Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

VIP na WEBE!

Příspěvekod TESLAJEPAN » 28 lis 2014, 19:50 VIP

Dobrý,

urobil som presne všetko jak som mal poslal som SMS stiahlo mi to 4€ a príšla mi spätná SMS a v nej "Pre dokoncenie posli znova rovnkau SMS a dostanes aktivacny kod. Ak mas problem-www.gamesites.cz/help" dost ma to sere lebo mi mal prísť kod hneď a ne až ked mam odoslať druhú SMS ktoru určite neodošlem lebo mi tie 4€ už stiahlo! tak poprosím o riešenie! :evil:
ObrázekObrázek

raz jeden múdry človek povedal: ľudia sú pičusi
Uživatelský avatar
TESLAJEPAN
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 284
Registrován: 09 bře 2014, 14:24
Bydliště: Vesmír

VIP na WEBE!

od Rumcajz » 28 lis 2014, 19:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Vesmír

Re: VIP na WEBE!

Příspěvekod Hoolder » 28 lis 2014, 19:55

Jako od bývalého admina bych od tebe očekával, že umíš alespoň pořádně číst. Když něco kupuji, tak si přečtu úplně všechno, ne?
Když si VIP aktivuješ, tak tam dole je text, ve kterém je napsáno to nejpodstatnější.

V případě nějakého problému, či dotazu se lze obrátit na e-mail [email protected]. Ihned po zaplacení obdrží hráč aktivační kód, s kterým si aktivuje výhody Navždy. Cena SMS pro Česko je 99 Kč vč. dph a pro Slovensko 4 Euro vč. dph. Aktivace vyžaduje posláni dvou sms, celková cena za VIP bude pro Česko 198 Kč vč dph a pro Slovensko 8 Eur vč dph Provozovatel služby je gamesites.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. http://www.platmobilem.cz


Odpověď na tvůj problém tu máš, aby jsi dostal kód, musíš poslat ještě jednu smsku. Pěkný víkend, lock.
Uživatelský avatar
Hoolder
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 26 kvě 2014, 15:00
Bydliště: Plzeň


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků