Zde si můžete zažádat o odemčení slotu na další postavu.

[Schváleno]Žádost o druhou postavu

Příspěvekod Libisko » 29 kvě 2020, 22:48

Steam: http://steamcommunity.com/id/libisko
Aktuální počet postav: 1
Jméno postavy: Yasuo Satsuki
Datum narození postavy: 12.3.1990
Vlastnosti postavy: Relativně spolehlivý a pracovitý, lehce chamtivý a výbušný, upřímný a šikovný
Příběh postavy: Narodil jsem se v malebné metropoli Osaka, v pondělí 12.3.1990. S rodiči jsem bydlel na okraji města. Matka pracovala v nemocnici jako sestřička a otec pracoval na letišti jako údržbář letadel. Jejich výplaty nebyly špatné, takže jsme se měli dobře a žily jsme si klidný a spokojený život. Samozřejmě to mělo i mínusy. Z pracovních důvodů jsem byl vychovávaný většinu času, podle jejich směn, buď matkou nebo otcem. Jelikož matka měla kratší směny, tak se mnou trávila více času, a když jsem trochu vyrostl, začal jsem se zajímat, co doma dělá a začal jsem jí i trochu pomáhat. To vyústilo v to, že jsem rád matce pomáhal při uklízení, ale hlavně vaření. Tudíž jsem velmi brzy věděl, že chci studovat gastronomickou školu. Tři roky před ukončením studia na základní škole, jsme se přestěhovali do Tokia kvůli lepším pracovním nabídkám pro rodiče a lepší možnosti vzdělání pro mě. Protože viděli můj zápal pro vaření, rozhodli se, že se pokusí našetřit dostatek peněz, abych mohl jít studovat na soukromou školu. Když jsem se tuto informaci dozvěděl, rozhodl jsem se najít si brigádu, abych jim pomohl a lehce to ulehčil. Na střední škole, kdy jsem ještě začal dělat karate, abych mohl zapůsobit na holky, nastalo období, kdy jsem měl málo volného času. Když už jsem nějaký měl, tak jsem ho trávil s kamarády, které jsem potkal na střední. To taky způsobilo to, že jsem na holky neměl čas, takže vlastně bylo nemožné na nějakou holku zapůsobit, což jsem si uvědomil až po dokončení střední školy. Mně ani rodičům se bohužel nepodařilo našetřit na studium na soukromé škole, ale ve třetím ročníku se mi podařilo vyhrát soutěž ve vaření mezi různými školami. Výhra byla stipendium na libovolné gastronomické škole v Tokiu. Po dlouhém uvažování jsem si vybral Tokyo Sushi Academy Tsukiji Branch. Nebylo vůbec jednoduché úspěšně vystudovat, ale trocha zápalu pro vaření, šikovnosti a pracovitosti mi pomohla školu úspěšně dokončit. Ale najednou nastala otázka… “Co teď?” No přece otevřít si vlastní podnik a začít žít samostatně, a kde jinde než v Americe, přesněji v Los Santos, kde je možná konkurence momentálně minimální. Japonské jídlo je tam prý oblíbené a není to tradiční, takže je to možnost pro úspěšné podnikání. A to mám taky v plánu. Nějaké peníze jsem si vydělal díky brigádám během studia, takže nějaký základ mám. Teď už jenom zrealizovat a udržet se na trhu. Třeba se i kamarádi přidají, protože sám bych to těžko zvládal. Doufám, že to zvládnu a vydaří se to.
Uživatelský avatar
Libisko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 kvě 2020, 14:49

[Schváleno]Žádost o druhou postavu

od Rumcajz » 29 kvě 2020, 22:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o druhou postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 31 kvě 2020, 15:40 VIP

Zdar, máš to pěkně napsané, takže ti je žádost schválena. V blízké době se ti slot odemkne. :) Hlavně nezapomeň na to, že se tímto příběhem musíš řídit!
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Schváleno]Žádost o druhou postavu

Příspěvekod Paradizo » 31 kvě 2020, 21:12

Ahoj, nahozeno.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Žádosti o další postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků