Windows

Příspěvekod flizzynko » 03 črc 2019, 13:05 VIP

Zdravím, mám "problém" se svým Windowsem. Skládal jsem si PC přes alzu a objednal Windows 10 Pro, ale v alze mi tam nainstalovali Win 10 Home. A problém je v tom, že mi Windows nejde aktivovat. Bohužel jsem si té chyby nevšimnul a vložil Product key a tím pádem už si nemůžu Win v alze vyměnit. Je zde nějaká možnost jak ten Win aktivovat? Krom kupování nového. :D
Seřizovač hodin na gamesites.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
flizzynko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 160
Registrován: 08 lis 2014, 20:46
Bydliště: Ostrava Czech Republic

Windows

od Rumcajz » 03 črc 2019, 13:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava Czech Republic

Re: Windows

Příspěvekod R4gn4r0K » 07 črc 2019, 12:39

FliZzY píše:Zdravím, mám "problém" se svým Windowsem. Skládal jsem si PC přes alzu a objednal Windows 10 Pro, ale v alze mi tam nainstalovali Win 10 Home. A problém je v tom, že mi Windows nejde aktivovat. Bohužel jsem si té chyby nevšimnul a vložil Product key a tím pádem už si nemůžu Win v alze vyměnit. Je zde nějaká možnost jak ten Win aktivovat? Krom kupování nového. :D

stiahni instalacku, spusti ju a pri instalacii zadaj cislo... nainstaluje sa ti win10 pro...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Windows

Příspěvekod flizzynko » 17 črc 2019, 23:47 VIP

A jak to bude s programama apod.? Budu muset všechno instalovat znovu?
Seřizovač hodin na gamesites.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
flizzynko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 160
Registrován: 08 lis 2014, 20:46
Bydliště: Ostrava Czech Republic

Re: Windows

Příspěvekod R4gn4r0K » 18 črc 2019, 07:21

urcite ano
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků