Re: jb update
xXLutzXx píše:A admini, co nejsou schopní napsat pár příkazů a pořádně nastavit servery… Máme tu 20 adminů a 3 developeři, ale vlastně se nic pořádného neděje.
Counter-Strike a Minecraft nebo dalsi hry ke stazeni Download vcetne Servery Zdarma diskuse o Cheaty nebo Hack ale i Crack
https://www.gamesites.cz/forum/
xXLutzXx píše:A admini, co nejsou schopní napsat pár příkazů a pořádně nastavit servery… Máme tu 20 adminů a 3 developeři, ale vlastně se nic pořádného neděje.
Twixo38 píše:Stále nechápem túto agendu, keď to je také ľahké, tak to spravte vy, máte dieru na našom trhu, treba ju vyplniťNemáte začo
Keď to nevyplní GS, tak môžte vy, aspoň ukážete všetkým, že to nie sú len výkriky do tmy.
UnyversaL píše:Twixo38 píše:Stále nechápem túto agendu, keď to je také ľahké, tak to spravte vy, máte dieru na našom trhu, treba ju vyplniťNemáte začo
Keď to nevyplní GS, tak môžte vy, aspoň ukážete všetkým, že to nie sú len výkriky do tmy.
Nejhorší je, že už to někdo vyplnil.
ReXy píše:On žije.
UsatyVtacik píše:Podľa mňa nový JB update by mal zahŕňať blokáciu hráčov ako:
JudyAlvarez
Katarína
Podoyseyko
Potok
A aj markusa, ledaže sa naučí hrať zombiki
xXLutzXx píše:Chtěl bych poděkovat administrátorům toho mrtvého projektu, kde je i na hřbitově víc živo, že za půl roku se tu nic nezměnilo.
Opravdu špatný managementInsane.
Lituju ty lidi, co do toho předtím dali úsilí, čas a nějaký drive. Za dva roky neudělat jeden jediný projekt je dost insane