[Zamítnuto]Žadost o Akademika [By Bucky]+Omluva Lucince :-D

Příspěvekod CSshadow » 11 pro 2020, 20:33


Nick ve hře: Bucky :>

Nick na fóru: CSshadow

Odkaz na profil: csshadow-u70021.html

Věk: 14

Steam ID: STEAM_0:0:550000372

Sekce, kde chci Akademika: JailBreak

Odkaz na můj HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=39574

Proč chci akademika: Abych to zkrátil, Na Jailbreaku trávím hodně svého času, CSKO jsem začal hrát kolem roku 2018 na non-steamu, [Již hraju na Steam Originalní Verzi] Baví mě pomáhat hráčům/Vysvětlovat Prohřešky/FK/ v případě nouze volat Admina :D. ;)

Moje prohřešky na GS: Dostal jsem jednou PermanentníPenalizaci po resetu jsem již nechaatoval, Ted jsem i nákou dobu nedostal MUTE což dříve jsem ho měl každý druhý den :D, Občas si zanadávám (Nic co by urazilo jeho rodinu/Jeho Zdraví) Většinou to byl jen přepal, Nebo to bylo myšleno jen z legrace a pak jsem se tomu člověku omluvil za svoje chovaní do Tiché pošty na serveru. :roll:

Byl jsem už CS 1.6 akademik zde na GS?: Akademik jsem nebyl, Avšak jsem si o něj již žádal a po jednom incidentu mi byl zamítnut (Byla to moje hloupost) Jinak jsem byl Hlavní Admin na našem serveru který je již zrušený. :geek:

:oops: (OMLUVA LUCINCE) :oops:
Omlouvám se zato co jsem psal, Po tom incidentu kdy mi byl Akademik zamítnut, Nejspíš to byl jeden z těch mých přepalu :D, Vím že jsem si zato mohl sám neměl jsem to na té JailBreak 1 psát, Popravdě bych se nedivil kdyby mi i tato žádost za moje minule chování k tobě zamítnuta

,,Jestli chceš vědět, kdo jsi, musíš se podívat na své pravé já a uznat to, kým jsi."
- Itachi Uchiha
Uživatelský avatar
CSshadow
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 zář 2020, 11:38
Bydliště: Ustí Nad Labem

[Zamítnuto]Žadost o Akademika [By Bucky]+Omluva Lucince :-D

od Rumcajz » 11 pro 2020, 20:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ustí Nad Labem

Re: Žadost o Akademika [By Bucky] + Omluva Lucince :-D

Příspěvekod mrkoblizek » 14 pro 2020, 19:50

Nemám se vyjadřovat, kde bych neměl, ale nevím, jestli na TS jsme zvědaví na nadávky.. Plus představa agresivní admin ? To je snad jenom sen.. Ten cheating ti taky moc nepomáhá. A ještě si měl incident s Lucinkou ? A drze si znova dáš žádost, poté co ti byla zamítnuta a ty ses nedokázal ovládnout ? Nevím hochu, jak ti tohle vyjde.

Omlouvám se, za moje vyjádření, ale prostě sem musel.

Now GL ;)
zdar, jak je ?

Piju šampáňo a najednou tma. Kdo mi tam něco švihnul ?
Uživatelský avatar
mrkoblizek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 03 úno 2020, 20:35

Re: Žadost o Akademika [By Bucky] + Omluva Lucince :-D

Příspěvekod Lucinka013 » 14 pro 2020, 21:44

Ahoj máš 2 týdny (do 28.12.2020) aby jsi nahlásil pár lidí do PP modu kde žádáš pak se uvidí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucinka013
Správce Akademie
Správce Akademie
 
Příspěvky: 521
Registrován: 31 led 2016, 16:49
Bydliště: Plzeň

Re: Žadost o Akademika [By Bucky] + Omluva Lucince :-D

Příspěvekod CSshadow » 17 pro 2020, 00:00

mrkoblizek píše:Nemám se vyjadřovat, kde bych neměl, ale nevím, jestli na TS jsme zvědaví na nadávky.. Plus představa agresivní admin ? To je snad jenom sen.. Ten cheating ti taky moc nepomáhá. A ještě si měl incident s Lucinkou ? A drze si znova dáš žádost, poté co ti byla zamítnuta a ty ses nedokázal ovládnout ? Nevím hochu, jak ti tohle vyjde.

Omlouvám se, za moje vyjádření, ale prostě sem musel.

Now GL ;)


Sis mě spletl ne ? :D
Za prvé na Gamesites TS nechodím, Cheaty nepoužívám a to stím Agresivní admin nevím co myslíš :lol: :lol: :lol: :lol:
Good Night
,,Jestli chceš vědět, kdo jsi, musíš se podívat na své pravé já a uznat to, kým jsi."
- Itachi Uchiha
Uživatelský avatar
CSshadow
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 zář 2020, 11:38
Bydliště: Ustí Nad Labem

Re: [V řešení..]Žadost o Akademika [By Bucky]+Omluva Lucince

Příspěvekod Lucinka013 » 31 pro 2020, 13:56

Žádná snaha tak Zamítnuto za měsíc to můžeš zkusit znovu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucinka013
Správce Akademie
Správce Akademie
 
Příspěvky: 521
Registrován: 31 led 2016, 16:49
Bydliště: Plzeň


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků