I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z]Exi/BB

Příspěvekod McEcKo » 28 říj 2021, 00:41

1. Popis situace - Jednoduše hráč stavěl moc blízko naší kempy a měl se přizpůsobit podle toho jak stavíme my je to tak v pravidlech ale hold admini nekouknou na demo ale rovnou konají přitom stejně hráč by dostal 10 RB protože stavěl zakázanou stavbu - Ladder tak exi přiletěl kouknul a dal rb a nezajímalo ho co staví ani kdo byl první :) hlavně že když jemu někdo zablokuje kemp tak hned demo a kontroluje kdo byl první atd....
2. Důkazy - https://mega.nz/file/AV1EmLAQ#3yX-R5QE4gwifel1f5G10tOKZ9WW4HEs0uIqz-AOki0
Vyčasování: Můj blok byl položen v minutě 70:51:71 a on položil v 70:52:44 tudíž on se měl přizpůsobit nám.

Tudíž Exi jednal nespravedlivě vůči hráči Darkmoon a udělil mu 10RB i když se snažil pomoct ale neměl čas, berte v potaz že i přes to že Darkmoon se BaseBuilder učí (hraje již 5tým dnem) tak i přes to se snažil pomoct ale hold nestihl. Ještě to nemá v rukách.
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47

[Z]Exi/BB

od Rumcajz » 28 říj 2021, 00:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Exi/BB

Příspěvekod eXiii » 28 říj 2021, 09:44 VIP

Fakt se někdy divím, jak děláte chudinky na forku, ale na serveru děláte, jak kdyby vám to patřilo. Za mě jen asi to že mu s tím blokem hejbal, byl u něho a nedal to pryč. Věřím tomu že kdyby ho dal pryč, začnu řešit ten tzv. zakazaný build. Ale na co ho budu řešit když mu ho blokl? :roll:
Jo a ještě jedna věc, to že si dáš blok někam, neznámená že máš obsazenou mapu, myslím že jste měli dost velký prostor na to si něco postavit, ale abych si dal blok, a všichni najednou musí stavět pomalu na konci mapy, příjde mi to nejen sobecké, ale hloupé
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: Exi/BB

Příspěvekod McEcKo » 28 říj 2021, 11:37

Hloupé je dát RB někomu kdo tam stavěl první, všichni admini říkají at staví radši dál kord když jsou tak dlouhé bloky jako tunely na Inferno_fix :) a ano chtěl mu pomoct chtěl to dát pryč ale nestíhal a kdyby ho dal pryč zablokuje kempu mně :)
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47

Re: Exi/BB

Příspěvekod eXiii » 28 říj 2021, 12:02 VIP

V pondělí sem hodim demo, kde jde vidět ze to mohl dat pryč, tak aby mu neblokl base a vy jste si ji neznicili… jen mi už přijde k smíchu jak se zrovna ty chytáš každého slova, který kdo napíše nebo řekne, ale konec konců dle tvého názoru, jaký si psal na serveru, asi je to chyba celého portálu :roll:

Jen takovej dodatek, příště by to měl řešit hráč, který dostal ban, a ne jeho kamarád :))
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: Exi/BB

Příspěvekod McEcKo » 28 říj 2021, 14:39

Proč by to měl řešit on? Když jsem byl u toho?
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47

Re: Exi/BB

Příspěvekod Twixx » 28 říj 2021, 17:14

Ahoj, počkáme na demo a potom to doriešime.

V riešení.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40

Re: [V riešení]Exi/BB

Příspěvekod eXiii » 31 říj 2021, 21:52 VIP

Zdar, ted jsem akorat přijel ze Slovenska, divná země, ale tak co už. Každopádně unlucky, demo se mi nějak nestáhlo a nemám ho, ale tak není nic s čím bych si neporadil žejo.. hahaha, pujčil jsem si to tvoje demo a bud si to dáš z Darkova pohledu nebo přes "dem_forcehltv 1" v čase 72:20 (at máš nějakou rezervičku víš jak).. Tak tam jasně vidiš, že Dark pohyboval s tím blokem úmyslně. To že si zabereš určité místo neznamená, že je celý spawn pro tebe.

Takže abych to ukončil protože ty se neustále hádáš a za vším máš poslední slovo...

1) Není to tvůj ban, tím pádem by bylo na místě aby to řešil tvůj kamarád, chápu že ve vaší partičce platí "jeden za všechny a všichni za jednoho" ale takhle by to nemělo fungovat

2) Toho admina mám proto abych tam ty věci řešil, kdyby si tvůj kámoš uvědomil dřív co dělá, a nechal by vše napokoji, dostal by ten týpek RB za zakázaný build, ale proč by ho měl dostat když mu ho blokl? :roll:
Ale určitě by jsi mi na to napsal:

"2021-10-27 22:34:29 takže to neni naše chyba. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup
2021-10-27 22:34:22 nikde to neni psáno. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup
2021-10-27 22:34:14 protože. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup
2021-10-27 22:33:42 že si neumí opravit pravidla. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup
2021-10-27 22:33:34 portálu. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup
2021-10-27 22:33:30 to už neni chyba hráčů ale portáli. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup
2021-10-27 22:33:19 exi. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_stepup"

I když si myslím že v pravidlech stojí že, neznalost nikoho neomlouvá, ale tak chápu že tvůj kámoš to nemá ještě v rukách a nestačí mu 10s na to aby dal blok pryč...

3) Na serveru by ses měl uklidnit, protože to co píšeš není v pohodě, jinak máš pěknej HLSTATS, koukal jsem že tam je dost vyhrožování, pwček, nadávek a tak dále.. Jen rada pro tebe, mě je to fuk :)

Ok tohle je za mě vše, zdar
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: [V riešení]Exi/BB

Příspěvekod McEcKo » 31 říj 2021, 23:03

Nevím kde jsi vzal těch 10s když to byli 4s a hlavně byli jsme první a nezablokoval mu to schválně :) Vrátil blok zpátky protože jsem na něj řval co dělá :) Hlavně zachoval jsi se strašně hrr aniž by jsi se kouknul na demo kdo byl první :) Demo jsi nedodal tak nevím co se tu ještě řeší :)
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47

Re: [V riešení]Exi/BB

Příspěvekod eXiii » 31 říj 2021, 23:12 VIP

Počkej si na vyjádření hlsa :roll: :lol:
dvakrát měř, jednou řež.. Neznáš to přísloví? Nevadí.. Podívej se na to demo ještě jednou
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: [V riešení]Exi/BB

Příspěvekod Twixx » 01 lis 2021, 01:28

Zdravíčko,

z dema musím povedať, že súhlasím s adminom, áno, hráč staval zakázaný build, ale musím sa ho zastať z toho dôvodu, že zvyčajne v týchto situáciách admin nekontroluje, čo za build hráč staval, pokiaľ tam je niekto, kto mu stavbu zablokoval. Áno, hráč so zakázanou stavbou mal dostať RB tiež, na to si admin určite nabudúce dá nabudúce pozor. Ďalšia vec, s ktorou s adminom súhlasím, je, že síce áno, na spawne ste boli prví, to vám ale nedáva privilégium zabrať si pol mapy. A všeobecne, z pohľadu hráča DarkMoon to vôbec nevyzeralo tak, že ten blok chce posunúť preč, skôr je zdanlivé, že tam ten blok dával úmyselne. Času na to, aby to dal preč, ako sám písal v chate, mal naozaj dostatok.

Jo a radím ti prestať s tými dohodami a vyhrážkami v chate, nepáči sa mi to a nemienim to tolerovať.

Sťažnosť zamietnutá.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40

Re: [Z]Exi/BB

Příspěvekod McEcKo » 01 lis 2021, 20:58

Thicx takže mi chceš říct že si máme ty bloky nakrájet aby byl pan Exi spokojený? a nezabírali jsme tolik místa co ty tunely mají? Trochu nelogické...
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník