Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod sakopako4 » 27 říj 2020, 01:41

Omylem jsem psal o žádost unbanu na ts ale nevěděl jsem o tom že je to na ts no to je jedno, Ahoj rád bych požadal o unban, můj nickname je sakopako4 jsem velice známá osoba...admin co mi udělil ban je napsan zde, zkopírovat mi to nešlo tak https://ctrlv.cz/Pj7v
sakopako4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 bře 2016, 18:08

[V] sakopako4 / Furien / chick

od Rumcajz » 27 říj 2020, 01:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod sakopako4 » 27 říj 2020, 10:06

sakopako4 píše:Omylem jsem psal o žádost unbanu na ts ale nevěděl jsem o tom že je to na ts no to je jedno, Ahoj rád bych požadal o unban, můj nickname je sakopako4 jsem velice známá osoba...admin co mi udělil ban je napsan zde, zkopírovat mi to nešlo tak https://ctrlv.cz/Pj7v
. , do konzole musim pokažde psát hideradar a developer 1 protože jsem to nedokázal dát do configu, jsem evip a co mi tu ještě chybí ?
sakopako4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 bře 2016, 18:08

Re: sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod chickEZ » 27 říj 2020, 12:53

Hoj, bol si nahlásený v CHH ( CHeatHunter ) sekcií.

https://m.sendspace.com/filegroup/e%2BZ ... DLZ0CKwD4Q
demo: furien26
čas: od 46:45

Pre mňa stačilo ten fail, čo si netrafil rampu, ale do steny si narazil, a začal si begripovať.. + nad pit-om si begripoval stále. Držal si tlačítko na gs script, nič viac.

.................................

Tím CHH to znova preverí, potom ti tu dajú verdikt.
Zdrž sa zbytočného spamu.
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 985
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: [V rieš...] sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod sakopako4 » 27 říj 2020, 13:57

Zabavné si s tebou psát ale jde o to že je to uplě neoprávněné, jinak to jak jsem tam narazil do zdi a stale mě to begripovalo tak to znaméná to že mám nějaky hacky nebo idk, demo jsem nedokazal ani otevřit,,, koupil jsem si myš od logitechu a tá myš má specifickou schopnost dá se přepínat kolečko na to aby se furt točilo a nezastavilo, není na tom nic zaplýho ani zakazanýho aspoň o tom nevím, dále já se nijak vztekat nebudu, co mi je po tom, když si na mě někdo zasedne, tak jdu pryč :p , kvůli nové myšce mám aji zvíšenou sensityvitu myši a jde mi to sní mnohem hůř, tak či onak si stačí počkat půl roku a hraju zas, to znamená že zas dostanu ban....nashle
sakopako4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 bře 2016, 18:08

Re: [V rieš...] sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod D3nis » 27 říj 2020, 14:17 VIP

sakopako4 píše: koupil jsem si myš od logitechu a tá myš má specifickou schopnost dá se přepínat kolečko na to aby se furt točilo a nezastavilo,

To otvorené koliesko je zakázané. Týmto si sa priznal a tým pádom Ban oprávený

Tvoje možnosti
chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html
chces-unban-ihned-t61717.html
Uživatelský avatar
D3nis
Hlavní CheatHunter
Hlavní CheatHunter
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 12 kvě 2013, 15:11
Bydliště: SK: Banská Bystrica

*logitech

Příspěvekod sakopako4 » 27 říj 2020, 14:46

tak to kdybych vědel dřiv ale tak to bych nepoužival.......
sakopako4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 bře 2016, 18:08

Re: [V] sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod Shiqipeghosst » 27 říj 2020, 19:55 VIP

Už take bolo musel si sa aspon pozret že čo sa deje ;)
never give up when you have come far
Uživatelský avatar
Shiqipeghosst
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 603
Registrován: 23 lis 2019, 17:45

Re: [V] sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod BaByBoSs » 27 říj 2020, 20:08 VIP

Dobredu sa ospravedlňuje za vyjadrenie, ale GS admini?? cca 2,3týždne dozadu tu bol presne taký istý prípad ktorý mal túto funkciu a PERMA-ban mu bol skráteny na týžden a tomuto hráčovy perma ostáva? Tak keď dávate jednému týždnovy ban za tu istú vec ako je tento prípad tak by si zaslužil tento hráč týždnovy ban tiež... ;)

S pozdravom BaByBooS. 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 771
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

LOL

Příspěvekod sakopako4 » 27 říj 2020, 21:17

tak ahoj ještě jednou no, furieny hraju tak třetím rokem asi a o té zakazané logitech myšce jsem se dozvěděl dneska, myška mi přišla 25.10. což je fakt zábava 2 dny na to dostat ban, jestli budu mít týden ban tak mě to jako nevadí ale mrtě mě to naštvalo mam regen a chybělo mí asi 60 dolaru do triple-jumpu, furt ne a ne 160000 dolaru a najednou ban. Happy Brithday.
sakopako4
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 bře 2016, 18:08

Re: [V] sakopako4 / Furien / chick

Příspěvekod D3nis » 27 říj 2020, 21:19 VIP

BaByBoSs píše:Dobredu sa ospravedlňuje za vyjadrenie, ale GS admini?? cca 2,3týždne dozadu tu bol presne taký istý prípad ktorý mal túto funkciu a PERMA-ban mu bol skráteny na týžden a tomuto hráčovy perma ostáva? Tak keď dávate jednému týždnovy ban za tu istú vec ako je tento prípad tak by si zaslužil tento hráč týždnovy ban tiež... ;)

S pozdravom BaByBooS. 8-)


Ak si si nevšimol ten hráč dostal tak isto permu. Či sa mu ban skráti alebo nie rozhodne HLA, tak ako v tej predošlej UB. Tvoje vyjadrenie je úplne zbytočne tak isto ako od Shiqipeghosst. Pre zbytočné príspevky to tu lockujem a keď tak sa sem vyjadrí kompetentná osoba.
Uživatelský avatar
D3nis
Hlavní CheatHunter
Hlavní CheatHunter
 
Příspěvky: 1796
Registrován: 12 kvě 2013, 15:11
Bydliště: SK: Banská Bystrica


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků