Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

VIP's

Příspěvekod Ilneart0p » 23 pro 2014, 19:51

Čest, nedávno, když jsem měl jěště unban, tak jsem chodíval hrát turnaje, a znich jsem povyhrávavál VIP's, no a já nemám kódy, a kódy nebo slovo 'nahozeno' bude v PMce, na mým zabanovaným účtu, no a proč to tady píšu, je možné na chvilku mi dat unban na ten učet, abych zjistil ty kódy nebo to kdo mi to nahazoval rovnou na SID, mám pocit že mi něco nahazoval i Whoik, na bb1 furien 8 po té, co jsem mínus.Diaz mi totiž nechce vzít moje prý "dvě" funkční VIP's o kterým vím že jedou na 100% na ostatních jsem nehrál, je možné že se zablokovali? Dám vam sem moje 4 emaily, kde by měli být ty vipka a popřípadě všechny zrušit a vyměnit za UB, bavil jsem se o tom už i s diazem, ale prý mám malo VIPek, poprosím o vyjádření, Lulky (pokud vím HL.VIP Support) Whoika(ať mrkne do PMek jestli mi něco nahazoval) já si myslím že určitě JO! a Diaze, taky mrkni do PMky, od účtu newilnear tam to bude, určitě mi ty vipka byly nahazovany na tuto SID STEAM_0:0:64319873
E-maily : [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Na těchto emailech je určitě warcraft a basebuilder
+ bych měl mít VIP na furien 8 basebuilder1 jailbreak 1 evip jailbreak 5 evip, mám to z ruznych soutezí, cupů co jsem vyhrál :) určitě někdo ví že jsem tyto vipka měl, děkuju, diazi, snad je zrusis a daš mi UB, díky a přeju krasny prožiti svatku

BTW: Snad to není tak dlouhý :D
Uživatelský avatar
Ilneart0p
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27 lis 2014, 21:59

VIP's

od Rumcajz » 23 pro 2014, 19:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: VIP's

Příspěvekod Lulka » 23 pro 2014, 21:16

Zdravíčko, ode mě se unbanu za jakékoliv VIP určitě nedočkáš a bez kódu bychom se stejně nikam neposunuli ;)
Uživatelský avatar
Lulka
Šerif
Šerif
 
Příspěvky: 474
Registrován: 23 led 2013, 20:03

Re: VIP's

Příspěvekod Ilneart0p » 23 pro 2014, 21:34

Mám tady 100% dva funkční kódy, ale pro diaze je to malo, tak počkame na diaze a na whoikovo vyjadreni pokud mi daji na chvilku unban a nebo se kouknou do PMky co posilali na muj stary učet, možna tam byl i PEto :) takze od vedeni pockam az se vyjadri, popripade je prosim nejak zkontaktuj :)

BTW: S diazem jsem dohodnuty na darku za vip :) (UB)
Uživatelský avatar
Ilneart0p
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27 lis 2014, 21:59

Re: VIP's

Příspěvekod Diaz » 23 pro 2014, 22:52 VIP

2 vipka jsou opravdu málo to co jsi mi psal...
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: VIP's

Příspěvekod Ilneart0p » 23 pro 2014, 23:58

Ale koukni se do zpráv a dej si tam muj stary nick newilnear tam jsou ty kody a popripade to sid co jsem tu napsal tam budou vipka na to sid ne? Pockam jeste na whoana a peta jestli se mrkli do zprav, mrknes se tam i ty diazi? od tebe tam taky neco je ucet je newilnear
Uživatelský avatar
Ilneart0p
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27 lis 2014, 21:59


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků