I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]Vážený Pan Life

Příspěvekod Neha » 04 pro 2016, 12:42

Dostal jsem VD, takže jsem si mohl dělat co jsem chtěl, ovšem Life mě bezdůvodně zabil.

http://leteckaposta.cz/480078005 čas: 7:50
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

[Vyřešeno]Vážený Pan Life

od Rumcajz » 04 pro 2016, 12:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod DarkMouse » 04 pro 2016, 13:00 VIP

Nejprve si po sobě to demo vždy přehraj a poslechni si všechny příkazy. Stížnost opět neoprávněná a neopodstatněná. Hned po udělení VD bylo jasně řečeno "VD ti neplatí" a dostal jsi příkaz, abys šel na čáru.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod Neha » 04 pro 2016, 13:06

DarkMouse píše:Nejprve si po sobě to demo vždy přehraj a poslechni si všechny příkazy. Stížnost opět neoprávněná a neopodstatněná. Hned po udělení VD bylo jasně řečeno "VD ti neplatí" a dostal jsi příkaz, abys šel na čáru.


Simon mě neoslovil, takže mi VD normálně platilo dál.
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod byLife » 04 pro 2016, 13:08 VIP

Neha píše:
DarkMouse píše:Nejprve si po sobě to demo vždy přehraj a poslechni si všechny příkazy. Stížnost opět neoprávněná a neopodstatněná. Hned po udělení VD bylo jasně řečeno "VD ti neplatí" a dostal jsi příkaz, abys šel na čáru.


Simon mě neoslovil, takže mi VD normálně platilo dál.


Promiň, příště nechám poslat cestovního holuba s tvým nickem na vaší adresu..

Byl jsi jediné VD, které bylo dané kolo rozdané, resp. v daný moment čili to byl jasný příkaz pro tebe.. Jako když řeknu boxni do hráče co umře, taky to je jasný, že boxneš do TT a ne do CT a nemusím to řikat
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3165
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod Neha » 04 pro 2016, 13:25

Já jsem mohl, ale nemusel poslouchat. Ty jsi mě za to nemohl zabít to je slovíčkaření. Navíc se mi moc nezdá že by se VD ukončovalo příkazem "VD ti neplatí".
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod Lotr778 » 04 pro 2016, 16:29

jo je to slovickareni proste je to vocas vemte mu prava:)
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod EnemiCZE » 08 pro 2016, 22:43

Hele nechci se nějak lajfa zastávat jo, ale v pravidlech o tom jak se má VD ukončit nic není.
VOLNÝ DEN
- může běhat po mapě a neplnit příkazy Simona
- při hromadném volném dni je pohyb před zbrojkou na vlastní nebezpečí
- pokud hráč s volným dnem přijde do klece, ve které je Simon s ostatními, nebo na atrakci, kde zrovna probíhá normální kolo, zapojuje se do hry a ztrácí volný den! Neuposlechne-li výzvu Simona zapojit se do hry, bude zabit
Uživatelský avatar
EnemiCZE
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 srp 2016, 21:54
Bydliště: Jičín

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod Neha » 08 pro 2016, 23:43

Však v pohodě, alespoň máme pěknou novinku v pravidlech. Pokud si budeš chtít označit hráče, tak mu dej VD a řekni: "VD ti neplatí".
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Vážený Pan Life

Příspěvekod byLife » 08 pro 2016, 23:47 VIP

EnemiCZE píše:Hele nechci se nějak lajfa zastávat jo, ale v pravidlech o tom jak se má VD ukončit nic není.
VOLNÝ DEN
- může běhat po mapě a neplnit příkazy Simona
- při hromadném volném dni je pohyb před zbrojkou na vlastní nebezpečí
- pokud hráč s volným dnem přijde do klece, ve které je Simon s ostatními, nebo na atrakci, kde zrovna probíhá normální kolo, zapojuje se do hry a ztrácí volný den! Neuposlechne-li výzvu Simona zapojit se do hry, bude zabit


To ze to není napsané neznamena, ze pravidlo jak ukončit VD neexistuje. VD ukoncis tak, ze povis: ,, VD konci ti VD / VD ukončují ti VD ". Ovšem si můžeš hráče označit jako VD za nějakým účelem, nebo mu ho dat omylem a říct: ,,VD ti neplatí" a tobě plati stále jak zákazy tak i příkazy. Ja mu to jako dobra duše ještě zopakoval co ma dělat, aby neměl zbytecne řeči, nepomohlo. Já si ho označil z důvodu, ze chtěl VD které si nezasloužil, protože fk nedostal a tak si s nim pohrat. To ze tady pletou hlouposti jak neumím pravidla a navzájem si krejeme žádá už je věc zase úplně jiná. Nevím, ale ja za ty roky působení na JB vážně nemám potřebu si vymyslet pravidla, naopak. Toto pravidlo platí už X let. Žádná novinka to není a je to takhle snad ještě déle, než já zde vůbec působim jako admin na jb, což může byt vice jak 3 roky.. To ze tihle 2 tu hraji par měsíců a mysli si, ze vi všechno nejlíp holt není pravda a musí se s tím smířit nebo dále jako Lotr budou dostávat bany.

Už zde prosím nespamujte. Stížnost je vyřešena a pokud mate nějaké otázky, stačí napsat do volně debaty.


e.Life > ještě novinka pro Nehu, označit si hráče jako VD můžeš i na začátku kola, když dělá vzpoury, aby si věděl kde je napr... Pro tebe taky určite novinka, ale věřím, ze se ti to bude hodit.
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3165
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků