Zde si můžete zažádat o odemčení slotu na další postavu.

[Schválené]Žádost o 2. postavu

Příspěvekod Sajmoonic » 09 črc 2020, 19:25

Steam: https://steamcommunity.com/id/Sajmoonic/
Aktuální počet postav: 1
Jméno postavy: Joseph Whistle
Datum narození postavy: 05.03. 1990
Vlastnosti postavy: Nešikovný, hloupý, tvrdohlavý
Příběh postavy: Jmenuji se Joseph Whistle, narodil jsem se 05.03. 1990 v Los Santos. V době mých předškolních let můj život nebyl nijak zajímavý - Hrál jsem si stejně tak, jako ostatní děti, ale vždycky se o mně šuškalo, že jsem v něčem jiný - Byl jsem introvert, nedokázal jsem se bavit s ostatníma a když už jsem se s někým bavit začal, tak jsem kvůli mým vyjadřovacím způsobům dokázal mluvit naprosto mimo téma, o kterém se daný člověk začal bavit a po chvíli mého vykecávání šlo na člověku, se kterým jsem se bavil jasně vidět, že ho začínám nudit. Tato povaha mi zůstala i do dnešního dne a život pro mě kvůli tomu lehký rozhodně nebyl. Na základní škole se se mnou nikdo bavit nechtěl, časem jsem byl i šikanován a probíhaly mi hlavou sebevražedné myšlenky. Moji rodiče, kteří mě jakožto jejich jediné dítě často rozmazlovali si ničeho nevšimli - Jak taky mohli, když jsem se bál se svým utrpením komukoliv svěřit. Základní školu jsem vydržel až do jejího samého konce a nevěděl jsem, kam dál. Jednoho červencového večera jsem uslyšel v ložnici mých rodičů křik a pláč, ale nešlo pouze o hlasy 2 lidí - slyšel jsem 3 a o chvíli později jsem slyšel 3 výstřely. Můj otec zastřelil milence mé matky, mou matku a jako posledního sebe. Jakmile jsem tu spoušť jako 15ti letý uviděl, utekl jsem a začal jsem žít život na ulici, měl jsem strach se kamkoliv do společnosti vydat. Po 2 letech žebračení a bloudění ulicema LS jsem se odhodlal k tomu, abych si našel alespoň brigádu. Za vyžebrané peníze jsem si koupil poměrně normálně vypadající oblečení, osprchoval jsem se na pláži ve veřejných sprchách a sehnal si brigádu na jedné místní vinici, kde jsem dělal otrockou práci za směšné peníze. Za vydělané peníze jsem si většinou mohl koupit pouze základní potřeby a našetřil jsem na stan, se kterým jsem přespával na různých místech po ostrově. Pár let zpátky majitel vinice zemřel a já jsem o brigádu přišel. Začal jsem se opět živit žebračením a po čase jsem kvůli místní "komunitě" bezdomovců začal užívat drogy všemožného druhu, do dnešního dne jsem se ze své závilosti nedokázal vyléčit a těžko říct, zda se něco v nejbližší době něco změní.
Radost musíme čerpat ne z jiných, ale ze sebe.
Uživatelský avatar
Sajmoonic
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 09 črc 2019, 13:10

[Schválené]Žádost o 2. postavu

od Rumcajz » 09 črc 2020, 19:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o 2. postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 11 črc 2020, 22:21 VIP

Čau slot ti bude odemčen.

Schválené
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Schválené]Žádost o 2. postavu

Příspěvekod Paradizo » 12 črc 2020, 11:58

Slot nahozen, užívej!
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Žádosti o další postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků