Stránka 3 z 4

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 02 kvě 2025, 22:38
od Amby
xXLutzXx píše:A admini, co nejsou schopní napsat pár příkazů a pořádně nastavit servery… Máme tu 20 adminů a 3 developeři, ale vlastně se nic pořádného neděje.

8-) Čóveče, jak to všechno víš? Proč bych se opakoval, však by sis to stejně nejspíš ani nepřečetl..

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2025, 17:14
od Twixo38
Stále nechápem túto agendu, keď to je také ľahké, tak to spravte vy, máte dieru na našom trhu, treba ju vyplniť :geek: Nemáte začo :roll:

Keď to nevyplní GS, tak môžte vy, aspoň ukážete všetkým, že to nie sú len výkriky do tmy.

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2025, 23:45
od UnyversaL
Twixo38 píše:Stále nechápem túto agendu, keď to je také ľahké, tak to spravte vy, máte dieru na našom trhu, treba ju vyplniť :geek: Nemáte začo :roll:

Keď to nevyplní GS, tak môžte vy, aspoň ukážete všetkým, že to nie sú len výkriky do tmy.


Nejhorší je, že už to někdo vyplnil. :roll:

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2025, 20:22
od ReXy
UnyversaL píše:
Twixo38 píše:Stále nechápem túto agendu, keď to je také ľahké, tak to spravte vy, máte dieru na našom trhu, treba ju vyplniť :geek: Nemáte začo :roll:

Keď to nevyplní GS, tak môžte vy, aspoň ukážete všetkým, že to nie sú len výkriky do tmy.


Nejhorší je, že už to někdo vyplnil. :roll:



On žije. 8-)

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2025, 19:55
od UnyversaL
ReXy píše:On žije. 8-)


8-)

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2025, 00:58
od Tomasek159
reálne ma nič tak nedostane, ako fakt, že CS:GO už nikto nevráti naspäť, odišli s tým spomienky, všetka tá zábava zo serverov, nostalgia.. Je to smutné no, obzvlášť cez to vianočné obdobie to bolo také magické si prísť zahrať, snežná mapa a taak :D Vďaka všetkým, ktorí takto skvelý mód vytvorili a spravili nám všetkým krásne momenty :) ostáva to v srdiečkuu

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 08 čer 2025, 17:42
od UsatyVtacik
Podľa mňa nový JB update by mal zahŕňať blokáciu hráčov ako:
JudyAlvarez
Katarína
Podoyseyko
Potok
A aj markusa, ledaže sa naučí hrať zombiki

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 10 črc 2025, 03:40
od LidlSK
Ja som jb nehral tak dlho že neviem prečo spomínaš moje meno lutzi

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 25 črc 2025, 17:59
od xXLutzXx
Lidla si pamatuji, nejlepší hráč na serveru, měl by dostat na každou mapu plaketku se svým jménem a profilovkou

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 12 srp 2025, 18:31
od NajMaxik
UsatyVtacik píše:Podľa mňa nový JB update by mal zahŕňať blokáciu hráčov ako:
JudyAlvarez
Katarína
Podoyseyko
Potok
A aj markusa, ledaže sa naučí hrať zombiki



na mna si nezabudol? :D

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 15 srp 2025, 10:21
od xXLutzXx
Chtěl bych poděkovat administrátorům toho mrtvého projektu, kde je i na hřbitově víc živo, že za půl roku se tu nic nezměnilo.

Opravdu špatný management :D Insane.

Lituju ty lidi, co do toho předtím dali úsilí, čas a nějaký drive. Za dva roky neudělat jeden jediný projekt je dost insane :D

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 15 srp 2025, 15:34
od Decoyyy
xXLutzXx píše:Chtěl bych poděkovat administrátorům toho mrtvého projektu, kde je i na hřbitově víc živo, že za půl roku se tu nic nezměnilo.

Opravdu špatný management :D Insane.

Lituju ty lidi, co do toho předtím dali úsilí, čas a nějaký drive. Za dva roky neudělat jeden jediný projekt je dost insane :D



Pořád dokola to samé, zajimavé, že vždy přijde člověk písalkovat na forum, že se nic nedělá.. Ikdyž o tom ví sám prd. :D

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 19 srp 2025, 08:04
od xXLutzXx
Kamaráde nepovedený ragebait...

Bohužel dělám na dost větších projektech :D Na který ty se v životě nepodíváš :/

Prosím, aby tato návnada pro dementy, aby to nekomentovala a vyjádřil se někdo kompetentní, když už...

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 19 srp 2025, 12:57
od DaNNeq
cg bracho jen zajimave ze te to furt bavi to tady sledovat kdyz mas "lepsi veci na praci" :lol:

Re: jb update

PříspěvekNapsal: 20 srp 2025, 21:17
od Exestoscz
gdy jb? :(