I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 06:10

03:40 - Hráčovi sa nepodarilo na prvý krát preskočiť prekážku a simon ho hneď zabil, admin nereaguje
10:20 - Otázka "kolko ma akacko nabojov" .. zle polozena otazka ... akacko ma realne iba 30 nabojov, tak isto ako ma awp 10, gulomet 100 a podobne ... takze spravna odpoved je 30, nie 120 ... admin nereaguje na tuto otazku
11:20 - Otázka "napíšte mi chemickú značku vody" ... Chemická značka vody neexistuje, admin opäť na túto situáciu nereaguje a simon posúva o blok vyššie hráča, ktorý tam nemá čo robiť ... :)
12:30 - Chcem sa spýtať odkedy máme na svete zltočiernu farbu ? Farba je iba žltá a čierna ... zlá otázka, ktorú admin necháva tak :) Keby chcel dať toto, mal sa spýtať aké dve farby sú v boxe ... Opäť ide na vyšší blok hráč, čo tam nemá čo robiť... :)
13:30 - Bol príkaz pusti klávesnicu ... potom simon povedal "do boxu na zadnú stenu" ... VIP hráč šiel do boxu a simon mu nedal ani nevýhodu ani kill a admin opäť nereaguje :)
17:00 - Mário sadni si ... následne o necelú minútu sa Mário postaví (zruší animáciu) ... admin nereaguje

Demíčko
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

[V]Rajty/JailBreak

od Rumcajz » 30 led 2023, 06:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod Rajtyy » 30 led 2023, 11:49 VIP

Hello maj frénd xD

Mrknu na to demk odpoledne :) Ale tak nějak ve stručnosti co si pamatuju

3:40 - To jsem úplně nějak nezaregistroval co se stalo, Simon to sám říkal, že to neoreskocil tak v tu chvíli jsem neřešil, protože jsem přesně neviděl, co se stalo.

10:20 - Měl jsem VDčko, a jde vidět, že počasí toho VDčka stojím v rohu mapy, kde jsrm si bindoval různé věci, navíc nikdo mi nic nepsal ani do chatu.

11:20 - Kdyby si byl na serveru tak se určitě velmi rád ozveš s tím, že je to blbost a nic takového není. Platí to co jsme osal u vyššího bodu, melzjsem VD a byl jsem v rohu mapy. To že jsem pak už jen tak letmo slyšel, že zda má být správná odpověď H2O, tak mi přišlo v pořádku.

12:30 - Co?

13:30 - Tenhle čas si nepamatuju, tak si budeš muset počkat až budu doma a budu moci mrknout na hltv.

17:00 - to samé co u času výše.


Peace
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 13:55

Chemická značka vody neexistuje, takže si reagovať mal, pretože otázka nemala platiť, tak neviem čo tu skúšaš … to iste s tou ciernozltou farbou, taká farba neexistuje … a písať tu, že si si v rohu mapy bindoval niečo, je fakt mimo vec :lol: :lol:
Navyše … to s tou klávesnicou si veľmi krásne z tvojho pohladu videl :)
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod Rajtyy » 30 led 2023, 16:23 VIP

Ahoj, tak koukám na demo, ale svoje co jsem točil abych to měl všechno ze svého pohledu. (Aby se neřeklo tak doložím HLSA Ajayovi)

Ted k situacim postupně -

První čas: Sice jsem spectil simona, ale ze třetího pohledu a myší jsem nehábal tak bylo vidno že to nepřeskočil a když simon popošel dál zmizela mi daná situace z dohledu, a než jsem stihl otočit myší tak hráč umřel. Na serveru se to neřešilo, max se ptal za co kill a simon odpovedel ze to nepřeskočil, a dál se o tom nikdo nebavil. A však podle všeho tam simon zabíjet nemusel, což je pravda.

Druhý čas: Jak jsem psal už předtím - Byl jsem v rohu mapy, kde musí být všem jasné, že jsem mimo hru, schávlně jsem šel úplně bokem aby to bylo jasné. Řešil jsem vůbec svoje nastavení a nějak jsem hru moc nevnímal. (Pro úplnost dodávám screen, kde jsem se téměř po celou dobu kola nacházel :D )

Třetí čas: Ano, řekl to tak přesně jak píšeš - "Napište mi chemickou značku vody". V tu dobu, jsem měl stále volný den, byl jsem v rohu mapy a do hry jsem se nezapojoval. Nicméně nikdo z hráčů si nestěžoval a všem bylo jasné, o čem simon mluví - Ale necháme na posouzení HLSA. (Stále jsem byl na stejném místě jako u druhého času)

Čtvrtý čas: Dinki to napsal dohromady a já sám jsem mu potvrdil, že to napsal správně, a na mém rozhodnutí se nic nemění.

Pátý čas: Vytřelil a do toho mluvil nějaký příkaz, to že neřekl sloveso mi uniklo

Šestý čas: "Mario sedni si" no oba hráči dělali animaci, jeden dal TAB, simon o tom věděl a pak jsem potřeboval odejít a leavnul jsem to.


Za mě vše, teď už je to na Ajayovi
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 19:28

Takže tu píšeš, že hráč umrieť nemusel, ale to, že ho ct zabilo ťa netrápi ... nechápem .. :D
Ty ako admin nemáš byť čo afk na serveri, máš sledovať hru, takže s tým tu ani nelez :)
Mal si zakročiť na tú otázku. To je pekné že každý pochopil čo simon myslel, ale nijaká odpoveď nebola správna, takže to čo tu ty píšeš, je absolútne mimo zdravého rozmýšľania ...
Chemická značka vody neexistuje, pre rajtyho to napíšem ešte raz :)
Taktiež neexistuje žltočierna farba .. je len žltá alebo čierna, bola to opäť zle položená otázka, ktorú si nevyriešil :)
Sloveso ti teda uniklo no, škoda, že si sa akurát pozeral na simona ..
Takže ty si o tom vedel, že má mať nevýhodu/kill, ale rozhodol si sa leftnúť :D Krása :D Klaňám sa ti :)
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod AJayy » 31 led 2023, 00:09 VIP

1. Simon zabíjet hráče nemusel, Rajty to řešil ale danou situaci neviděl tedy na 100%.
2. Admin byl na druhé straně mapy a jde vidět, že je AFK. Když si jen admin potřebuje odskočit nebo něco udělat rychle nebudu je nutit jít ze serveru. Samozřejmě otázka byla položená blbě.
3. Je jasné co tím Simon myslí a nikdo si navíc nestěžoval.
4. Tu absolutně nevím co řešíš.
5. + 6. Tady admin pochybil a měl zasáhnout.

Rajty si bude dávat příště větší pozor na hru, a tobě doporučuji občas tu hru zapnout a vědět jak zde věci fungují.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník