Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

vip výhody

Příspěvekod phikin » 13 čer 2015, 11:24

Ahoj chtěl bych navrhnout, jestli by se nemohla stara vip vyhoda "nízká gravitace" vrátit zpět. Klidně vyměnit za ten padák, ale připadá mi že tam chybí.
Uživatelský avatar
phikin
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2014, 10:56

vip výhody

od Rumcajz » 13 čer 2015, 11:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: vip výhody

Příspěvekod ToXo456 » 23 čer 2015, 20:34

Zdravím, já si myslím že VIP výhody čo sú teraz sú úplne v pohode nieje dôvod niečo meniť :-)
*14.3.2015
† 26.12.2015 †

Všetko raz skončí...
Uživatelský avatar
ToXo456
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 354
Registrován: 13 pro 2014, 14:30
Bydliště: Tatra 815 CAS 32

Re: vip výhody

Příspěvekod Killer1 » 24 čer 2015, 15:10

phikin píše:Ahoj chtěl bych navrhnout, jestli by se nemohla stara vip vyhoda "nízká gravitace" vrátit zpět. Klidně vyměnit za ten padák, ale připadá mi že tam chybí.



Já s tebou souhlasím. Dříve to bylo lepší. Ubral bych GR na 50 a HE bych vrátil 100 hp například.
Obrázek
Uživatelský avatar
Killer1
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 úno 2013, 21:08
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: vip výhody

Příspěvekod TheShreek » 25 čer 2015, 20:55 VIP

VIP výhody jsou nastaveny dobře, dříve dle mého názoru byl velký rozdíl mezi nonvip hráči a VIP. Po updatu se to trošičku srovnalo, dokonce jsem se i pokoušel tu gravitaci prosadit do VIP výhod, ale uvědomil jsem si, že by to bylo už moc, také to bylo samozřejmě zamítnuto.

VIP si myslím, že je nastaveno dobře, je zde plno výhod, netřeba předělávat a ani si nemyslím, že by se toho někdo chopil :D

;)
You will never be 100% ready to change. Dont wait for the ‘perfect’ time.. It will never come. Start Today.

"Maybe they hate me because i am too good" - Cristiano Ronaldo

Ex CS 1.6 HLSA
Uživatelský avatar
TheShreek
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 07 pro 2013, 21:16

Re: vip výhody

Příspěvekod Killer1 » 26 čer 2015, 08:26

TheShreek píše:VIP výhody jsou nastaveny dobře, dříve dle mého názoru byl velký rozdíl mezi nonvip hráči a VIP. Po updatu se to trošičku srovnalo, dokonce jsem se i pokoušel tu gravitaci prosadit do VIP výhod, ale uvědomil jsem si, že by to bylo už moc, také to bylo samozřejmě zamítnuto.
;)



No...Dokud se u vip nezruší sprint a 150 hp tak se to dá :D ale co třeba aby vip měli gravitaci a normální hráči padák? --> VIP by neměli padák, ale gravitaci a novip by zase měli padák a né gravitaci. Co myslíš?
Obrázek
Uživatelský avatar
Killer1
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 úno 2013, 21:08
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: vip výhody

Příspěvekod TheShreek » 27 čer 2015, 11:54 VIP

Blbost ... Evidentně je vidět, že si to nepochopil ;)

Hráči, co to hrají déle poznají rozdíl mezi dřívějším a dnešním VIP, gravitace byla zrušena schválně, kvůli velké výhodě VIP hráčů. Padák byl pouze takové zaplácnutí, aby tam místo toho něco bylo.

Myslím si, že řešíte nepodstatné věci, měli by jste se zaobírat rapidním úbytkem hráčů a jak tomu alespoň nějakým způsobem zabránit nebo se zaobírat chybama ve hře :roll:
You will never be 100% ready to change. Dont wait for the ‘perfect’ time.. It will never come. Start Today.

"Maybe they hate me because i am too good" - Cristiano Ronaldo

Ex CS 1.6 HLSA
Uživatelský avatar
TheShreek
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 07 pro 2013, 21:16

Re: vip výhody

Příspěvekod ToXo456 » 27 čer 2015, 18:02

TheShreek píše:Blbost ... Evidentně je vidět, že si to nepochopil ;)

Hráči, co to hrají déle poznají rozdíl mezi dřívějším a dnešním VIP, gravitace byla zrušena schválně, kvůli velké výhodě VIP hráčů. Padák byl pouze takové zaplácnutí, aby tam místo toho něco bylo.

Myslím si, že řešíte nepodstatné věci, měli by jste se zaobírat rapidním úbytkem hráčů a jak tomu alespoň nějakým způsobem zabránit nebo se zaobírat chybama ve hře :roll:



Presne ako si povedal, chýb v hre je pomerne dosť už som sa to snažil riešiť s vedením ale ako vždy odozva nulová, a treba niakym spôsobom nalákať aj tých hráčov ako si povedal :-) Skúsim niečo vymyslieť :-D
*14.3.2015
† 26.12.2015 †

Všetko raz skončí...
Uživatelský avatar
ToXo456
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 354
Registrován: 13 pro 2014, 14:30
Bydliště: Tatra 815 CAS 32

Re: vip výhody

Příspěvekod Forst » 26 srp 2015, 04:31

Gravitace se zpět vracet zřejmě nebude. VIP mají mrtě výhod, chápu že gravitace měla něco do sebe taky bych ji tam chtěl, ale hold je tam místo ní padák a ani se to nehodlá v nejbližší době měnit. Ostatní návrhy přidávat do topicu BUGY+NÁVRHY!!! paintball-navrhy-a-hlaseni-bugu-t71077.html
LOCK.
Nový nickname, dříve eXcision / Dyros
Uživatelský avatar
Forst
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 2290
Registrován: 27 zář 2013, 13:00


Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků