I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyr.]JB1/Gregory/Nesmysl.

Příspěvekod Marcus » 19 črc 2018, 22:40

Zdravím....

Na na mapě greywton nebo jak simon zadal atrakci autička. Začal tím, že dál výhodu a Gregory vyhrál, následně si měl vybrat auto a na něj jít. Admin řekl, že to není výhoda, že mu to řekl HLSA Knedlajs.

Což je totální blbost, protože jedno autíčko je blíže ke středu a druhé dále od středu (zatáčky), a lépe se tam vjede. Simon řekl přesně co se bude dít.

To máme stejně jak na mapě JB snow, kdy na jedné atrakci v zemi, kde je to určené pro závody, ale bez autíčka a taky tam se bere výhoda!

Důkaz: http://leteckaposta.cz/475060826
Časy: 13:50
Uživatelský avatar
Marcus
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 270
Registrován: 01 úno 2016, 15:32

[Vyr.]JB1/Gregory/Nesmysl.

od Rumcajz » 19 črc 2018, 22:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JB1/Gregory/Nesmysl.

Příspěvekod Miselin308 » 20 črc 2018, 10:55

Ahoj, tak vzhledem k tomu, že je to směřované na mě, tak se ti k tomu vyjádřím stejně jako na serveru.
Vybrat si autíčko, nebo barvu autíčka a podobně, není výhoda. Slyšel jsem to už hodněkrát a stále si stojím za svým, ale jestli to není pravda, tak se omlouvám.
Miselin.
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57

Re: JB1/Gregory/Nesmysl.

Příspěvekod Knedlajs » 20 črc 2018, 11:37 VIP

Admin si zjavne pomýlil pár odlišných situácií.

Ako povedal Ejvoš, každá situácia na JB sa posudzuje zvlášť a toto je toho jasný dôkaz. V niektorých atrakciách, ako je napríklad práve táto situácia s autíčkami, je totiž výber farby daného predmetu výhoda pretože správny výber farby ti pomôže splniť atrakciu rýchlejšie, zatiaľ čo v iných, ako je napríklad futbal, výber farby nie je výhoda. Pri futbale je úplne jedno, akú má hráč farbu.

Admin sa ospravedlnil, ja som mu napísal, ako to je a on si dá do budúcna pozor.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Vyr.]JB1/Gregory/Nesmysl.

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 20 črc 2018, 12:03

Jako on to admin myslel dobře :D Vyber si barvu autíčka, vážně není výhoda :D Nicméně je třeba zapojit rozum a zamyslet se, že když je závod na 100 metrové dráze, žluté autíčko je na startu a zelené na 80 metrech, tak asi je jasný, že mít zelené autíčko je výhoda jako prase..
Takže používejte rozum a vše bude v pohodě :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: [Vyr.]JB1/Gregory/Nesmysl.

Příspěvekod Miselin308 » 20 črc 2018, 12:47

Awee (cti ejvi) píše:Jako on to admin myslel dobře :D Vyber si barvu autíčka, vážně není výhoda :D Nicméně je třeba zapojit rozum a zamyslet se, že když je závod na 100 metrové dráze, žluté autíčko je na startu a zelené na 80 metrech, tak asi je jasný, že mít zelené autíčko je výhoda jako prase..
Takže používejte rozum a vše bude v pohodě :D

Byla skoro půlnoc, to chceš po mě fakt moc.
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník