Zde si můžete zažádat o odemčení slotu na další postavu.

[Zamítnuté]Žádost o druhou postavu

Příspěvekod LAKI40 » 02 čer 2020, 10:22

Steam: https://steamcommunity.com/id/laki40
Aktuální počet postav: 1
Jméno postavy: Juro Mitsubishi
Datum narození postavy: 30.01.1990
Vlastnosti postavy: Spolehlivý, pracovitý, výbušný, upřímný, šikovný a chytrý.
Příběh postavy:
Narodil jsem se v Kyotu, již jako malý jsem miloval bojové umění a můj otec si vždy přál, abych byl bojovník matka byla jiného názoru, dělala kuchařku ve zdejší restauraci nebyly jsme zrovna nejchudší rodina otec vlastnil z 60% stejnojmennou automobilku “Mitsubishi“ na základní školu jsem chodil do Doshisha International School, Kyoto a měl jsem od 1 až do 9 třídy samé vyznamenání no až na poznámky těch pár bylo, ale maximálně ředitelská důtka. Pak jsem šel na střední školu Sakura otec mi tam jaksi zařídil skvělé “Bojiště“ po velké uvítací akci jsem si šel stoupnout ke stánku s náborovým lístkem do karate přišel zamnou nějaký Hikaru Akahoshi se slovy, že se chce zapsat tak jsem mu řekl, že na to nemá a ukázal pár chvatů, poté se ke mě seběhli nějací dva další kluci a chtěli zaútočit hned jsem je taky sundal na zem pak přišel kluk ze školní rady a kluky si vzal do třídy bylo mi jich docela líto asi nepochopili o co šlo a jen chtěli pomoc...Později jsem zjistil, že kluci musí umývat třídu a tak jsem se jim šel omluvit a více jsem je poznal docela koukali když zjistili, že můj otec vlastní již jmenovanou automobilku nakonec jsme si sedli a já jim dal přihlášky na karate jo aha já se ještě asi nezmínil co? Karate dělám už od školky jen díky mému tátovi který mi vše zařídil. S mamkou jsme neměli špatné vztahy, ale byla často v práci a když byla doma užívali jsme dne na plno.

O 4 roky později:
No už jsem znal spousty kluků od nás ze školy ,ale jen se čtyřmi jsme se měli v plánu vídat pořád byli to Yuno Mitshuri, Yasuo Satsuki, Hikaru Akahoshi a Tadashi Ogasawara naše cesty se rozešli, ale opět jsme se potkali na turnaji Vysokých škol v karate kde jsme měli bojovat proti sobě, nechci se chlubit, ale vyhrál jsem poté jsme šli do našeho oblíbeného baru popíjet drinky a povídat si o novinkách.

Po vysoké škole:
Opět jsme se sešli v našem oblíbeném baru a popíjeli u toho jsme všichni přemýšleli co teď budeme dělat, a barmana napadlo chlapci trávíte tady docela dost času né? Už víte jak to tady chodí a Juro ty se znáš s majitelem tak zkuste svůj byznys.A najednou mě napadlo Japonská Restaurace a Pizzerie v Americe řekl jsem to Yunovi a ten hned na tabletu vyhledal nejlevnější letenky byly do Los Santos všichni jsme se shodli, že poletíme někdo dřív někdo později, ale určitě se tam sejdeme a zkusíme štěstí tam.
Uživatelský avatar
LAKI40
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 25 čer 2019, 08:23

[Zamítnuté]Žádost o druhou postavu

od Rumcajz » 02 čer 2020, 10:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o druhou postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 03 čer 2020, 18:33 VIP

Zdarec, rozepiš víc části „O 4 roky později“ a „Po vysoké škole“, protože to máš celé hodně zkrácené.

Čekáme tedy na rozepsání příběhu.
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: Žádost o druhou postavu

Příspěvekod LAKI40 » 03 čer 2020, 19:42

Z důvodu momentálně slabého PC nemůžu Erpit, proto prosím o zamítnutí žádosti. Děkuji Švestkovi za námahu číst a omlouvám se za pravopisné chyby.
Uživatelský avatar
LAKI40
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 25 čer 2019, 08:23

Re: Žádost o druhou postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 04 čer 2020, 09:28 VIP

Žádost ti zůstane otevřená. Počkáme než si to sám nějak zařídíš. Jestli si to budeš chtít celé poupravit, tak to jen napiš pod tento příspěvek. Nemusíme tu spamovat žádosti, né? :)
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Čeká se]Žádost o druhou postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 22 čer 2020, 20:08 VIP

Hráč očividně ztratil zájem o postavu. Neslibuj, že jsi schopný něco dodat, když toho zjevně schopný nejsi.

Zamítnuto
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47


Zpět na Žádosti o další postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků