I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z]xwiidko / BASEBUILDER NEW

Příspěvekod ilnearxdd » 25 úno 2024, 16:11

1. ILNEAR - STEAM_0:0:64319873

2. Popis situácie - Takže.. před nedávnem jsem si užíval poklidný den na serveru, byl zde přítomný admin xwiidko a nelíbilo se mi že admin nereagoval na mé dotazy, případně proč nejsou kicknutí AFK hráči, či podobné dotazy (zajímalo mě to jen) tak jsem začal psát svoji pravdu a admin mi dal mute, a začal mi vyhrožovat že lidi jako já když na ulici potká tak bije + mi tam psal jaký je více mistr slovenska v MMA, tohle u vás dělá prosím pěkně admina? Někdo kdo nedokáže zachovat chladnou hlavu a vypustí takovéhle slova veřejně k hráči a vyhrožuje mu? Nepříjde mi jeho chování vůbec v pohodě (já jsem za své byl potrestán, takže doufám že tohle řešit budete) pokud tam nepatří to co tam píšu já, tak rozhodně ani tohle, nehledě na to že rasistické urážky jsou na serveru v pohodě, nemluvě o voice chatu. Podle mě by admin v takovéhle situaci i kdyby to byla vyhrocená situace má zachovat chladnou hlavu a vůbec už nevyhrožovat hráčům na serveru že lidi jako on bije na ulici ještě když je to MMA zápasník, tohle mi absolutně nepříjde OK, když jsem byl potrestán já za banality, tak musí i on. ;)

3. Dôkaz - https://ctrlv.cz/Ufyw (klidně si to najděte v hlstats, ale tohle aby psal admin mi nepříjde ok)
ilnearxdd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 úno 2024, 00:12

[Z]xwiidko / BASEBUILDER NEW

od Rumcajz » 25 úno 2024, 16:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: xwiidko / BASEBUILDER NEW

Příspěvekod Twixx » 26 úno 2024, 20:56

Ahoj, myslím, že s tým, čo píšeš do chatu, môžeš byť rád, že som dostatočne trpezlivý s ľuďmi ako ty a nefasol si ešte permu na chat. Priama vyhrážka priamo na tvoju osobu tam nikde nebola. Na tvojom mieste na seba zbytočne neupozorňujem, lebo sa k tej perme dopracuješ.

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků