Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Wertex pt. 2

Příspěvekod Wert3x » 17 lis 2022, 16:27

Nickna serveru: abcd
SID: STEAM_1:1:587066442
Sekce, na které chci práva: Jaily
Věk: 18
Mé HlStats: páči sa
Bany, které jsem dostal: Ban som dostal za meno ktoré komponovalo s jednym s adminov.
Něco o mně: Mnohí z Vás ma pozná ako kid, prípadne wertex, adminom som bol niečo cez 2 roky (alebo jeden nepamätám si to) Bol som zrušený za nasledovńu sitúaciu ktorú som úprimne oľutoval i keď to tak zo začiatku nevyzeralo. Situacia - bol som na serveri a prišiel som na spôsob ako opraviť bugovanie grabu (ktoré sa dialo ešte pred letom neviem ako je to na tom teraz :/ ) napísal som vtedajšiemu server adminovi Kiziarovi ktorému a písal som správy moc agresívne (bol som rozrušený zo sitácií okolo mna hoci to nie je žiadne ospravedlnenie) osobne som v tom nevidel nejaký problém ale videl som ho keď som sa rozprával o tom s Punkom ale to už bolo neskoro už som bol tzv. mínus. Nesprával som sa vhodne. Ospravedlnujem sa týmto Kiziarovi hoci neviem či to bude vidieť.
Proč právě já: Nie každý vie vychádzať s každým ale osobne si myslim, že som na serveri bol medzi obľúbenými.
Zkušenosti s CS:GO: asi 8k hodin dokopy a na jb niečo cez 1400h (na všetkých účtoch...)
Případné poznámky: nespĺnam aktivitu ale ľahko sa to dá napraviť.
Uživatelský avatar
Wert3x
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2020, 11:37

[Zamítnuto] Wertex pt. 2

od Rumcajz » 17 lis 2022, 16:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Wertex pt. 2

Příspěvekod Parek917 » 19 lis 2022, 18:58 VIP

Čau,
na serveru nemáš momentálně skoro nic nahraného ani jsi neudělal žádné PPčko. Když už sis chtěl žádat, tak bych od tebe čekal nějakou snahu. Navíc tvoje vyjadřování ohledně adminů není úplně vhodné a admini na tebe nemají úplně dobrý názor.

Za měsíc si můžeš požádat znovu.


Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků