Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] SW / hTcinfo :)

Příspěvekod hTcinfo » 17 lis 2018, 18:46 VIP

NICK : hTcinfo :)

SID : STEAM_0:0:40521966

Sekce : aim/sw/retakes

Věk : 22

HLSTATS : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... ayer=15581

BANY : Nemám

Něco o mě : Jmenuji se Jakub, pracuji jako řidič a mám dva psy.

Proč právě já : Předpokládám, že lidé kteří tuto žádost budou vyřizovat mě znají, cca 7 let jsem tu byl admin, pro ty co nevědí býval jsem tu ještě za dob modrého SA na 1,6 :DD Měl jsem docela vysoké posty a mám dojem, že jsem byl u zrodu csgo sekce ve větším měřítku než byl tehdejší PUB dust only. Jenže na všechny ty nesmysly okolo HLSA / HLA na gočku jsem přestal mít čas a vyvoj serverů potřeboval mnohem víc a víc času kterého mi už moc nezbylo. Tudíž mě odebrali za neaktivitu. Teď žádám jen o práva a to z toho důvodu, že už ze zvyku bych byl rád, aby když si poklidně hraji na serveru, mohl případně některé otravné individua poslat do patřičných mezí resp jim dát mute, protože kolikrát to stojí zato. Píšu to takto oficiálně, protože je mi blbý napsat někomu jestli by mi nedal práva jen tak, vuči všem ze stávajícího vedení GOčka. (jsem moc rád jak teď go sekce vypadá, klobouk dolů)

Zkušenosti s cskem : Velké, jak po herní stránce tak i po té co se serverů týče, vzhledem k tomu že jsme desitky hodin testovali nové servery a měli jsme k těmto věcem přístup.

Poznámky : Do PP jsem nic nedával, upřímně přijde mi to jako nesmysl nahlašovat tu hrstku nadávek, alespoň co já zažil za 99% těchto nadávek co na serveru lítají padl vždy max mute nebo kick.

Díky Info.
Verzerrte Welt - https://www.youtube.com/watch?v=1m6G10CwZpg
Uživatelský avatar
hTcinfo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1591
Registrován: 23 led 2013, 20:03
Bydliště: Brno

[Zamítnuto] SW / hTcinfo :)

od Rumcajz » 17 lis 2018, 18:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: SW / hTcinfo :)

Příspěvekod Carti » 17 lis 2018, 21:51 VIP

hTcinfo píše: Do PP jsem nic nedával, upřímně přijde mi to jako nesmysl nahlašovat tu hrstku nadávek

Za dlouholeté působení zde na GS by jsi mohl vědět, že to patří jako součást k žádosti o práva - podmínky k splnění.

Ne, že bych tě neznala, ale hraješ sotva týden na SW a už si žádáš o práva. Zkus nahlásit nějaké prohřešky do PP. Myslím si, že se určitě něco najde. Tak samo i nahrát více aktivity, případně jakkoliv napomáhat na serveru.

Zatím to nevidím na přijetí k pohovoru. Zkus to za měsíc, snad uvidím zlepšení a snahu, zda o to opravdu stojíš. Prozatím zamítám.
Uživatelský avatar
Carti
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 02 lis 2016, 21:37

Re: [Zamítnuto] SW / hTcinfo :)

Příspěvekod ElysiumGS » 21 lis 2018, 20:43

Karma je zdarma <3
Obrázek - Elysium [에릿] Obrázek - Elysium
Uživatelský avatar
ElysiumGS
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 537
Registrován: 13 dub 2013, 19:14
Bydliště: Plzeň


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník