[Z] žÁDOST O ADMIN

Příspěvekod standa2012 » 28 úno 2019, 16:24

[Ukážková vzorová žiadosť]

Názov: standa / Survival / HLSA

Ahoj, chcel by som si požiadať o funkciu admina na survival serveri.
1) Nick na serveru: standa
2) Věk: 17
3) Aktivované VIP (ANO/NE): mel sem asi pred rokem posledni
4) Denní aktivita: 2-3 hod
5) Přestupky na Gamesites: jednou mi kamarat marek dal diamant a ja sem mu ho nedal spatky
6) Přestupky mimo Gamesites: nikde jinde nehraju vas server je totyz tOOOOP!
7) Něco o sobě (minimálně 20 slov): menuju se stanik a bydlym usti a chtěl jsem byt tu HLSA protože si myslím že je to tak správny vždy když sem viděl někoho s tim oznacenim hlsa tak sem si rikal ze to musi byt ale borec tak proto zadam o hlsa a ne o admin
8) Proč právě ty (minimálně 40 slov): se hlasim o hlsa protoze si myslim ze jsem z hracu co chodi hrat naserver nejchytrejsi a nezkusenejsi v reseni problemu a takky v odhalovani citu a kodu proto se hlasim na hlsa taky sem kdysi mel city a kodi tak vim jak to funguje a taky si myslim ze na tomto serveru uz ani zadny hlsa aktivni neni a jestly ano tak neni aktivni jakoze afk a taky proto ze hraju minecraft od verze 1.7.5 a to uz je minimalne pres 9 let takze sem i zkuseny pres vsechno v kraftinhu a taky. proto prosim at me udelate adminem sem nejzkusenejsi hraju tam nejdil a sem nejchytrejsi a taky bych chtel mit prava na ts kde pravidelne chodim kazdy den bavit se s kamaradama a radit jim jak co vykraftit a jestly me fakt udelate jenom adminem tak budu taky rad ale hlsa je lepsi protoze muze delat vic veci jako i banovat a davat kik. taky sem uz jednou bil adminem na jednom serveru takze znam uplne plno veci jako treba banovat nebo davat kiky sprostym lidem nebo koderum a jsem na vasem serveru hodne hodne hodnehodne casto a jesty my nedate ani admina tak budu rad i za EM sem na to i dost chytry pres rudit protoze zytra my je 18 tak proto tak jo.

tak diky ze mam moznost tu vam tad prihlasku o hlsa


Díky za váš čas a dúfam, že ma pustíte k pohovoru.
Uživatelský avatar
standa2012
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2019, 15:52

[Z] žÁDOST O ADMIN

od Rumcajz » 28 úno 2019, 16:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Z] žÁDOST O ADMIN

Příspěvekod ErbiCZ » 02 bře 2019, 16:54 VIP

Zamítnuto
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků