[Zamítnuto] Žádost o Akademika

Příspěvekod TheRebel24 » 07 bře 2018, 16:55

Nick na servery: playboy1
Vek: 14
Prečo chceš byť akademikom: No tak od začátku. Celkem mě zaráží, jak někteří hráči komunikují, co dělají za věci a co ne, jak nadávají a spamují v chatu. No někdo by si mohl říct, že jméno playboy1 je nevhodné. Jenže, berte na vědomí, že mi bylo tehdác 11 let, a nic originálního mě nenapadlo, a Aktivoval jsem si EVIP. Hraji na serveru tak 2.75 roku..... Znám většinu příkazů, a myslím, že vyjímka by mohla být udělena :)
Niečo o sebe: Zdarec! Je mi 14 let, chodím na gympl v Olomouci, a jmenuji se Honza. Rád hraji počítačové hry, hraji fotbal, chodím na plaveckou školu. Zajímám se o počítače, po straně hardwarové i softwarové.... Byl jsem již akademik, ale byl jsem zrušen na mé přání, z důvodu času. Nyní ho mám dost.
Tvoje prehrešky na gamesites: Ban za reklamu (Nebyla to reklama, ale osobní věc, kterou jsme vyřešili s M4lb0rem), určitě ničení přírody, a údajné nadávky.
Vlastníte originálnu hru minecraftu: Ne, ale mohu zakoupit....
"To insure the adoration of a theorem for any length of time, faith is not enough, a police force is needed as well." - Anonymous R5 3600, GTX 1070, 16GB RAM, AiO, X370 Gaming Carbon PRO, 512GB SSD, 4TB HDD, 620W Seasonic
Uživatelský avatar
TheRebel24
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 lis 2016, 19:26
Bydliště: Salzburg, Austria

[Zamítnuto] Žádost o Akademika

od Rumcajz » 07 bře 2018, 16:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Salzburg, Austria

Re: Žádost o Akademika

Příspěvekod Tommy58 » 12 bře 2018, 11:58 VIP

Ještě ne. Dostal jsem pár negativních referencí od adminů. Pomáhej, nechovej se na serveru nevhodně a za dva týdny, pokud bude všechno v pořádku si můžeš požádat znovu. Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Tommy58
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3857
Registrován: 29 zář 2013, 17:48
Bydliště: Havířov


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků