Zde můžete najít rady a návody k hře CS2.

[Vyřešeno] ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod ScoonS » 03 črc 2021, 16:27

Zdravím,
poslední dobou jsem si všiml, že někteří hráči mají ve hře ,,vlastní" rádiové zprávy.

● chownnz @ Start týmu CT ● (RÁDIO): *moans*

Koukal jsem se do nastavení ve hře, ale tam to bohužel nikde není. S mojí nulovou angličtinou jsem se snažil pohledat na internetu, ale tak nějak bezúspěšně. Je tu někdo, kdo se v tom orientuje a dokázal by mi pomoct? Předem děkuji za odpověď..
Uživatelský avatar
ScoonS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 27 led 2013, 23:05

[Vyřešeno] ,,Vlastní" příkazy v CSGO

od Rumcajz » 03 črc 2021, 16:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod AwpOnly » 03 črc 2021, 17:35 VIP

Cau,

pojdes do zlozky csgo; Program files x86 > Steam > Steamapps > Common > Counter-Strike Global Offensive > csgo

V csgo zlozke si otvoris zlozku; resource > ui > radiopanel - V zlozke radiopanel mas radio commandy a ten si editnes na lubovolny. Kazdy command na zaciatku musí obsahovat say_team. Napr. say_team Sorry
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod ScoonS » 03 črc 2021, 17:50

AwpOnly píše:Cau,

pojdes do zlozky csgo; Program files x86 > Steam > Steamapps > Common > Counter-Strike Global Offensive > csgo

V csgo zlozke si otvoris zlozku; resource > ui > radiopanel - V zlozke radiopanel mas radio commandy a ten si editnes na lubovolny. Kazdy command na zaciatku musí obsahovat say_team. Napr. say_team Sorry


Stručně, jasně.. díky moc! Můžete LOCK. :mrgreen:
Uživatelský avatar
ScoonS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 27 led 2013, 23:05

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod AwpOnly » 03 črc 2021, 17:56 VIP

S tým say_team si nie som az tak istý, pretoze to tam nemam ani ja, malo by to fungovat teda aj bez toho. Mozes skusit ;)

Kazdopadne vyriesené. ;)
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod ScoonS » 03 črc 2021, 18:05

Tak ne, nefunguje to. Respektive funguje, ale vypadá to, že to píšu já.


(Teroristé) eLhighkz. @ Vršek středu : Sorry
● chownnz @ Start týmu CT ● (RÁDIO): *moans*


To, co jsem chtěl je rádiová hláška.. jako přímo z rádia.. takhle to je, že to skočí do chatu jako že jsem to napsal ručně.. jen to skočí přes bind..
Uživatelský avatar
ScoonS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 27 led 2013, 23:05

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod AwpOnly » 03 črc 2021, 18:38 VIP

Skusal si to aj bez toho say_team?

Skusal som to v csgu a ak tam je say_team napise to do chatu, ak to tam neni funguje to normálne ako radiovy command.

Nejak tak to vyzerá po uprave na custom command --> https://ctrlv.sk/5DMo

Robil som to podla tohto videa a funguje mi to ako radiovy command; https://www.youtube.com/watch?v=kM_bgd-ZdNI
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod ScoonS » 03 črc 2021, 19:25

AwpOnly píše:Skusal si to aj bez toho say_team?

Skusal som to v csgu a ak tam je say_team napise to do chatu, ak to tam neni funguje to normálne ako radiovy command.

Nejak tak to vyzerá po uprave na custom command --> https://ctrlv.sk/5DMo

Robil som to podla tohto videa a funguje mi to ako radiovy command; https://www.youtube.com/watch?v=kM_bgd-ZdNI


Přepsání těch commandů v tom textovým dokumentu funguje. Jen když tam dám to say_team, tak to do chatu skočí, že jsem to napsal. Mně jde o to, aby to tam skočilo jako že to je rádiový příkaz. Když se mrkneš na to video co jsi mi poslal (16 sekunda) tak jemu to do chatu skočí, ale není tam (RADIO). Je to jen nabindovaný text.

Obrázek

Myslím takhle.. To jsem našel v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=JZnL-_erB4Y&ab_channel=CounterStrikeProland v čase 1:05 kde napíše do konzole playerradio asd "ahojky" a ukáže se to všem na serveru jako hláška z rádia. To by mě zajímalo jak nastavit přes bindy..
Uživatelský avatar
ScoonS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 27 led 2013, 23:05

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod Amby » 04 črc 2021, 09:18 VIP

Ahoj,
to co jsi poslal na tom obrázku je z radiomessage.. Však tam máš hned za tím velkým (RÁDIO) :D

e. Zkoušel jsi ten příkaz, co tam dal do popisku? Vyzkoušej kdyžtak a dej vědět.
playerradio asds "yourtexthere"
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod Amby » 04 črc 2021, 09:34 VIP

Čauko again,
sry za multipost, ale nemám tu edit - no, mě ten bind upřímně funguje a neměl jsem s tím žádnej problém - jedině možná to, že ten příkaz nedostaneš do radiomenu. Nepovedlo se mi ho ani úspěšně nabidnovat - zkoušel jsem i jednoduchý apostrof při bindu ale neúspěšně; možná někdo jiný bude vědět, jak nabindovat něco, co má v sobě další ".

Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: ,,Vlastní" příkazy v CSGO

Příspěvekod ScoonS » 04 črc 2021, 14:48

AmbY píše:Čauko again,
sry za multipost, ale nemám tu edit - no, mě ten bind upřímně funguje a neměl jsem s tím žádnej problém - jedině možná to, že ten příkaz nedostaneš do radiomenu. Nepovedlo se mi ho ani úspěšně nabidnovat - zkoušel jsem i jednoduchý apostrof při bindu ale neúspěšně; možná někdo jiný bude vědět, jak nabindovat něco, co má v sobě další ".

Obrázek
Obrázek


Tak jsem ten oříšek vyřešil díky tomuto videu: https://www.youtube.com/watch?v=YuQZn4etAYo&ab_channel=WilerCSGO.
Jelikož ,,deathcry" je (pravděpodobně) zvuk, který vydává agent, který umře, tak to šlo nabindovat na tlačítko s vlastním ,,popisem". Respektive bind "h" "playerradio deathcry *vlastní text*" - nejsem si jistý, jestli to funguje i s víceslovným textem nebo jen s jednoslovným.

Původně jsem si myslel, že to jsou nějaké ,,skryté" rádiové hlášky, které se musí nějak nabindovat, upravit.. nevím.. evidentně je to jen zvuk, který někdo svým způsobem zneužil.. takže jsem zklamán.. k ničemu to není.. pokud teda ostatním lidem v týmu nechcete sdělovat svůj ,,orgasmus". :D
Uživatelský avatar
ScoonS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 27 led 2013, 23:05


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků