Všechno ostatní, co se jinde nehodí

vzpomínky konce si nevsimejte hlavně to pochopit.nezamknout

Příspěvekod Idea » 28 črc 2013, 23:02

ahoj všichni doufám že mě pochopíte.hlavně hráči HnS bloku před třičtvrtě rokem například emroOn.cannabis.draxter.flash.veselko.pero.diamond fox.dema atd. pamatuju si na vás dost i když vy na mě asi ne :( Idea ....píšu tu protože se mi na ty časy strašně stýská :((....třeba jak jsme bugovali awp nebo zablokovali :D prostě zkrátka už tam hranou jen 3 lidí průměrně není to jako kdysi a vím že už to tak nikdy nebude....přesto proč zrovna HnS bloku se stalo to že tam přestali hrát kamsi ... :(achjo někde jsem to musel napsat snad mě poc hopíte možná to ak cííe tky an emysl et si o mě nic sho prostěai
Uživatelský avatar
Idea
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 bře 2013, 09:30

vzpomínky konce si nevsimejte hlavně to pochopit.nezamknout

od Rumcajz » 28 črc 2013, 23:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: vzpomínky konce si nevsimejte hlavně to pochopit.nezamkn

Příspěvekod Scorpy » 29 črc 2013, 08:35

Ahoj,

Tak za 1. Bugování na serveru je zakázané a následují za bugováni mapy bany, takže být tebou se tím nechlubím.

Za 2. Je to úplně nesmyslné téma, ale budiž, alespoň si to dal do Flamu.

Za 3. Na HnS bloku není málo hráčů a když je, tak můžeš přijít na HnS klasický, až tak obří rozdíl v to není.

Za 4. Když chceš něco sdělit herní komunitě, neuškodilo by, abys si po sobě přečetl, to, co si napsal, přeci jen chceš, aby to ostatní četli a ty poslední dva řádky, to je fakt hrůza a navíc, je to tvoje vizitka.

Za 5. Na HnS je spousta přátelských hráčů ( neříkám všichni ) a různých věkových skupin, takže se stačí chovat normálně a určitě si někoho najdeš.
Uživatelský avatar
Scorpy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 534
Registrován: 03 úno 2013, 18:30

Re: vzpomínky konce si nevsimejte hlavně to pochopit.nezamkn

Příspěvekod KuBuS » 29 črc 2013, 08:49

Scorpy píše:Ahoj,

Tak za 1. Bugování na serveru je zakázané a následují za bugováni mapy bany, takže být tebou se tím nechlubím.

Za 2. Je to úplně nesmyslné téma, ale budiž, alespoň si to dal do Flamu.

Za 3. Na HnS bloku není málo hráčů a když je, tak můžeš přijít na HnS klasický, až tak obří rozdíl v to není.

Za 4. Když chceš něco sdělit herní komunitě, neuškodilo by, abys si po sobě přečetl, to, co si napsal, přeci jen chceš, aby to ostatní četli a ty poslední dva řádky, to je fakt hrůza a navíc, je to tvoje vizitka.

Za 5. Na HnS je spousta přátelských hráčů ( neříkám všichni ) a různých věkových skupin, takže se stačí chovat normálně a určitě si někoho najdeš.


čo dodať preklep scorpy to vystihol. Nauč sa písať a potom si tu vylievaj srdce.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
KuBuS
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 24 led 2013, 20:14
Bydliště: Slovensko

Re: vzpomínky konce si nevsimejte hlavně to pochopit.nezamkn

Příspěvekod R4gn4r0K » 30 črc 2013, 10:29

okay, vsetko "ne"dolezite bolo povedane, LOCK.
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42


Zpět na Flame

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků