Porušuje nekdo pravidla na Public serverech? Sdělte nám to zde.

(Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

od Rumcajz » 11 říj 2022, 19:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: opakované uražky do rodiny

Příspěvekod ecko » 11 říj 2022, 22:25

Mrzi mne ze zrovna chazma je nastrojem,ale budiz.Neni nacase zamezit patrikovi hrani na vasich servrech?!
Proc toho hrace musime snaset kdyz neplni cil mapy,kempi na spawne a totalne znechucuje hracum zahrat si na vasem servri.
Z minulosti vime,ze nabizel sexualni styk z nezletilim a to ne jednou,dale ze se ukazal jako cheater kdyz postnul ss s wh,a presto mu nabizite moznost kup si unban.
Neni mi dano divat se vasima ocima ale ceho je moc toho je prilis,nemyslite!?
Otazkou proc je treba publik skoroprazdnej,nenapadlo Vas proc je tomu tak?
Chazmo prosimte neodpovidej,ty ne,dekuju za precteni
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: opakované uražky do rodiny

Příspěvekod piri » 14 říj 2022, 06:18

Chazma má momentálně dlouhý ban. Stejně tak může dopadnout Patrik, stačí zaslat důkazy :)
Obrázek
Uživatelský avatar
piri
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2418
Registrován: 07 bře 2014, 15:20

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod ecko » 14 říj 2022, 16:04

Dela to predse s rozumem a cilene poskozuje servr,neni to zadnej hlupak ktery dostava bany aby se poucil.Jenom co dame dohromady nejakou bandu a zaplnime pub,pride pouze z duvodu aby sme se odpojili,Trva to jiz pres rok a tvoje odpoved je "dej dukaz dam mu dlouhej ban".
Tudiz dal se budem divat do favorites na pub1 - 6/30,nez ten servr z nabidky jedneho dne zmizi protoze bude zrusen.
Skvela odpoved piri dekuju.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod piri » 14 říj 2022, 22:19

Tak mi řekni tvůj návrh řešení. Brzy zmizí asi všechny cs 1.6 servery. Bohužel. Napiš mi sem návrh řešení a já to pošlu výš, protože já tu nemám žádný slovo. :) Opravdu ti rád pomůžu.
Obrázek
Uživatelský avatar
piri
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2418
Registrován: 07 bře 2014, 15:20

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod ecko » 15 říj 2022, 01:26

Mas pravdu je to k smichu,budiz.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod patrik1010 » 15 říj 2022, 09:04

Od poslední banu, co jsem měl na měsíc, kdy jsem jsi kupil unban, hrají normálně. Snažím se nekempit u t a když už kempim tak za ct, admini tam chodí, takže kdybych něco porušoval, měl bych zase ban. Takže nechápu Ecko co to tu meleš. To že tam hráči nechodí, určitě není k vůli mě. Public už je mrtvý cca. Půl roku, ti co tam chodili , tak přešli na goucko, atd. A mimochodem mám na publicu i přátelé. Takže nerikej, že k vůli mě tam nikdo není. Má úcta.
patrik1010
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 03 bře 2019, 21:54

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod ecko » 15 říj 2022, 18:27

Je to v poradku,jak jsem psal pirimu,zasmejme se tomu!
pub nepub dobra prace :D
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod rEMiz » 16 říj 2022, 12:58

Patulda znova opakovane pouziva no SMOKE.. neplni cile hry, kempi neustale na spavne s awp. nejde defuz a ani plant.
dnska blokoval rebrik na NUKE. vecne rype a ked clovek mu nada tak ide robit screen a velice plakat na forum
je to cisty KONFIDENT,pouziva city a este sa smeje. mali by ste snim cosi zacat robi
rEMiz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05 zář 2016, 12:34

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod ecko » 16 říj 2022, 14:05

Naprosto vim jak to myslis : https://ulozto.cz/tamhle/iWHaKonX9KZj#! ... AeJHj1Z2Ay
Ale co muzem udelat proto aby sme si mohli na pube v poho zahrat.
Piri se vyjadril vskutku excelentne,dodej dukaz = delsi ban.Ale jak to nam hracum kteri mame ten pub proste radi pomuze!?
Neznam odpoved,jedine co vim ze jsme schopni pub zaplnit ale nejsme jiz ochotni kdyz to nikam nevede,trva to pres rok.
Jak rikam je to k smichu,cil je jasnej nehrat na publiku abychom nemuseli cekat az se magor pomsti gs.
Dodej dukaz dam mu delsi ban at si muze zas koupit unban,takova sablona kterou lze pouzit nekolikanasobne.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: (Vyřešeno)opakované uražky do rodiny

Příspěvekod ecko » 16 říj 2022, 14:12

treba mne osobne nejvic bavi kdyz hrajem ferno a tenhle "ehm hrac" hrajici za T blokne rushery,pote hodi batuzek za bednu(kdo znate mapu inferno urcite vite kam ji na respawne hodit)a pote co ste dead cekate nez vykempi barak,k smichu ne?
NJN co se da delat,disconect a cekat nez se v kotelne uvolni slot.nemam potrebu lhat je to tak.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků