Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

Příspěvekod pacholek » 24 zář 2015, 21:09

Dobrý den , jsme pekně už vytočenej ... v pátek minulí týden jsem si zaplatil EVIP navždy přes Bankovní učet peíze mi byly strženy a všecko jsme řešil s panem Dwandym který mě v pátek když jsme to odeslal že mu mám napsat v pondělí připomenout se .. taky jsme tak učinil pan Dwandy na Zprávu nereagoval tak jsem psla na Email [email protected] ano a do dneška mě nepřišla žadná zprava odpoved nic ... jen mě přišlo že mám počkat a pokud do středy 18:00 nepřijde zprava od Gamesites tak mám napsat ... tak jsem tak učinil a do dneška žadná odpoved nic prostě jsem zaplatil 249 kč a nic jsem zato kurva nedostal tak co to tok je za bordel ? do prdele už mě to sere a tak se omlouvám že jsme vulgarní ale to by byl asi každej pokud se to do zítřka nevyřeší a zítra nebudu mít bud na učtě zpátky prachy nebo ve hře Minecraft EVIP tak to začnu řešit jinačím zpusobem ja se nenecham okrást o peníze sice si někdo řekne blbých 249 kč ale když to udělá každému takto tak kam to potom dopracujete ? takto okradat lidi ? je to snad možné abych do dneška nevyděl EVIP navždy ? co mám mít ? tak vás Vedení Gamesites.cz žadám o vyřešení problému totok je docela zavažnej problém totiž děkuji vám
Uživatelský avatar
pacholek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2014, 17:21

žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

od Rumcajz » 24 zář 2015, 21:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

Příspěvekod NewProject » 25 zář 2015, 09:23

Musíš si počkat, určitě to vyřeší
Uživatelský avatar
NewProject
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 66
Registrován: 25 led 2013, 14:22
Bydliště: Třebíč

Re: žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

Příspěvekod pacholek » 25 zář 2015, 20:41

to mi kurva vykladej že to týden trvá než to někdo vyřeší ? ja si myslím že předem jso uduležití zakaznici a hráči na Serveru ? podle mě teda především VIP když jsme si ho zakoupil kurva tak bych ho mě ltaky dostat totok mě docela vytačí stalo mě to 249 kč kdyby mě to stalo 50 chuj stím ale 249 kč je docela dost velká částka na to abych ju jen tak někam hodil a nedostal zato anio to EVIP navždy
Uživatelský avatar
pacholek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2014, 17:21

Re: žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

Příspěvekod Dwandy » 25 zář 2015, 20:53 VIP

se tady vztekej jak trotl, když jsem ti dovolil zaplatit na MC způsobem, kterej tam NENÍ a snažil jsem se ti tak vyjít vstříc. Sory, že peníze banka nepřipsala ani v pondělí, ani v úterý, omlouvám se ve jménu BANKY :roll: A sory, že od včera jsem byl bez PC, takže jsi musel čekat 2 dny...

Zejtra budu řešit maily, takže odpověd dostaneš emailem.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

Příspěvekod pacholek » 26 zář 2015, 16:30

děkuji že jsme dostal odpoved ... omlouvám se tedy za to že se tu stekám ale myslím si že by se stekal každej není to jenom taková sranda když jme zato zaplatil že jo .... a myslím si že by tato možnost platby přes bankovní učet měla být automatyka na každem portálu dobře rozjetým coš ten váš je ne každej je tu 12 lety děcko a nemá Bankovní učet .... takže se omlouvám za to jaké byly problémy ale když banka nepřipsala v pondělí ani v uterý peníze mohl jsi napsat že to ještě nepřišlo byl bych klidnější
Uživatelský avatar
pacholek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 čer 2014, 17:21

Re: žadám Vedení Gamesites.cz o vyřešení [Zavažné]

Příspěvekod hTcinfo » 07 říj 2015, 08:26 VIP

Když něco posíláš převodem čekáš dlouho tak se nediv, když nejsi schopnej čekat tak to není naše chyba

dávno vyřešené
LOCK
Verzerrte Welt - https://www.youtube.com/watch?v=1m6G10CwZpg
Uživatelský avatar
hTcinfo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1591
Registrován: 23 led 2013, 20:03
Bydliště: Brno


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků