Ukažte ostatním svá zajímavá herní videa!

video cs GO + potřebuji poradit

Příspěvekod pyro123 » 22 bře 2014, 18:47

Zdravím, toho je moje první komentované video : https://www.youtube.com/watch?v=-Q5bTxg5Hjc

Rád bych slyšel váš názor na komentář co se vám líbí a co ne.

Dál bych chtěl pomoct s YT.. trochu mě zlobí. Když dam na YT video co má pár sekund tak je v HD, ale když mám několika minutové video tak je jen v 320p a nevím proč :/ . Ještě jedna věc, nejde nějak udělat aby video pokrylo celou část obrazovky když ji nezvětším ? . Když video dám na celou obrazovku tak je to v pořádku, ale v nezvětšeném okně to je špatně a nevím jak to vyřešit.

Děkuji a za každou radu budu velmi vděčný. :)))
pyro123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 bře 2014, 18:42

video cs GO + potřebuji poradit

od Rumcajz » 22 bře 2014, 18:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: video cs GO + potřebuji poradit

Příspěvekod pyro123 » 22 bře 2014, 20:40

Omlouvám se všem za špatný odkaz :) upravoval jsem video a omylem jsem ho smazal, takže jsem ho musel nahrát znova.

Nový odkaz :

https://www.youtube.com/watch?v=iISxb-Y50qQ&feature


ještě jednou se omlouvám
pyro123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 bře 2014, 18:42

Re: video cs GO + potřebuji poradit

Příspěvekod Lubou » 22 bře 2014, 20:53 VIP

No takže prvá vec. Nwm na akom rozlišení hráš ale ak by sa ti dalo tak by bolo lepšie si to dať na celú obrazovku (lebo mne osobne sa to nepozeralo dobre v tom rámčeku) Dalej dávaj si pozor čo vravíš lebo vela krát si povedal to isté 2-3 krát po sebe. Dalej ak chceš točiť Let´s Playe tak ešte potrénuj lebo vela hráčov sa chce z videi aj niečo odučiť. (Chápem že toto bolo prvé video. Ja som to myslel do budúcnosti)
Herný Nick: Neznamy
EX. MC HLSA, MC Support, CS:GO Support Kapitán, CS:GO Hl. Mapér, CS:GO JB Admin, CS 1.6 JB Admin,
RoSA Admin, GTA V - FiveM Admin
Uživatelský avatar
Lubou
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 705
Registrován: 18 bře 2014, 21:19

Re: video cs GO + potřebuji poradit

Příspěvekod pyro123 » 22 bře 2014, 21:17

Ahoj. Díky za komentář. Jak to myslíš s tím rozlišením ? Když zvětšíš video na celou obrazovku tak to máš pořád malé ?
pyro123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 bře 2014, 18:42

Re: video cs GO + potřebuji poradit

Příspěvekod Lubou » 22 bře 2014, 21:21 VIP

No ono to je v tom videu v takom štvorčeku. A keď to zväčšíš tak to akože nieje malé ale je to v takom štvorčeku a je to podla mňa také divné (Ale tak to je môj osobný názor. Nwm ako ostatným ale mne to niako nesedí keď je to v tom štvorci)
Herný Nick: Neznamy
EX. MC HLSA, MC Support, CS:GO Support Kapitán, CS:GO Hl. Mapér, CS:GO JB Admin, CS 1.6 JB Admin,
RoSA Admin, GTA V - FiveM Admin
Uživatelský avatar
Lubou
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 705
Registrován: 18 bře 2014, 21:19

Re: video cs GO + potřebuji poradit

Příspěvekod pyro123 » 22 bře 2014, 21:31

Aha, díky za upozornění mám blbé rozlišení obrazovky, takže jsem to viděl jinak než ty.. změnil jsem si ho a už vidím tu chybu. Právě se mi upravuje to video (YT mi to nabídnul) tak snad se to spraví :/
pyro123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 bře 2014, 18:42


Zpět na Videa od hráčů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků