Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Žádost o administrátora

Příspěvekod MISKO9991 » 14 úno 2019, 17:57

Zdravím. Chtěl bych požádat o administrátorské oprávnění na Fun serveru.

Nick ve hře: -PRINCEZNICKY-Opicka

Nick na fóru : MISKO9991

Profil na fóru : ucp.php

Věk : 19

Steam nick : -PRINCEZNICKY-Opicka

Steam ID : STEAM_0:1:91101740

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_66440/ ... ayer=11734

Nějaké bany či prohřešky: Určitě jsem nějaký ten ban dostal. Hlavně když jsem začínal hrávat JB módy. Poté jsou tady i
nějaké bany za nadávky, které pocházejí z mého lan serveru vlivem testování pluginů. Nenašel jsem žádého hráče, na kterém
bych to mohl vyzkoušet.

Něco o sobě: Ještě jednou vás srdečně zdravím. Moje jméno je Michal a pocházím z Ostravy. Aktuálně studuji třetí ročník
střední školy Technické a Dopravní v Ostravě Vítkovicích. Studuji obor Elektrotechnika a rád bych se stal po absolvování tohoto
oboru strojvedoucím. K železnici mám velmi dobrý vztah a trávím na ni celkem dost času. Rád vypomáhám s udržováním
lokomotiv, nebo taky rád pomáhám strojvedoucím, např. při zkouše brzdy atd. Také rád hraji counter strike, jako formu
odreagování, případně pobavení lidí na serveru.

Proč bych chtěl být administrátorem na GS: Tak mám hned dva důvody. Samozřejmě mám zájem podílet se na chodu fóra,
případně poskytovat návrhy pro nějaké vylepšení fóra. Dalším důvodem je, že mně hra baví, pokud-li hrají hráči férově, bez
užití scriptů a případných hacků. Většina hráčů hraje na svých oblíbených serverech, aby si zlepšili náladu, nebo aby případně
pobavili ostatní lidi okolo sebe. Jde mi hlavně o řešení jedinců, kteří neberou ohledy na ostatní hráče a hrají pouze pro své
potěšení.

Závěrem bych chtěl poděkovat:
- za věnování času při čtení této žádosti.
- případně připomínky, rády

Ještě jednou děkuji za pročtení přihlášky a přeji Vám hezký večer.

S pozdravem.

-PRINCEZNICKY-Opicka
Jmenuji se Michal Krepčík. Studuji střední školu Technickou a Dopravní v Ostravě Vítkovicích.
Moje koníčky:
Rád se věnuji železnici. Pomáhám i s reálným provozem na železnici.
Uživatelský avatar
MISKO9991
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 črc 2018, 00:44

[Zamítnuto] Žádost o administrátora

od Rumcajz » 14 úno 2019, 17:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o administrátora

Příspěvekod MISKO9991 » 14 úno 2019, 18:12

Omlouvám se, za chybu u profilu.
funkční odkaz máte zde: misko9991-u61505.html
Jmenuji se Michal Krepčík. Studuji střední školu Technickou a Dopravní v Ostravě Vítkovicích.
Moje koníčky:
Rád se věnuji železnici. Pomáhám i s reálným provozem na železnici.
Uživatelský avatar
MISKO9991
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 črc 2018, 00:44

Re: Žádost o administrátora

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 14 úno 2019, 18:26

Ahoj Miško. Napsaný to máš krásně, tady problém nebude.
Zkus však zapracovat na pár věcech.
MISKO9991 píše: Proč bych chtěl být administrátorem na GS: Tak mám hned dva důvody. Samozřejmě mám zájem podílet se na chodu fóra,
případně poskytovat návrhy pro nějaké vylepšení fóra.

Už si měl začít! K tomu práva na server nepotřebuješ. Určitě bychom raději viděli žádat někoho, kdo se aktivně snaží, než člověka co má 0 příspěvků a hned jde žádat o práva.

Na serveru vykládáš hrůzostrašné příběhy kdy dneska měl kolega v práci infarkt, našli jsme ho mrtvého. Jindy to je zase o tom, že ti kamarád umřel v náruči. Prostě věci, které se do prostředí serveru moc nehodí. Čekal bych nějaké rady, nebo snahu ostatním hráčům různě pomoci.

2019-02-11 19:51:13 A já nemám rád děti co dělají frajery s VIP a nevydělali si ani na slanou vodu :.

Proč tedy žádáš, abychom tě vzali do týmu, kde se o tyto děti budeš muset starat a pomáhat jim? Postrádá to logiku..

Závěrem snad jen pro odlehčení, je ti 19, jsi dospělý a jak si říkáš je tvoje věc. Nicméně nevím jaký respekt by na serveru budil admin Miško princezničky opička.. :)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Žádost o administrátora

Příspěvekod MISKO9991 » 16 úno 2019, 17:05

Zdravím Awee
Chtěl bych ti upřesnit jak to bylo myšleno s těmi dětmi. Není to v tom smyslu, že má dítě VIP tak je frajer a nebudu mu pomáhat,
nebo dokonce mu pobyt na serveru znepříjemňovat. Měl jsem na mysli ty děti, které se snaží shodit hráče jen kvůli tomu. že si
nekoupili VIP.
Pak jsem si všiml tvé starosti ohledně autority a respektu. No řeknu ti to na rovinu. Na csgo jsem administrátorem něco přes dva
roky a popravdě nikdy jsem problém s autoritou v závislosti na nicku neměl. Já jednám se všemi na rovinu a hlavně na úrovni.
Pokud se někdo, kdo autority nectí objeví, je mi to celkem jedno, pokud-li zná pravidla. Pokud ne, udělá průšvih, je za něj
patřičně potrestán. Takže nick není vůbec žádná překážka. Je to jen o tom, jak si člověk dokáže poradit a jakými způsoby na toho
dotyčného jedince bude působit.
Jmenuji se Michal Krepčík. Studuji střední školu Technickou a Dopravní v Ostravě Vítkovicích.
Moje koníčky:
Rád se věnuji železnici. Pomáhám i s reálným provozem na železnici.
Uživatelský avatar
MISKO9991
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 črc 2018, 00:44

Re: Žádost o administrátora

Příspěvekod VoLdEmOrD » 16 úno 2019, 21:20 VIP

Vieš o tom že nemozes nikde inde pôsobiť ako admin ak chceš práva tu?

V riešení :D
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Žádost o administrátora

Příspěvekod Izmael » 17 úno 2019, 10:26 VIP

Ahoj,

určitě si vezmi k srdci, co psal Awee.
Pomáhej ve hře, nahlašuj hříšníky do PP a věřím, že brzy tě budeme moci přivítat v týmu, mozek určitě máš ;)
Mezitím si zařiď, abys už neadminoval jinde, protože to je proti podmínkám vstupu do GS týmu.

Prozatím zamítnuto.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků