I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 06:14

03:40 - Tčko si ide do zbrojky, zoberie zbrane a admin to nerieši
04:00 - Obe Tčka majú zbrane ... admin nereaguje
04:30 - Hráč zabil jedného hráča, čím druhému daroval pp ... admin nereaguje :)
05:20 - T má granát, ide do šachty ... Ct nezabíja ... admin nerieši
09:30 - Tčko napriek zákazu boxovania boxne, admin mu nedá ani nevýhodu, ani kill ...
09:45 - Tčko mu 2x opustí políčko ... admin opäť nezasahuje ... 10:00 znova .... 10:05, 10:07 znova, znova, 10:15 ... Znova, 10:20 ... znova
10:40 - Hráč boxne napriek zákazu ... opäť nič
11:35 - Hráč opustil stupienok ... opäť nič
12:30 - Príkaž bežte k sebe, zebra ani náhodou nejde k VIPku ... admin nerieši
18:10 - Hráč si ani nenapíše, že má prevlek ... admin mu dá aj tak nevýhodu, ale to, že majú byť hráči celý čas na klávesnici a VIPko celý čas stojí na hlave hráča s prevlekom ... to už nerieši
19:05 - Hráči majú ísť za ním ... cestou begripujú obaja ale admin dá nevýhodu len jednému, keď videl oboch ?? Krásne nadržovanie :)
20:30 - Bol zákaz boxovať ... admin hráčovi nevýhodu/kill opäť nedá ... ďalšie nadržovanie :)
22:50 - Hráči mu porušujú zákazy ... adminovi to je jedno
24:35 - Admin pekne videl, ako mu hráč na to políčko skočil ... hráčovi nedal nevýhodu/kill ... zas nadržuje :)
25:00 - Hráč mu opúšťa políčko ... admin nereaguje
25:40 - Hráči mu zas opúšťajú políčko ... admin nereaguje
26:00 - Majú ísť na blok ... hráči si blok opúšťajú ako sa im chce ... admin nerieši
28:40 - Admin dáva bezdôvodnú nevýhodu vodvoci, keďže zákazy neboli ...
30:20 - Povedal, že nemajú robiť animáciu ... VIPko mu tam tancuje, admin nereaguje ...
32:45 - Príkaz pustite klávesnicu ... VIPko sa v cele stále hýbe, admin to vidí, ale do hry nezasahuje ... :)
35:00 - Hráč mal byť na klávesnici a nebol tam ... nevýhoda/kill ... potom dal simon príkaz pustite klávesnicu a on tam dobehol čiže nevýhoda/kill ... následne nesplnil dosť dlho príkaz, aby šiel na stenu ... nevýhoda/kill ... Sranda, že má len jednu :)
36:30 - Simon zas zopakuje zákazy a dvaja hráči si čupnú a traja stoja ... povedal, že to len opakoval ... prečo v tom prípade admin nehlási nevýhodu buď tým trom čo stáli, alebo tým dvom čo čupeli ? ... Krásne nadržovanie :)
37:10 - Simon povedal "vy doplnujte blizsie k sebe" ... VIPko malo doplnené k hráčovi a odišlo od neho k inému hráčovi, admin sa priamo na neho pozrel a nenahlásil nevýhodu ... pekne nadržuje :)
39:00 - Hráč boxne, admin mu hlási nevýhodu ... simon dá nevýhodu hráčovi, že si vyberie či pôjde na atrakciu on alebo jeho spoluhráč ... následne takú istú možnosť dal aj druhému hráčovi ... tak akože, kde je tá nevýhoda ???
39:00 - Simon rozdelí hráčou do tímu, povie aj to, že budú hrať na dva body ... nikde nepadla zmienka o tom, že niekto zomrie ..
43:05 - Simon dáva fk, keďže nepovedal, že niekto bude zomierať ... Adminovi to je jedno :)
43:10 - Hráč na stene má stále dopĺňať k boxu, admin to vidí a nerieši to ...
46:15 - Ct zomiera mimo ct zóny ... kde je prehoz ?
47:00 - Ešte mu cement hovorí, aby mu dal nevýhodu aspoň tomu hráčovi čo šiel na príkaz v ktorom nebolo sloveso do boxu ... admin sa na to celý čas pozerá a nereaguje :)
49:25 - VIPko nešlo priamou cestou do boxu, simon mu nevýhodu ani kill nedáva a admin na to nereaguje znova


DEMÍČKO
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

[V]Rajty/JailBreak

od Rumcajz » 30 led 2023, 06:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 06:24

+ reči, že bol večer, že bolo malo hráčov, že si bol afk a podobné … nikoho to nezaujíma po pravde tieto výhovorky, máš sledovať čo sa deje na serveroch či je 10 večer, pól noc … alebo 4 ráno :oops: :oops: :) :) ;) :) ;) ;)
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod Rajtyy » 30 led 2023, 11:51 VIP

Nazdar,


SuperVision6872 píše:+ reči, že bol večer, že bolo malo hráčov, že si bol afk a podobné … nikoho to nezaujíma po pravde tieto výhovorky, máš sledovať čo sa deje na serveroch či je 10 večer, pól noc … alebo 4 ráno :oops: :oops: :) :) ;) :) ;) ;)



Za 1.) Ty nejsi od toho, aby jsi určoval co mám nebo nemám dělat.
Za 2.) Určitě si byl na tom serveru a řešil si tam všechno že ano?
Za 3.) Nejsem teď doma tak se na to podívám večer.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 13:52

Nazdar,

1) Ako admin máš riešiť na serveri veci čo sa dejú
2) Určite je v poriadku nadržovať hráčom :)
3) Tiež je v poriadku nechávať simona, aby dával fk

Pozri si radšej demo, pozri si čo si neriešil predtým než zo seba vyplodíš niečo takéto ;) ;) ;) ;)
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod Rajtyy » 30 led 2023, 17:09 VIP

Nějak nevím na co ti mám reagovat dřív. Jestli nad tím, jaký máš u mě obdiv za to co jsi zde předvedl teď, nebo na to, že většina těch časů je úplně bezpředmětná.

Ale tak nějak po lopatě:


03:40 - Mám zakázat vezňům chodit do zbrojky? Nechápu
04:00 - Mají ano, psal jsem nejdřív do chatu, pak jsem skočil do laserů, ať nezdržuju když jsem si šel pro pití, hned jak jsem se vrátil a viděl jsem je tam všechny na sebe mířit pistolí tak jsem psal do chatu aby se zabili.
04:30 - Vězeň utekl Nechápu
05:20 - Kdyby ses díval z mojeho pohledu tak vidíš, že jsem otočený zády a sám jsem neviděl co se za mnou děje Nechápu
09:30 - Já nevím, prostě já řeknu, že si musím jít nabindovat bloky, tak logicky jsem měl otevřenou konzoli a neviděl jsem. Nechápu
09:45 - Ano, poprvé jsem byl očividně ještě v konzoli a na podruhé jsem chtěl rychle posatvit blok, abych to mohl vyzkoušet. Vzhledem k počtu hráčů na serveru a hlavně i díky tomu, že tam byli hráči, kteří perfektně spolupracovali a chtěli se zabavit tím, že budeme vymýšlet různé nové atrakce jsem mohl se věnovat i vymýšlení těch atrakcí více než každému pohybu živých vězňů. Ano máš pravdu, ale za mě bezpředmětné.
10:40 - Z mojeho pohledu stál za VIP hráčem.
11:35 - Ano máš pravdu, opustil stupínek.
12:30 - Jo i z mého pohledu to vypadalo že dopadne až k němu. Mohl jsem dát klidně nevýhodu, pravda
18:10 - Ano nepsal, dal jsem mu nevýhodu, ale řekl jsem mu, že musí psát, takže pro příště ví jak to má dělat aby nemusel dostat rovnou kill. :)
19:05 - Jo tady máš pravdu, celou dobu jsem byl v tom že begripnul jen ten jeden, na demu ted vidím, že begripl i druhý hráč. -> Dám pozor do příště.

Pak bylo několik časů ohledně zákazů. No takhle, už jsem to jednou psal, u takové hry nebyl primární cíl hlídat a myslet na to, že někdo se pohne o centimetr vedle nebo ne. V hlavě jsem za pochodu výmšlel různé atrakce, které bych chtěl otestovat a nemůžu je testovat na plném serveru. Takže pokud se někde něco stalo, tak ok beru na vědomí, už nic vymýšlet nebudu a budu vás nonstop hlídat ve dne v noci.

Ještě vypíchnu tyto časy: -

39:00 - Řešil jsem to s CTčkem v chatu. Netřeba nic mluvit do voice, když CT normálně odpovídá a reaguje. Ale bohužel tím, že už se to zahrálo a já se ptal na tu nevýhodu až po sléze (protože jsem čekal že mu něco vymyslí) a po tom bunnyhopu tak už jsem jen upozornil CT na to, že takto nesmí a nechtěl jsem to komplikovat ještě více, než to bylo. Každopádně simon byl upozorněn.

43:05 - Vidíš že jsem AFK

46:15 - To jestli to je na přehoz nebo ne není na tvém úsudku. Hráče, který se snaží hrát normálně a nedělá blbosti nemám důvod hned při první chybě přehazovat.

47:00 - Při tom, co to cement řešil vím, že v boxu zustala zebra, já si odběhnul se mrknout jen jestli není VDčko někde poblíž, pak jsem se vrátil a měl jsem za to, že ta zebra dostal právě za toto tu nevýhodu, nejspíš jsem se přeslechl, ale bral jsem to jakože to je ok když nikdo nic neříkal.

49:25 - V chatu jsem se doptával co se stalo, takže když jsem neviděl smrt vůdce gangu, tak jsem nemohl vidět ani to vipko, které bylo hned vedle něj.


Suma sumárum je to všeechno, ted vyčkej na verdikt HLSA+
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod SuperVision6872 » 30 led 2023, 19:32

Aj ty máš obdiv u mňa, že tak pekne nadržuješ a neriešiš veci v hre.

03:40 - To čo tu meleš ? :D Hádam, keď ct necháva ísť T do zbrojky a behať si tam so zbraňami, tak asi ako admin zakročím na to ctčko, či nie ? :) Nabudúce, keď bude plný server, tak ako simon poviem, kto chce ísť do zbrojky, nech ide .. však u rajtyho je to v poriadku :)
04:00 - Nemáš byť čo afk na serveri, máš riešiť situácie .. neriešil si tam nič
04:30 - To, že mali zomrieť obaja a zomrel iba jeden, čím daroval pp druhému, čomu tu nechápeš ?
05:20 - Mne sa tak zdá, že si celú mapu nevedel čo sa deje ...
09:30 - Takže 5 minút binduješ jeden primitívny príkaz :D Potom si aj tak videl, že väzni nerobia to čo majú, aj tak si to nechával tak .. tak načo vôbec taký komentár ?
09:45 - Takže si to zhrnieme ... Budem simon, dám zákazy, hráč mi tam bude skákať, boxovať, odstupovať od steny napríklad ... a ja na serveri poviem "neriešte, pre mňa to je bezpredmetné :)" Rajty, klobúk dole pred tebou :)
10:40 - Videl si to, tak čo meleš ...
11:35 - Ja viem, že opustil ... skôr by si sa mohol vyjadriť, prečo si ako admin nič nerobil ... ZNOVA
12:30 - xDDD Ty si komik ... nemám slov na toto, opäť si proste neriešil, že hráč neurobil čo mal ... úplne si to ignoroval, bolo ti to jedno ..
18:10 - A na toho hráča čo nebol na klávesnici a mal byť si nejako zabudol odpísať nie ? Toho si nechal žiť prečo ? :)
19:05 - Škoda, že si sa na nich rovno pozeral ... vidieť jedného hráča a druhého, ktorý je 20 cm od neho nie je asi trošku divné, nemyslíš ? ...

20:30, 22:50, 24:35, 25:00, 25:40, 26:00, 28:40, 30:20, 32:45, 35:00, 36:30, 37:10 ... Toto si nechal akoze kde ?
V týchto časoch zas a znova OPAKOVANE! nadržuješ hráčovi čo porušili zákazy pritom sa na nich priamo pozeráš ... niekoľko krát :) ... nedávaš nevýhody/killy nič ... neriešiš na tom serveri absolútne nič ... smutné

39:00 - Žiadnu nevýhodu nemal, ak čo trepeš zas ? :)
43:05 - Nie, vidím, že sa na to celé pozeráš a nikdy nebolo povedané, že hráči ktorí budú mať 2 body, tak budú prežívať a druhý tím zomrie ... ani raz to nebolo v hre spomenuté, tak neviem prečo sa tu oháňaš, že si bol afk, keď hneď po kille si tam zázračne bol ...
43:10 - Toto si nechal kde ? Kde znova nadržuješ hráčovi, ktorý mal doplňovať ku krabici ? :)
46:15 - Nabudúce pôjdem preč zo zbrojky a nechám sa zabiť, hádam nedostanem prehoz ...
47:00 - Cement potom odišiel a celú situáciu si počul a sledoval ty ... mal si mu hlásiť nevýhodu, ktorú mu simon nedal ... Opäť si to nechal tak
49:25 - V chatu si sa doptával jo .. a kde je nejaké riešenie situácie ??? ...
SuperVision6872
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 16 led 2023, 13:31

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod Rajtyy » 30 led 2023, 19:37 VIP

SuperVision6872 píše: neriešiš na tom serveri absolútne nič ... smutné



Smutné je to, že si stále myslíš, že jsi něco víc :D :D Někdy se stav na ten server za námi než kempit HLTV a pod nějakým random smurf účtem dávat stížnosti, možná aj pochopíš podstatu té hry Jailbreak. A pokud ne, tak se nemáme o čem bavit. Ale jak jsem říkal, tak jsem se vyjádřil, zbytek počkej na verdikt někoho vyšších :) :D

Ahoj, měj se :)
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Rajty/JailBreak

Příspěvekod AJayy » 31 led 2023, 01:28 VIP

Na serveru se stalo opravdu hodně špatných věcí ze strany Rajtyho co se týká nadržování nebo neřešení situace. Na tyto věci bude důrazně upozorněn, ovšem ne za všechny časy např. čas 43:05, Simon vysvětlil atrakci ještě předtím takže proběhla v pořádku.

Považuji dále za vyřešené, případné dotazy lze směřovat do PM.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník