Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o Admin práva ZM Chronic

Příspěvekod Cimii » 03 zář 2023, 10:08

Jméno ve hře: Cimii

Fórum: Cimii

Profil na fórum: ucp.php?i=173

Věk: 21

Steam nick: tahac25

Steam ID: Steam ID: 76561199108075769

Hlstats http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_2025/h ... yer=107531

Nějaké bany nebo pohřešky: Nějaké bany když jsem byl malý určitě byly. Ale jelikož jsem se vrátil k cs 1.6 po X letech, tak jsem mezitím dostal rozum a hru si užívám.

Něco málo o mně: Ahoj, jmenuji se Honza. Je mi 21 let a živím se jako řidič. Hraju fotbal od mala, ale taky jsem to vždy zkloubil tak, že jsem si našel spoustu času na csko. Csko hraju od malinka, kdy mi to ukázal brácha. Csgo už mě omrzelo a proto jsem se vrátil na nostalgii 1.6 a musím říct, že mě to chytlo tak, že to hraju každý den :D

Proč bych chtěl být admin? Jelikož mě nebaví číst v chatu samé nadávky, vysmívání se ostatním a tak podobně. Jsem na Zombie dost aktivní a proto si myslím, že bych byl přínosem pro server.

Každopádně děkuji kdo si to přečetl a zareagoval. I kdyby to nemělo úspěch, život jde dál a já nepřestanu hrát na ZM. Přeji pěkný zbytek dne, Cimii.
Cimii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2023, 09:41

[Z] Žádost o Admin práva ZM Chronic

od Rumcajz » 03 zář 2023, 10:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o Admin práva ZM Chronic

Příspěvekod Niggas » 04 zář 2023, 19:21

Ahoj, na zm hráš momentálne niečo cez 2 týždne (zrejme po niekoľko ročnej pauze, ako píšeš). Rovnako na webe máš 1 príspevok a to je žiadosť o práva. Chcelo by to dlhšiu aktivitu, či už na servery, alebo na webe (vo forme nejakého toho nahlásenia). Potom môžeme porozmýšlať o žiadosti :)
Generálny tajomník zombie.

http://www.youtube.com/watch?v=buVta82W5p4
Uživatelský avatar
Niggas
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 957
Registrován: 23 led 2013, 14:58


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků