Porušuje nekdo pravidla na Jump serverech? Sdělte nám to zde.

[V]Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod XeynQ4 » 08 led 2021, 17:00

Nick hráče: Vlasťa HCTP
SID hráče: STEAM_1:0:55190592
Screen SID hráče: TU
Odkaz na hráčův HlStats: TU
Přibližný datum a čas: 8.1.2021 16:45
Popis situace: Vlasťa šikanuje hráča ado za to že nevie povedať "r" a furt mu nadáva. Je to od začiatku mapy až takmer do konca.
Důkaz:
Kód: Vybrat vše
http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/Minigames/auto-20210108-164159-mg_super_tower_gs2.dem.bz2
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Uživatelský avatar
XeynQ4
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 195
Registrován: 03 led 2020, 18:58
Bydliště: Môj byt

[V]Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

od Rumcajz » 08 led 2021, 17:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Môj byt

Re: Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod skywtf13 » 09 led 2021, 16:37

Od začiatku až takmer do konca je to asi 6 lidí spamujících a nadávajících etc., moralisto. Tak neselektuj jednotlivce, nejsme v Nacistickém Neměcku a zaměř se nejdříve na svůj nekonečný spam a nadávky jak v chatu tak ve voicu, samozřejmě jen v situaci, kdy netočíš demo.
Přílohy
xeyn.png
lol
xeyn.png (5.51 KiB) Zobrazeno 783 krát
„Všichni víme,že Jailbreak hrajou jenom děti.“ - sky 2k17

http://steamcommunity.com/profiles/76561198078698002/

“Be yourself, don't take anything from anyone, and never let them take you alive.”
Gerard Way
Uživatelský avatar
skywtf13
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 139
Registrován: 18 srp 2016, 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod Vorus » 09 led 2021, 19:15

lol, začalo to na Mario Says, kdy mi začalo vadit, jak neustále spamuje voice a vysmívá se mi za něco. Tam jsem mu řekl, ať si zavře hubu a jeho to akorát nastartovalo.
Každopádně proč obhajuješ někoho, kdo dostává mute od adminů jen co se připojí?
Proč obhajuješ někoho, komu za 3h potom nadáváš, jelikož se snažíš být na straně adminů?
loool, vypočítavej buzík
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=IKXG2tPslfg
Uživatelský avatar
Vorus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 01 čer 2017, 20:48

Re: Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod XeynQ4 » 09 led 2021, 19:48

Tak za prvé. Targetoval som to na Vlasťu, lebo sa mi zdalo že on tam najviac nadával a robil bordel. Za druhé, tie nadávky, to nie som ja. Ja nadávam max výnimočne do voicu a buzny nepoužívam, keďže som Slovák. Snažím sa nenadávať a bol by som rád keby tu nedávaš fake fotky. Ja som buzny reálne nikdy v živote nepovedal. Ak by som už išiel nadávať, určite si vyberiem niečo iné. Neviem kde si nabral tú fotku, ale ja to určite nie som.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Uživatelský avatar
XeynQ4
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 195
Registrován: 03 led 2020, 18:58
Bydliště: Môj byt

Re: Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod XeynQ4 » 09 led 2021, 19:51

Ak vieš kde si to našiel poprosil by som si link, lebo toto určite nie som ja. Toto je moje hlstats a tam to nikde nie je.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Uživatelský avatar
XeynQ4
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 195
Registrován: 03 led 2020, 18:58
Bydliště: Môj byt

Re: Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod XeynQ4 » 09 led 2021, 19:57

A ešte sa vyjadrím k tomu druhému príspevku. Ja som mal proste pocit že ty si robil najväčší bordel. A ano, je pravda že hráč na ďalších mapách dostal mute a ano súhlasil som s adminmi, ale keď som túto stiažnosť písal videl som ho na serveri prvý krát a nevedel som, že robí bordel. Táto stiažnosť je čisto môj osobný názor. Ja osobne si myslím že ty si robil najväčší bordel, tak som nahlásil teba. Mapy potom uznávam že sa ado správal ako blbec, ale ja som túto stiažnosť napísal hneď po tejto mape. Už sa sem viac nebudem vyjadrovať.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Uživatelský avatar
XeynQ4
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 195
Registrován: 03 led 2020, 18:58
Bydliště: Môj byt

Re: Vlasťa HCTP/nadávky/provokácia/šikana

Příspěvekod B3zzubk4 » 12 led 2021, 00:02

Banned, díky
Obrázek
Uživatelský avatar
B3zzubk4
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 609
Registrován: 19 pro 2015, 12:42
Bydliště: Plzeň


Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník