Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Erdíík / Jailbreak

Příspěvekod Erdiik » 16 říj 2017, 18:50

Nick na serveru: Erdíík

SID: STEAM_0:1:94287017

Sekce ,na které chci práva: Jailbreak

Věk: 15 + AKADEMIE

Mé HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... layer=7680

Bany ,které jsem dostal: ŽÁDNÉ :D

Něco o mně: Ahoj , jmenuji se Erim a bydlím v Praze. Můj táta není z CZ a proto takové jméno. :D Kvůli tomu také mluvím s tátou jeho rodným jazykem (Albánština) a s mámou česky. Chodím do 9.ročníku na ZŠ. Hraji také závodně fotbal , ale momentálně jsem po operaci ,takže mám minimálně na 8 měsíců se sportem STOP. Ve virtuálním světě jsem známý pod přezdívkou Erdíík.

Proč právě já: Na gamesites hraji již 5. rokem a začínal jsem na 1.6 . Po koupi CS:GO jsem hned zjistil , že je tu také mod "Jailbreak" a tak jsem neváhal a šel jsem hrát . Na goučku tu hraji již 3. rokem a nejčastěji na JB5 , kde mám také zakoupené VIP navždy . Myslím , že pravidla ovládám na dobré úrovni .V chatu se snažím chovat rozumně a někdy pomoct ostatním hráčům , bohužel jako akademik nemá moje slovo velkou váhu. Snažím se si hru za simona užít , ale také hrát podle pravidel.

Zkušenosti s CSGO: Hru CS:GO vlastním již přes 3 roky (cca 1500 hodin). MM již nehraji ,proto mám také 150wins a unranked. Rád hraji s kamarády workshop mapy nebo na komunitních serverech (nejčastěji BHOP, SURF a Jailbrek).

Případné poznámky: Děkuji adminovi Twixo38 za pomoc s pravidly. ;)
CS:GO Akademik - 2.9.2017
CS:GO Akademik pokročilý - 14.10.2017
-Nechal jsem se zrušit, Důvod : Škola
Uživatelský avatar
Erdiik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 30 čer 2017, 21:36
Bydliště: Praha

[Z] Erdíík / Jailbreak

od Rumcajz » 16 říj 2017, 18:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Erdíík / Jailbreak

Příspěvekod byLife » 17 říj 2017, 06:06 VIP

Jestli jsi zde tak dlouhou dobu, museli jsme spolu hrát jak 1.6 tak i GO ale vůbec si tě nemůžu vybavit..
Neměl jsi i jiné nicky?
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Erdíík / Jailbreak

Příspěvekod Erdiik » 17 říj 2017, 09:12

1.6 jsem hrál nonsteam , takže tam jsem si často měnil nicky . V GO jsem hrál ze začátku s přezdívkou Erďa , ale poslední rok a půl hraji pod jménem Erdíík.Nevím jak je možné , že jsme spolu nehráli ... Hraji pouze na JB5 , někdy přijdu i na JB1 , ale to jsou výjimky.
CS:GO Akademik - 2.9.2017
CS:GO Akademik pokročilý - 14.10.2017
-Nechal jsem se zrušit, Důvod : Škola
Uživatelský avatar
Erdiik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 30 čer 2017, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Erdíík / Jailbreak

Příspěvekod byLife » 17 říj 2017, 21:29 VIP

K čemu nam bude tedy admin, který hraje jen na jednom serveru ?
Podle tvé odpovědi uvidim co dal a něco ve smyslu ,, kdyz budu admin, budu hrát všude " nechci
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Erdíík / Jailbreak

Příspěvekod Erdiik » 17 říj 2017, 22:23

Jelikož jsem o žádosti o práva začal uvažovat před měsícem , tak jsem předtím hrál pouze na pětce ,kde se znám s hodně fajn lidma. Poslední měsíc chodím i na jiné servery. Tím ,že hraji pouze na pětce jsem myslel to ,že se tam cítím nejlépe a strávil jsem tam nejvíce času. Souhlasím s tebou , že je to ode mě stupidní hrát pouze na jednom serveru a takový admin by byl dost na nic. :? Ale přepojit se na jiný server se dá pokaždé že ?
Tím chci říct , že můžu vždy přijít i na jiný server a zabere to pár sekund. :) Teď asi nic lepšího nezplodím ;)
CS:GO Akademik - 2.9.2017
CS:GO Akademik pokročilý - 14.10.2017
-Nechal jsem se zrušit, Důvod : Škola
Uživatelský avatar
Erdiik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 30 čer 2017, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Erdíík / Jailbreak

Příspěvekod byLife » 18 říj 2017, 01:18 VIP

Jb 5 - 78%
Jb 1 - 13%

Na jednom nebo dvou nemáš na hlstats ani připojení
Ano, připojit se da na každý server, jenže z osobní zkušenosti u každého admina, i u mé osoby mužu říct, ze věčné spamovani o řešení x situaci tě nebude bavit, když si budeš chtít normálně zahrát

Začni hrát všude, % mluví za vše, můžeš byt dobrý admin, ale na jednom serveru je to vážně zbytečné.. Dřív to tak bylo, ale ted už ne-e

Prozatím zamítnuto
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník