Vše ohledně kategorie serverů: SniperWar a 1vs1 servery

Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod italskyhrebec » 30 srp 2022, 17:36

Ahoj ahoj, vzhledem k tomu, že budu za pár měsíců učitel na střední škole tak bych si chtěl vyzkoušet známkování. A vzhledem k tomu, co jsem vypozoroval za pár desítek hodin na serveru, můžu říct, že pololetí bylo divoké a teď se vrhneme na rozdávání vysvědčení :-)
Kdo by mě třeba neznal, jsem váš Bůh :-)

Sindžet - Je to ještě mladé kuře, každopádně ho mám rád - řeší situace v klidu,trpělivý, bere věci s nadhledem, dokud nepřekračují dané meze, nenechá se ovlivnit ostatníma adminama, když jsou přítomní a má smysl pro humor, lidé ho mají rádi, každopádně ještě potřebuje zkušenosti. Výsledná známka 1-

Razor - Moc ho nevídám poslední dobou každopádně člověk na svém místě, jedná se respektem, dělá svoji práci velmi dobře, nenechá se vyprokovovat, trpělivý, dává upozornění a co jsem tak vypozoroval tak i u lidí je respektovaný, není show off, i jako člověk působí sympaticky. Výsledná známka 1+

mffn - Má svoje oblíbence, na některé lidi je jako pes a některým toleruje vícero věcí, after all dělá svoji práci víceméně dobře, upozornění dává, každopádně nechá se vyprovokovat velmi snadno, což u admina bych čekal více trpělivosti, dále se předvádí před ostatníma lidma a adminama rádoby vtipnými dovětky, když nejsou přítomni jeho známí tak se chová fajn, to dojde s věkem, v pubertě se tak chová každý, zatím je to show off. Výsledná známka 4

gotweN/Frozenko - Rozumný člověk, působí sympaticky, pokud se s ním člověk baví přímo a s respektem tak jedná stejně tak, má poměrně vysokou míru trpělivosti a upozornění dává kolikrát až moc :-) Když člověk nepřekročí meze, které se už nedají tolerovat tak jedná velkou mírou klidu, jediné mínus - občas píše jako "admin" v all chatu, což mi přijde u všech jako lehčí show off. Výsledná známka 1

Fuu - Moc toho o něm nevím, málokdy ho vidívám, každopádně jako člověk působí sympaticky, jedná s respektem a dává upozornění, nepřijde mi, že by byl show off, mínusové body za tečky za větami, působí to pravým opakem sympatičnosti. Výsledná známka 2

j0sh - Podobný případ jako Sindžet, dá se s ním bavit, bere věci s nadhledem a jedná s respektem, člověk nesmí překročit jeho míru trpělivosti, která je ale nastavená ideálně, mezi lidmi oblíbený a stejně jako Razor, člověk na správném místě, občas si rýpne ale v mém případě se mu nedivím :-) Výsledná známka 1-

Vyscho - Věřím, že v realu rozumný člověk, na serveru show off, lidé ho moc rádi nemají, každopádně dělá svoji práci, je to taková horší verze admina Fuu, má svoje oblíbence stejně jako mffn a chybí mu špetka trpělivosti, nechá se vyprovokovat velmi snadno a následně oplácí stejnou mincí, což mi nepřijde profesionální :-), nicméně dává upozornění a s většinou se baví s respektem. Výsledná známka 3-

Stolas/Shatecos - Opak Sindžeta, věkově bude na stejné úrovni - 15/16, každopádně v případě, že se na serveru nenachází nikdo z jeho kolegů tak hraje v poklidu a baví se, jakmile přijde jeho kolega tak je to show off, upozornění dává povýšeneckým stylem a co jsem tak zaznamenal vlastně moc lidí ho nemá rádo, jelikož nejedná s respektem. Momentálně asi nejhorší admin, ale věk časem udělá svoje. Výsledná známka 4-

chall1nger - Moc ho neznám, co jsem vypozoroval tak u lidí oblíbený, jedná s respektem, moc trpělivosti nemá, opět - v mém případě pochopitelný, dává upozornění, dál nemůžu soudit. Výsledná známka 2

Doufám, že jsem nikoho neurazil, to nebylo mým cílem, možná.
Pokud někdo z adminů bere moje chování jako něco, co platí i mimo server tak si zaslouží snížit známku o jeden stupeň za hloupost :-)
Pác a pusu, Váš Bůh.
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

Vysvědčení adminů Mirage only

od Rumcajz » 30 srp 2022, 17:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod Sindzet » 30 srp 2022, 17:42

Cením že som ako 1 :D
Uživatelský avatar
Sindzet
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 23
Registrován: 08 led 2022, 13:09
Bydliště: Slovensko,Košice

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod mffn » 30 srp 2022, 17:49

Dik moc a nauč sa správať jak človek
Uživatelský avatar
mffn
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 16
Registrován: 13 pro 2020, 23:35

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod chall1nger » 30 srp 2022, 18:14

trpezlivosti si myslím že mam niekedy až moc keď dávam občas aj 4 upozornenia, ale inak pohodka a dikes :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
chall1nger
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 185
Registrován: 24 led 2021, 15:30

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod Wegazz » 30 srp 2022, 18:16

Jenom bych chtěl sdělit, že si zapomněl mojí osobu, což k dlouhé tradici na tomto portále, ať už jako hráč nebo velevážený administrátor, beru jako urážku nejvyššího kalibru. Za takovou drzost si na tebe dám velice dobrý pozor a budu tě bedlivě sledovat, jelikož ty chceš být učitel, tak já na tebe budu dohlížet jako místní pan ředitel.

Donutil si mě napsat k tvému příspěvku víc než slovo "zamítnuto". To máš u mě, chlapče, už druhou černou tečku.

Zdar.
Uživatelský avatar
Wegazz
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 70
Registrován: 02 zář 2013, 20:51

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod italskyhrebec » 30 srp 2022, 18:24

Hluboce se omlouvám, po napsaní jsem si uvědomil, že jsem na dva zapomněl, bohužel tu už nejde příspěvky upravovat. Pác a pusu <3
Ps. Pokud si "dddddd" tak máš výslednou známku 2+, až mi skončí mute tak ti to odůvodním na serveru <3 Měj se jak chceš, pác a pusu
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod kurfy » 30 srp 2022, 18:58 VIP

Fuu přece není admin, ne? A kde jsem já? :lol:
Můj Steam Profil
  • Hodnota: 573€ (105€ se slevami)
  • Vlastněno her: 74
  • Hráno her: 49 (66%)
  • Odehrané hodiny ke dni 6. dubna: 2,391.4h
steamcommunity.com/id/kurfy
Uživatelský avatar
kurfy
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 165
Registrován: 26 čer 2021, 22:02
Bydliště: steamcommunity.com/id/kurfy

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod Decoyyy » 30 srp 2022, 19:00 VIP

Já a známka 2+ poggers. ;) Těším se na vysvětlení na serveru.


Možná, že to nějaké adminy naštvalo, ale mi to přijde jako celkem vtipný příspěvek.


PS. To co říká muffin má point, nepsat hlouposti a máš taky dobrou odezvu.


DdDdDdDdD
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Vysvědčení adminů Mirage only

Příspěvekod italskyhrebec » 30 srp 2022, 19:27

Fuu je admin ne? :D Wegazz a kufry chlapci vás jsem ještě nezastihl a z mých 12 banů/mute jste mi ani jeden nedali vy, tudíž nemůžu soudit
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47


Zpět na Aim Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků