Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o Admina na JailBreak #1

Příspěvekod ItsJeffTheMoose » 22 črc 2021, 12:57

Ahoj, rád bych vás požádal o admin práva na JailBreak #1 serveru.

Nick ve hře: nejkulatoulinkatejsi
-------------------------------------------------
Nick na forúm: ItsJeffTheMoose
-------------------------------------------------
Profil na forúm: ucp.php
-----------------------------------------------------------------------------
Věk: 18let, ukončené střední vzdělání s maturitou.
-----------------------------------------------------------------------------
Steam nick: pata123u
------------------------------------------------------------
Steam ID: Bohužel k přístupu na Steam, nemám, z důvodu nabourání do mého steam účtu, ale jak to bude moct, nemám problém si koupit steam CS 1.6.
-----------------------------------------------------------------------------
Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_2025/h ... layer=4742 (PS: Tohle je můj účet, ale nevím proč tam mám takové nesmyslné staty, když tu hraji celkem dlouho :D)
------------------------------------------------------------------------------------------
Bany nebo prohřešky: Ano, spíše se jednalo o takové malé drobnosti a nedorozumění, 1 jsem dostal myslím si, že ban na 4h za FK, ale poté jsem se omluvil a dal jsem hráčovi vd, které mu náležilo, občas se stane člověku, že někdy udělá chybu, ale za tu chybu jsem pykal, a už se to nestává, protože jsem se již poučil z dané věci.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Něco o mě: Ahoj, jmenuji se Patrik, je mi 18let, mám ukončené střední vzdělání s maturitou. Momentálně se věnuji skladnikovy, Ve volném čase, hraji na vašem GS Portálu JB #1, moc mě to baví a rád poznávám na vašem GS Portálu nové lidi, se kterýma nemám problém si popovídat.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Proč bych měl být na GS admin: Tak určitě v první řadě, tak vím za co a za jak časovou dobu mám banovat hráče, za jaký prohřešek atd. Určitě jsem spolehlivý a pracovitý nedělá mi problém být na vašem serveru JB #1, Klidně i do nočních hodin, hodí se to, protože vždy tam hraji dost pozdě, a není tam skoro žádný admin, v tomto případě tam nebyl žádný, a byl tam jeden člověk, který porušoval pravidla GS, nemohl jsem nic dělat, maximálně na forúm, ale ten hráč jenom mluvil sprostě, takže asi by to nemělo smysl :D, určitě bych rád zkusil vystupovat jako admin na GS, abych něco dokázal a přiučil se k novému, rád budu kdybyste to semnou zkusily, i když nemám steam account, ale v blízké době, mi nedělá problém si ho založit a popřípadě si koupit CS 1.6, od vás.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Předem děkuji za zpětnou vazbu, přejí Vám hezký poklidný den.
S pozdravem Jeff nebo Nejkula.
Uživatelský avatar
ItsJeffTheMoose
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2020, 09:09

[Z] Žádost o Admina na JailBreak #1

od Rumcajz » 22 črc 2021, 12:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o Admina na JailBreak #1

Příspěvekod Vonbrauncz » 23 črc 2021, 11:28

Teď rozhodně ne, nahlašuj do PP a ukaž, že máš o admina zájem.

Zamítám.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků