I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Admini na hovno

Příspěvekod DEFFZ » 17 říj 2017, 18:49

Dobrý den všem chtěl bych podat stížnost na adminy na vašem Gamesitu.
Tak začal bych tím že na HNS na c21 byl hacker já sem šel na jiný server abych našel nějakého admina co sem se dozvěděl vůbec nic jeden mi řekl že je admin, ale co mi na to řekl "Těch je tady" (jako těch hackrů), takže mě poslal do prdele jednoduše řečeno a to sem i poprosil ...
Prosím povězte proč jsou tu takový dementní admini ...
A mám ještě jednu otázku proč musím mít steam verzi cska jako nechápem mikrofon to jo ale mikrofon nechápem proč ? Prosím odpověď děkuji. Kdybych já byl admin tak já bych se o to staral o ty hackry, ale nie jenom že nemám steam verzi tak nič. Aspoň se o to postarejte děkuji mockrát .. xd Kdybyste mě dali práva atd... tak s amx mod x umím dost dobře, pravidla taky znám teda skoro všechny :D a nevím co tam bylo všechno, ale to je vlastně jedno stejně nic nedostanu ...
S pozdravem senseyy z c21 <3
DEFFZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 zář 2017, 15:33

Admini na hovno

od Rumcajz » 17 říj 2017, 18:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Admini na hovno

Příspěvekod DEFFZ » 17 říj 2017, 19:19

DEFFZ píše:Dobrý den všem chtěl bych podat stížnost na adminy na vašem Gamesitu.
Tak začal bych tím že na HNS/c21 byl hacker já sem šel na jiný server abych našel nějakého admina co sem se dozvěděl vůbec nic jeden mi řekl že je admin, ale co mi na to řekl "Těch je tady" (jako těch hackrů), takže mě poslal do prdele jednoduše řečeno a to sem i poprosil ...
Prosím povězte proč jsou tu takový dementní admini ...
A mám ještě jednu otázku proč musím mít steam verzi cska jako nechápem mikrofon to jo ale mikrofon nechápem proč ? Prosím odpověď děkuji. Kdybych já byl admin tak já bych se o to staral o ty hackry, ale nie jenom že nemám steam verzi tak nič. Aspoň se o to postarejte děkuji mockrát .. xd Kdybyste mě dali práva atd... tak s amx mod x umím dost dobře, pravidla taky znám teda skoro všechny :D a nevím co tam bylo všechno, ale to je vlastně jedno stejně nic nedostanu ...
S pozdravem senseyy z c21 <3

Ještě bych chtěl říct jmenoval se to nevím nějak jo FRSTYAK47AWP sry už si ho nepamatuju xd demo možná mám takže tu je naděje xd Prosím ozvěte se nikdo xd důkazy buď mám demo alebo svědky děkuji xd
DEFFZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 zář 2017, 15:33

Re: Admini na hovno

Příspěvekod Flapa » 17 říj 2017, 20:03

Když se zeptáš, kdo je admin... Tak ti většinou admini neodpoví... Né každýmu můžeš věřit, že má práva... Pokud já dobře vím, tak tento hráč admin NENÍ.
Obrázek
Konec se vším :) Díky za vše.
Uživatelský avatar
Flapa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 288
Registrován: 29 čer 2017, 12:04
Bydliště: Jeskyně

Re: Admini na hovno

Příspěvekod Izmael » 17 říj 2017, 22:19 VIP

Zdravím,

dolož sem do 24 hodin důkaz v podobě dema, že admin tě poslal do háje, když jsi jej požádal o zabanování cheatera.
Pokud nedoložíš, uzamkneme to. Děkuji.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník