ok.
I don't love you, I'm sorry if you love me. Hittin' ID, you'll never find me.
Uživatelský avatar
cLuO
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 25 bře 2014, 20:18

Re: useless dogshit/UnyversaL

Příspěvekod tommas » 30 črc 2019, 21:39

[quote="UnyversaL"]Nebudu to ani číst a řeknu tady rovnou, co se dělo.

Myslím si že takhle by se admin vyjadřovat neměl :D
Uživatelský avatar
tommas
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 črc 2019, 21:36

UnyversaL prec

Příspěvekod bebinokerek » 31 črc 2019, 19:02

odstranit ho treba prec z AT
[size=150]volam sa bebino kerek
co ci bebe?
Uživatelský avatar
bebinokerek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 05 kvě 2019, 15:55

Re: UnyversaL prec

Příspěvekod Diaz » 31 črc 2019, 20:27 VIP

bebinokerek píše:odstranit ho treba prec z AT

A banovat nebo zamezit vsem, kterych se to netyka a vyjadruji se tam,kam nemaji .
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: useless dogshit/UnyversaL

Příspěvekod cLuO » 01 srp 2019, 13:32

Přeji si prosím, aby se celá tato situace vyřešila na TeamSpeaku. Rád si popovídám s UnyversaLem o tom, co se vlastně stalo a chtěl bych od něj slyšet nějaké argumenty, a obhájit mojí žádost.
I don't love you, I'm sorry if you love me. Hittin' ID, you'll never find me.
Uživatelský avatar
cLuO
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 25 bře 2014, 20:18

Re: useless dogshit/UnyversaL

Příspěvekod Gustik » 08 srp 2019, 00:38 VIP

Dle mého názoru byl ban oprávněný a příště víš, že nic takového dělat nemáš. ;)

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků