Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

(V)Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod stupo » 04 črc 2018, 18:33

Zdravím,

dnes som dostal ban za wallhack od admina killermacka. Hral som na servery Fy Maps 1 mapu fy_snow. Na Vašich serveroch som hral niekoľko mesiacov a nikdy som s tým problém nemal. Kľudne si môžete hodiť moje steamID do googlu, nikdy som ban nedostal. Na steame hrám vyše 10 rokov a fakt by som chcel vedieť, ako prišiel admin na to, že mám wallhack. Kľudne si to pozriem aj ja. Ďakujem za skoré vybavenie a vyriešenie tohto omylu.

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: killermacka
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^FY Maps #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheat [WallHack]
[=] Zabanovany nickname: stupo
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:19368040
[=] Zabanovana IP: 95.170.225.141
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
stupo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2018, 18:28

(V)Fy_maps 1, killermacka, stupo

od Rumcajz » 04 črc 2018, 18:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod killermacka » 04 črc 2018, 19:24

http://leteckaposta.cz/301407386

demo stupo: 13:38-moc na istotu si išiel na tento frag,pozrel si sa do steny a nejako prefíkane si to zahral.... V situačke 1v1 keď nemáš sound o enemy a takto to zahraješ ? zajímavé.
13:53- Keď si všimnite na prvý pohľad normálne dieruje,to je v poriadku ale čo už není v poriadku je keď ti tam vojde enemy a s myškou začnem akokeby lepšie sprayovať,myslím ti nižšie a lepšie. Treba si to da´t na rýchlosť 1/2 je to pekne vidieť.
13:57-vidíš tam enemyho ,nenápadne sa tam pozrieš.
14:11- sú tam dva enemy tak nevieš na ktorého skôr,tak najprv zabiješ hráča kaufland
14:16- a čírou náhodou dieruješ týpka a ani o nom nevieš.,..
14:27- zaujímavý lock do steny čo ?
14:37-znova ti to locklo na vlastného
14:43-nenápadne sa pozeráš na hráča s nickom sharkando cez stenu
15:13-presný prefire na hráča pongo
16:08-hráč ti to prewalkoval a zaujímavo si sa chystal na tento frag.

demo stupo2:
18:03-zaujímavo si čakáš
18:18-týpka ani nevidíš ale znova sa pripravuješ na ňho :)

Myslím si,že okrem wallhacku si tam aj nejakú podporu v aime,čo som si na serveri nevšimol až keď som ti časoval demo :)
Prajem pekný večer :)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod stupo » 04 črc 2018, 20:01

13:38 šiel som po granát, náhoda, že tam vtedy bol na strede
13:53 dieroval som klasickú dierovačku, hráč tam prišiel až úplne na konci zásobníka, čiže som nedieroval hráča ale prázdnu stenu..s wallhackom sa dierujú hráči, nie prázdne steny, to vidno na celom deme, že som hráča skoro ani len dierovaním nešuchol
13:57 počul som ho, no ďalšie enemy vybehlo z ostredu, ktorého som počul tiež, tak som sa vrátil :) zapni si zvuk
14:11 - ani o jednom som nevedel, vybehol ale akurát kauflant
14:16 - dierujem, pretože môj hráč strieľal tam s wipom :) dieroval som ale opäť stenu a nie hráča :)
14:27 - len som ho obehoval, keďže tam musel byť z predchádzajúcej situácie
14:37 - absolútne nechápem, čo v tomto čase riešiš, ale vlastne ani nechápem, prečo si ma vlastne točil :)
14:43 - hodil som he, šiel som ta, no nikoho nikoho som cez stenu nepozeral a vlastne som len tak tak zareagoval na hráča pongo, ktorého som zabil a ináč s WH by som sa podľa teba na neho pripravil :)
15:13 - strieľal na stede, bolo ho vidno aj počuť :)
16:08 - šiel som na balkón po zabítí enemy na ich balkóne a potom dupol, tak som si ho počkal :)

poprosím o pozretie dema normálneho človeka, čo má niečo odohrané a odpozerané, dakujem :)..nepotrebujem cheatovať cez steam na NS serveroch..nehrám to mesiac ako poniektorí..druhé demo som ani nepozeral, lebo vypisuješ bláboly
stupo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2018, 18:28

Re: Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod killermacka » 04 črc 2018, 20:30

13:38 šiel som po granát, náhoda, že tam vtedy bol na strede- úplna náhoda,náhoda je aj to že si sa pozrel na také miesto,kde hráči bežne sú v situačke 1v1.

13:53 dieroval som klasickú dierovačku, hráč tam prišiel až úplne na konci zásobníka, čiže som nedieroval hráča ale prázdnu stenu..s wallhackom sa dierujú hráči, nie prázdne steny, to vidno na celom deme, že som hráča skoro ani len dierovaním nešuchol- áno to ti neberiem,ale mne ide o ten pohyb myšou keď tam prišiel ten daný hráč,proste si si chcel zlepšiť spray aby si ho zabil

13:57 počul som ho, no ďalšie enemy vybehlo z ostredu, ktorého som počul tiež, tak som sa vrátil zapni si zvuk-
čo je počuť v tomto čase ? ja tam počujem maximálne kalach :D nevedel si ako hráča zabiť aby to nevyzeralo čudne tak si sa radšej otočil.

14:11 - ani o jednom som nevedel, vybehol ale akurát kauflant - čosi,nevedel si preto ani si nevedel v tej chvíli či toho druhého hráča diernúť presne alebo urobiť zo seba somára a dierovať len forun.

14:16 - dierujem, pretože môj hráč strieľal tam s wipom :) dieroval som ale opäť stenu a nie hráča :)- vysvetlil som ti to v čase 14:11

14:27 - len som ho obehoval, keďže tam musel byť z predchádzajúcej situácie- tu nejde o wh tu si to mohol počuť to je clear,mne ide o to že keď zabiješ enemyho tak ti to lockne do zeme :D

14:37 - absolútne nechápem, čo v tomto čase riešiš, ale vlastne ani nechápem, prečo si ma vlastne točil :)- no riešim to,že ti to lockne do svojho.

14:43 - hodil som he, šiel som ta, no nikoho nikoho som cez stenu nepozeral a vlastne som len tak tak zareagoval na hráča pongo, ktorého som zabil a ináč s WH by som sa podľa teba na neho pripravil - ale no,neklam mi... Išiel si po enemy na ct spawne ale v tom tam vyšiel hráč pongo a nevedel si ako zareagovať- či výjsť s prefirom na toho čo bol na ct spawne alebo na ponga ktorý ťa mohol vybehnúť


15:13 - strieľal na stede, bolo ho vidno aj počuť :)- kde ho bolo prosím ťa vidno ? :DD a kde ho bolo počuť keď to bolo na druhej polovičke mapy ? Ja nemyslím toho zo stredu to máš pravdu,ja myslím ponga ako si presne po ňom išiel :D

16:08 - šiel som na balkón po zabítí enemy na ich balkóne a potom dupol, tak som si ho počkal :)- to není celkom pravda,po zabití hráča Nik si sa otočil a keď si zastavíš na čase 16:09 tak pár stotín čakáš až ti tam prijde,to si počuť nemohol,až potom zdupal :)

V skutku ťa musím pochváliť ako to skrývaš,ale ja už týchto hráčov poznám takže mne to nemusíš hovoriť. Prosím ťa,zdrž sa spamu a blbých poznámok a neodpovedaj na tento môj komentár a vyčkaj na verdikt CHH teamu.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod stupo » 05 črc 2018, 11:44

V skutku ťa musím pochváliť ako to skrývaš,ale ja už týchto hráčov poznám takže mne to nemusíš hovoriť. Prosím ťa,zdrž sa spamu a blbých poznámok a neodpovedaj na tento môj komentár a vyčkaj na verdikt CHH teamu.

To mi povie 17-ročný chlapec. Nech si niekto pozrie celé demo a zistí, že proste sú tam jasné dôkazy, že nič nemám! Hrám túto hru dlhšie na steame ako ty vôbec vieš, že táto hra existuje, tak nepíš také sračky, že takýchto hráčov ty poznáš, lebo ty tak vieš tak akurát hovno, keď si ma točil. Po prvé nemám nič, po druhé, reset banov, ktorý dávate cez leto. Kľudne nech si ma odpozorujú po unbane aj ostatní admini, nick si meniť nebudem, hrám s nimi roky ale toto je na smiech, čo si za časy vypísal ale situácie, ktoré jasné ukazujú, že nič nemám si prehliadol.
stupo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2018, 18:28

Re: Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod piri » 05 črc 2018, 12:14

Obrázek
Uživatelský avatar
piri
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2418
Registrován: 07 bře 2014, 15:20

Re: (V řešení)Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod GrooS » 06 črc 2018, 15:38 VIP

Řešíme v chh, zatím máš unban.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: (V řešení)Fy_maps 1, killermacka, stupo

Příspěvekod GrooS » 12 črc 2018, 22:13 VIP

Ban zůstává, svoje možnosti máš výše uvedené.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník