Zde si můžete zažádat o odemčení slotu na další postavu.

[Z]žádost o 2. postavu

Příspěvekod dacapp » 20 kvě 2020, 20:30

steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198130922155/
aktuální počet postav: 1
Jméno postavy: Deswan Seals
Datum narození 06/08/1995
Vlastnosti postavy: Nebojácný, poměrně negramotný, cholerický, manuálně zručný
Popis postavy: Narodil jsem se L.A. Otec byl součástí Westside Locos 13 (místní gang). Od malička jsem vyrůstal v tomto prostředí a nedostalo se mi prakticky žádného vzdělání. Přístup ke zbraním jsem měl už od malička, takže se v nich docela vyznám. V 18 letech jsem se stal oficiálním členem gangu. Jednoho dne konkurenční gang unesl mého otce a mučil ho. Otec nebyl zas tak moc odolný a spoustu věcí práskl. Mého otce nechali žít, ale členové Westside Locos 13 ho nakonec kvůli věcem, které prozradil zabili. Nechtěl jsem umřít, a proto jsem byl nucený imigrovat do L.S. Zde nebyl nikdo od mého gangu, takže jsem zde byl poměrné v bezpečí. Chtěl jsem zkusit žít normální život s normální prací, ale neměl jsem dobré vzdělaní a neuměl jsem se v tom pohybovat. Rozhodl jsem se připojit k nějakému gangu. Přijel jsem do grove street, jelikož jsem slyšet, že se tam pohybuje nějaký gang a seznámil jsem se s místními gangstery, kteří si říkali Ballas. Nějakou dobu trvalo, než mi začali věřit. Musel jsem plnit mnoho úkolů, které mi zadali, ale nakonec mě přijali mezi svoje. Postupem času jsem si v Ballas získal nějakou reputaci a respekt a mým cílem je, aby gang prosperoval a měl reputaci nejen kolem našeho hoodu, ale v celém městě.
dacapp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 říj 2016, 16:18

[Z]žádost o 2. postavu

od Rumcajz » 20 kvě 2020, 20:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žádost o 2. postavu

Příspěvekod dacapp » 21 kvě 2020, 09:24

Oprava, nemělo tam být, že jsem se narodil v L.A, ale v New yorku. Zapoměl jsem to přepsat.
dacapp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 říj 2016, 16:18

Re: žádost o 2. postavu

Příspěvekod Paradizo » 21 kvě 2020, 18:24

Ahoj,

Tvá žádost je schválena. Slot pro druhou postavu Ti bude během pár hodin nahozen. Ber na vědomí jednu důležitou věc, když postavu smažeš, slot se automaticky uzamkne.

Přeji hezký zbytek dne.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: [S]žádost o 2. postavu

Příspěvekod dacapp » 01 čer 2020, 11:24

Zdravím, jelikož ještě nemám slot a rozhodl jsem se, že ho využiji lépe než touto postavou, prosím o zamítnutí a nepřidání slotu moc děkuji.
dacapp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 07 říj 2016, 16:18

Re: [S]žádost o 2. postavu

Příspěvekod Paradizo » 02 čer 2020, 10:23

Pokud to je Tvé finální rozhodnutí, beru na vědomí a žádost se zamítá!
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Žádosti o další postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků